bugün

sözlükte troll olmaya çalışan liseli embesiller kadar çok değillerdir.

- abi ben troll olcam
+ sebep?
- olm baksana mesela şu herifin nick altı 52 sayfa olmuş
+ yani?
- çok karizma!
+ bsg remzi ya
- abi dur ben hemen bi saçmalıyım şuraya bak şimdi seyret
+ ...
- ooff bak bak hemen ciddiye alanlar oldu bak karizmama bak offf
+ allah belanı versin ya
- oley be hihihi
+ gerizekalı.
zina olduğu için veya eşiyle ilk olmasını istedikleri için yapmıyor olabilirler.
gel gör ki kaşarlar buna "toyluk" derler.
-hayatım hadi gidip 'sözlükte seks' yapalım.
olmaz recai, zall görür sonra. ay hem millet ne der.
- (bkz: olamaz mı olabilir) bebeğim
yanlış yerde yanlış bkz verdin salak yine
-bıdı bıdı bıdı. okuyom ben ya ühü ühü.
sözlükte seks zaten teknik olarak mümkün olmadığından sayısının az olması da kaçınılmazdır. benim tercihim duş ve yatak odasıdır. ha ben sözlüğü sikiyorum diyosan o başka tabi.
sözlük dışında olan ve (seks yapan insanlar/seks yapmayan insanlar) oranına sahip bir arkadaşın sözlük içinde olan ve (seks yapan insanlar/seks yapmayan insanlar) oranını hesaplaması ve her iki oranı birbiriyle karşılaştırdıktan sonra elde ettiği bilimsel sonuçtur demeyi isterdim ama tabi ki böyle değildir. doğrusu şudur ki başkalarının bir şeyi yapmadığını söylemek kendisinin yaptığını iddia etmektir. arkadaş bize düzenli seks hayatı olduğu imasın dadır.
anket yapılmadıkça bilinemeyecek durumdur.
sözlükte seks yapanların az değil azmış olması lazım esasen. manyak mısınız la? gidin başka yere attırın olm millet burda namaz kılıyo lan. (bkz: hbbia)
''şimdi şöyle bi baktım, hani bir iki sevişmişliğim var, ama bunu pek belli edemedim. hala sözlükten birini bulamadım. en iyisi bu saatte böyle bi başlık açayım ortaya sıçayım belki seks yapanlara denk gelirim. belki.hem çükün yetmez bana da dedim entarimin sonunda.oh sanırım bu sefer olacak.''
(bkz: gibi geldi bana)
yeni bir sayac mi kesfedildi? niye benim haberim yok!
sözlüğün sevişme yeri olmaması durumundan kaynaklanacak bir genellemedir.
sözlükte büyük çük ve sekste tecrübeli yazar arayan pasif liseli yorumu.
sözlüğe girerken kriteri yazarların fikirlerinden çok libidosu olan zihniyettir.
amacı belli olmayan, ilk aklına gelenle başlık açan kişinin konu başlığı.
beyninin büyük olmasıyla mübadele edilebilecek durumdur.

seks, herkes için aynı birkaç saniyelik şehvet duygusu. peki ya zeka? kişiden kişiye değişen, kimisinin çığır açıp çağını şekillendirdiği şey.
bu güne kadar kim harika seks yaptığı için insanoğlunun kaderini değiştirebilmiş, kim insanoğlunu çıkılmaz dertlerden kurtarabilmiş ki?
sanal ortamda seks yapmanın zorluğuyla ilgili bir durumdur. çoğu kişi sözlük yerine odasında seks yapmayı tercih eder.
istanbul dışında yaşayıp 25t numaralı otobüsü kullan(a)mamaları bu durumun başlıca nedenidir.
Hem sözlükte olup hem de seks yapmanın imkansızlığından kaynaklanandır. Yok yani, sonra "daha güzelleri de olmuştu" diye uyarılar alıyoruz.
sanal sexin sevilmediğinin ispatıdır.

(bkz: sözlükte sex)
(bkz: seks yaptığım kadın yazarların tam listesi)

(bkz: işte o liste)
açtığı başlıkları es geçelim, hiç bir adam xx saatini burada harcayıp da bir bayanın koynundan çıkamaz. *
(bkz: burası seks sözlüğü değil) *
(bkz: sevgilinin sözlükteki nicki öğrenmesi).
zaten sözlükte seks yapıyorsa bir problem vardır.
allah'tan sayıları az sapık mısınız lan?