bugün

moderasyonun ayıbıdır. başka bir milleti aşağılayıp türklüğü yücelten ya da türklüğü aşağılayan entryler neden silinmiyor merak ediyorum doğrusu. kürtleri aşağılamak da ayrı bir karaktersizliktir.
Ciddi ciddi can sıkandır.
bunaltan bir durumdur.
düşünce özgürlüğü kapsamında gayet normaldir.

'' düzen karşıtı fikirler de düşünce özgürlüğü sayılsın ama bize kimse laf atmasın. ühühü'' olur hewal.
kürtçü zihniyet yerildiği için rahatsız olan peşmergelerin gözyaşıdır.
kürtçülük ülkede yasal olmuş sözlükte türkçülük mü olmayacak! *
Tüm sözlüklerde olan durum.
Ha ırkçı söylemlere izin verilmeyen tek bir sözlük biliyorum, memnun olmayan oraya gitmekte özgür.
(bkz: inci sözlük)
rahatsız olan gider kekosözlük filan kurar orada ki başlıklar sizi rahatsızda etmez hadi şimdi naşlayın..
(bkz: sevgili kürt kardeşim)
moderatörlerin ırkçı olmasındandır. atatürk'e en ufak laf edilince hemen silik yersin, dine hakaret edildiğinde fikir özgürlüğü olur. kürtlere küfredilir sorun yok, milliyetçilere laf et entry silinir. keşke moderatör seçerken adam olma şartı da koysalarmış.
gereklidir. düşünce özgürlüğü diye bir şey var amk.
Turklere irkci diyenler en buyuk irkciligi kendilerinin yaptiklarini bilmiyorlar. niyese sadece cikip kurtler turklere irkci diyor, geriye kalan onlarca irk turklere irkci demiyor, acaba neden?
Alevisi, rumu, lazi, suryanisi, turk ermenisi, romani, guney dogu' daki arabi cikip turke irkci demezken sadece kurtler diosa ya yaptiklari bir oruspu cocuklugu var yada baska bi amaclari var irkcilik yalanlari uzerinden yapmak istedikleri.. dusunun biraz kim irkci.
sozlugun domain pr degerini, insanlarin birbirilerini rencide etmesine degisen moderasyonun kusurudur.

bu arada ifade ozgurlugunu millete hakaret edip, geyik yaptigini sananlar varmis, ben ugrasamicam, biri anlatsin sunlara.