bugün

uludağ sözlük gibi dandik bir mecrada saçmaladığı için yazar olduğunu zannetmeye başlamış denyodur.

yazdıklarını sabah akşam editleyip gelen kutlama mesajlarına entelektüel cevaplar vermeye çalışır bunlar.

-sağolun. elimden geldiğince, dilim döndüğünce yazmaya çalışıyorum. sizin verdiğiniz moral sayesinde artan motivasyonumla çok daha iyilerini yazabileceğine şüphem yok. inanın ben de sizin yazdıklarınızı beyenerek takip ediyorum. sizin de benim gibi rus edebiyatına yatkın bir diliniz var. isterseniz bu konuda msn'de konuşalım. sözlükten zor oluyor.
-abi ben erkeğim yalnız!
-uhh!
(bkz: sözde değil özde sözlük)

editlenmiş... afyonlu sen yok musun sen!?
saftır, fakat hor görülmemelidir.
gidip bi sözlükte yazsa tüm sorunları çözülecek olan denyodur.
(bkz: sıçıyım derken sıçmak)
o zaten bir yazardır, türkiye'nin en çok okunan ikinci internet sözlüğünde yazan bir yazardır, hafife alınıp vasfı küçük düşürülmemelidir.
ve bence (bkz: az sonra bu başlık burada olamayacak)
bir şekilde uyandırılması gereken denyodur.

-pipo içiyorum şu an.
-ne güzel.
-top sakal da bıraktım, çok yakıştı.
-abi abartmıyor musun biraz?
-sakalı kırçıl beyaza boyatayım diyorum. hayatın sillesini yemiş gibi olurum di mi?
-süveter de giy bence.
-değil mi ama!
bunların bir de ciddi ciddi kitap yazanları vardır. zırvalıklarını kitaplaştırıp pazarlamaya çalışırlar.
sözlükte yazdığı için kelime anlamıyla 'yazar' olan insandır. hatta yazar olunca bir de mail alırsınız; tebrikler yazar oldunuz diye. ya mod yanlış biliyor ya da biz denyoyuz.
tabii cnm afyon gibi müthiş bir yer varken uludağ sözlük dimi...hakkaten halt etmiş bok yemiş insandır.
uludağ sözlükte kendi sıçtığı başlığa; "uludağ sözlük gibi dandik bir mecrada saçmaladığı için yazar olduğunu zannetmeye başlamış denyodur" gibi salakça entryler giren denyonun içinde bulunduğu gruptur.

madem ki uludağ sözlük dandik bir mecra peki senin ne işin var bu dandik mecrada?

(bkz: dandik adamın her bulunduğu mecrayı dandik sanması)