bugün

Doğru olandır. Ha asosyallik derecesi çoktur, azdır o değişir ama bir insanın uludağ sözlüğe yazmaktansa gidip uğraşacağı bir şeyi yoksa o insan asosyaldir.
asosyal oldugu icin sozlukte yazmak ya da sozlukte yazdigi icin asosyal olmak. ikincisiyse tebrikler gerizekalisiniz. *
Arkadaşlarıyla otururken telefondan entry giren high icin garipsenen bir durumdur. (bkz: kalabalık içinde yalnızlık)
haklılık payı olan serzeniştir.

affedersiniz adam / kadın, 7 gün 24 saat burada, sözlükten çıkmıyor,

sonra da çıkmış vay şöyle seviştim vay böyle seviştim hikayeler, küçük çılgınlıklar falan.

ergenlerde bunlara inanıp paso 31.

sözlük değil haydar dümen' s side mübarek.
Nickimle ve sözlükte online olma süremle çelişsede benim için geçerli değilidir.

iş haricinde kahveden ve meyhaneden çıkmayan, sürekli arkadaş ortamında olan, her hafta başka illere giden, balık tutmaya ve yaylaya giden bir adamım lan ben. Kış geldi diye bazılarını yapamıyorum ama olsun. Kendime asosyal dedirtmem.
Sözlükte yazmak özlükte yazmaktır, iç dünyanla konusmaktır. Ofiste patırtılar çatırtılar koparken sen gülersin, muhabbettesindir. Keyiflidir vesselam.
Yoo gayet sosyalim diyerek çürüttüğüm ifade. Yani zaten sözlüğü boş zamanlarımızda vakit geçirmek için kullanıyoruz. ikisi farklı şeyler.
ilk yazarlık dönemlerinde olur fakat zaman geçtikçe artık sözlükten zevk alamazsınız. yani geçici bir durumdur. zaman ilerledikçe başka internet sitelerinde veya bir uygulamada asosyal olacaksınız.
inkar edilemeyen gerçektir.
Doğru tespittir. Can sıkıntısını gidermek için girdiğimiz sözlükten canımızın daha çok sıkılarak gitmemiz cabasıdır.
Asosyal denemez benim durumuma; okul, iş ve ev sorunsalı yüzünden pek vaktim olmuyor. Yok cidden bahane değil. Asosyal olamam ben.
asıl sözlük e asosyal olmamak için giriyoruz, net.
Asosyallikten ölüyorum.
Doğrudur.
katımamakla birlikte şimdi ki algılanan sosyallik algısı ise sosyallik, zaten olmayalım bırak abi.
Herkesin saldırıya geçmesi saçma olan durum. Asosyal olmak kötü bir şey değil, hatta zaman zaman güzel bile oluyor.
asosyallikle alakası yok. benimki sadece bağımlılık. arkadaşlarla kafede otururken bile telefondan sözlüğe girdiğimi bilirim.