bugün

bu teoriyi tek başıma çürütebilirim.
ortalamayı bile yükseltirim hatta.
bu kadar da mütevaziyim.
bu teoriyi çürütecek hiç yazar tanımıyorum.
bu teoriyi kesinlikle çürütemem.
bu teoriyi çürütecek 3 yazar, 2 troll, 1 şakirt, 4 ateist, 1 moderatör, 8 laikçi,bir italyan bir de kendimi tanıyorum.
Sözlüğün arkadaşlık sitesi olduğunu düşünenlerin fikridir. profillerde fotoğraflar varmış gibi bir kanıyla ortaya atılmış saçmalıktır aynı zamanda. görmeden fikir yürütemezsin, ama olduğunu varsaymalısın.
beni bir görseniz bu teoriyi hatta isminizi bile unutursunuz. bir o kadar da özgüven sahibiyim.
amaci belli olmayan ancak bir amaci oldugu da kesin olan yazar soylemidir ve de yanlis bir onermedir.*
tipim bozuk ama param var şeklinde bi cevapla mukabale edilmesi durumunda sözlük yazarı kadınların ağzının suyunu akıtacak saçma bi iddiadır. bugün yakışılılık para etse idi fakirler bekar kalmazdı. evet.
olup olmamasının pek de önemi yoktur. zira sözlük, kanımca çöpçatanlık sitesi değildir. evet çok çirkinim hatta hilkat garibesiyim.
bu teoriyi evrim teorisiyle birleştirip piyasaya sürebilirim. gelen parayla da sucuk işine girerim.
göreceli kavramlar hakkında kesin yargı belirten başlıkların açılması doğru değildir diye düşündürür adama.
bu teoriyi belediye başkanın bana verdiği yetkiye dayanarak, karla karışık çürütür atarım.
yakışıklı olduğu kadar penis boyu ile başlığı çürütecek bir çok erkek var.
bu teori beni siker atar. haklıdır. bi tipe benzemediğim için sözlük yazarı oldum zaten.
türkiye'nin en büyük sorunu ve kapanmayan yarasıdır. bütün erkeklerimiz cafer, kızlarımız kezbandır.
allah'ım neden cimrilik yapıp malzemeden çaldın bizi yaratırken? neden yarabbi'm neden?
neden bizleri biskolota erkekleri veya pirelli 2012 takvim kızları gibi yaratmadın?
tüm erkeklerin tiplerini ip numarasından çıkarabilen kızların varlığını kanıtlayan tespittir.
teorinin ilk sayfasini acsam curur zaten.
gördüğüm kadarıyla doğrudur.
(bkz: ben)
sözlükteki erkeklerin fotoğrafları olmadığı için aptalca bir genellemedir. bunu diyen bir bayan ise önce sözlükteki erkeklerle tanışıp fotoğraflarını istesin ondan sonra desin ki bunuda yapmayacağına göre gerek yok reklam kokan hareketlere. ha yok bunu bir erkek diyorsa ona sözüm yok onun tarzı farklı olabilir tabi.
kim uyduruyo lan bunları!
Önermenin altı, ölümüne aksi tez için kullanılsın diye mecra açmış erkek yazar kıyağıdır! (bkz: o ben değilim)
günler önce çürütülen düşünecedir.
sebebi yakışıklı erkeklerin hep gay olmasıdır.
çok kolay bir şekilde çürütebileceğim önerme.

(bkz: külliyen yalan)
Ağır bir ön yargı.