bugün

beklenen son olmakla birlikte süreçlerin mutlu sona ulaşması uzun bir yoldur, gidene bol şans.
var olan yazarlardır.

tembihledim çoluk çocuk yapmayın dedim. zall a benzerse ben karışmam dedim. kaza kurşunu olurda çocuk doğarsa o burun delikleri için sizi mahkemeye verir dedim. donunuzu alır dedim.

dinlediler mi? tabiki dinlemediler.
nikah şahidi zall olur.
Nikah şahidimiz zall olmadı bizim ya. Çifte standart mı var acaba burda.
Allah daim etsin yazarları.

Ay cidden var mıdır acaba yazarları.
Boynuzlanmaya mahkumlardır.
Eğer varsa zallın bir çeyrek takması gereken yazarlardır.
Yakın zamanda gerçekleşmesi beklenen bir eylem.
Neden olmasın dediğim bir olaydır. Düğünlerde ailemin beğenmesinden iyidir. Barlardan da kalıcı olmuyor zaten. O zaman ver elini sözlük. Nikahı zalla yıkalım. Şaka şaka korkma düğünümü yapmaya kalksan neyin var neyin yok sözlük dahil satman üstünede 500 milyar kredi çekmen gerekir. Net bilgidir.
efem tanışmak için herşey bir bahanedir. olabilir. tabi tanışılan yerin de önemi vardır.
abiniz 40 yaşına kadar bilumum yerden gacı tanıdı ama hiç evlenmedi.
tabi bunda tipsiz olmamın etkisi daha çoktur diye tahmin ediyorum.
birbirini sevmiş ve iyi anlaşmışlarsa, ömürlerini beraberce devam ettirebileceklerini düşünüyorlarsa nerede ve nasıl tanıştıklarının hiçbir önemi yoktur. ne bekliyorsunuz yani aileleri mi bulup tanıştırsın?
lookin, paradise falan hep buradan evlenip gittiler, titanik falan neden silik oldu aniden? biraz düşünün..
yoktur zannederim. burada herkes maskeyle dolaşıyor. kimin ne olduğu belli değil.
beni fikirlerimle sev seveceksen olduğum gibi göreceksen durumu yani .
(bkz: naznaz)
Tee eskilerden bir japonpazari vardı.
Çokta tatlı çocukları vardı. Allah mutluluklarını hiç bozmasın inşallah.
Selam olsun.
görsel
Ben bu sözlüğe evlenme umuduyla gelmiştim, eğer yoksa öyle bir şey ben gidiyorum.
inanmadığım yazarlardır. Elinizin üstüne Nicklerinizi yazıp biriniz nikah cüzdanınızın bir ucundan diğeriniz diğer ucundan tutup görsel koymazsasınız inanmam.
ilerde editliyciyiz inşallah efenim.
Şu nikah cüzdanını gördüm ya bi sevindirik oldum yazarlarımızın mutluluğu ile. Bu resim sözlüğe dair mutluluğun tablosudur arkadaşlar. Sözlükteki en romantik görseldir.

Duygulandım. Allah mesut etsin, böyle bir mutluluk tablosunu yarın evladınızı kucağınıza aldığınızda da paylaşın ki bu da bize kapak olsun. * mesela onda da yine Nicklerinizi elinize yazıp bebeğinizin iki parmağından tutup o 3 elden ibaret bir görsel paylaşabilirsiniz. *
hollanda'da evlendiler. görsel
hikayeleri merakla beklenen yazarlardır.
Yoktur. Bunlar hep iyi masallar.
Varsa eğer gerçekten böyle bir efsane , ne olur beni çağırın düğününüze büyük bir memnuniyetle katılacağım.
güncel Önemli Başlıklar