bugün

ne alaksı var dedirten başlıktır. yazar sayısı erkeklerin elinde olabilir ama üstünlük bariz bayanlardadır.
(bkz: 7 temmuz uludag sozluk fasil zirvesi)
(bkz: isinize geliyosa)
(bkz: bu gol olur)
(bkz: demiştim size) *
(bkz: yeter artık erkek muhabbeti)
(bkz: baba ben ibne olmaya karar verdim)
(bkz: erkekler fazlaysa kurayla ibne olalım kampanyası)
yazar kızlarımızın bi köşeye sinmesine sebep olan durum. tartısmaya girsen biriyle muhtemelen erkek olacak ve küfür edip sinirlerini bozacaktır. acılan baslıklarda da hep erkeklerin üstünlüğü görülmektedir. erkekler az okumalarına ragmen cok yazmaktadırlar **, sözlüğe ayırdıkları vakit daha fazladır. nerde bu kızlar dedirten durumdur.
(bkz: sözlükteki bayanlar toplanın kampanyası)
ister istemez, tercihim olmamasına rağmen katkıda bulunduğum egemenlik.
ne yapayım, ben seçmedim bu organı. ama yaşamak da görevim. allah yakar sonra.

ne güzel ki kendi tercihleri dahilinde olmayan durumlarını mesnet alarak, karşılarındakilere "yeter" diyen bir grup da var. ne güzel ki bu gruplar burdan çok "latif" gözüküyorlar.

yaşasın hür toplum! tercih edilemeyen özelliklere dayalı saçma sapan yazışmalar yaşasın!
kaynaşıyoruz böylece.
ne güzel ki.
evet ya ben de tam onu diyecektim. ne bu canım hep erkek erkek. kızlar gelin kız kıza başlık açalım orda entry leşelim. zirve niyetine altın günleri düzenleyelim*.
(bkz: sözlükte haremlik selamlık)
(bkz: o başlığa entry girme namahremdir zındık)
(bkz: )sözlükteki bayan yazarların erkek sanılması
rahatsız etmektedir.

karmam şirin baba ve hiç kadınsı değil.
(bkz: karmaların maskülen olması)
sıka sıka sağlanan egemenliktir. bu egemenliği erkeklerden elinden alacak bir cinsiyet varsa sıka sıka almalıdır. biz bu uğurda kaç silik verdik ohooo...

(bkz: kanlı devrim)

(bkz: yorgun demokrat)
Entellektüel olmak ile ilgilidir, kadınlar daha çok sömelektir.
olmayandır! ben burda olduğum müddetçe buna izin vermicim! hıh çatlayın, kamiller! *
Yıldırtan, gına getiren durumdur. Sol frame ağladı artık.
Başlıklar hep kadının kapalısı, açığı, kadının kukusu, kadının ayağı olduğu için kaçıyorlar. Sen olsan ne yapardın?
Bir erkek olarak beni de bıktırmış olan durumdur. Sol framede hep cinsiyetçi başlıklar. Burası fikirlerin paylaşıldığı bir platform, cinsel arzuların değil, hatırlatmak isterim.
Çoğu çirkin ve fakir.
güncel Önemli Başlıklar