bugün

sozlukte daha once acılmıs olan nick değiştirmek başlıgı biraz daha geniş kapsamlı oldugu icin bu başlıgı açma gereği duydum.

nick değiştirmek bazı sanal ortamlarda cok kolay olmasına rağmen sozluk ve benzeri ortamlarda o kadar da kolay olmayıp bazılarında imkansızdır.

ben sozlukte nick değiştirmenin imkansız oldugu sanıyordum bir kaç dakika oncesine kadar. ama oyle değilmiş ogrendik.

yetkililerden acıklama bekliyoruz ne şekilde nick değiştirmek mumkundur nası yapabiliriz değiştiren nasıl değiştirdi gibi.

kim yaptı bu işi sozlukte diye merak eden varsa; oksijen nickli yazar artık vend avesta olarak yazmakta hemde hiçbir entrysine bir şey olmadan.

not:bu entry boyle hayvan uzundu ilk başta ama işte bir yanlış tık yuzunden butun yazdıklarım gitti sonra bir daha yazamadım oyle uzun. çok yalnızım be gunluk ayy pardon sözlük.

dipnot:burdaki nick değiştirmekten kasıt yeni bir hesap almak değil kullandıgınız hesabın onceden yazdıgınız entrylere verdiginiz uktelere zarar gelmeden değiştirilmesidir.
ya deiğşteribilir miyim diyorsun, olur derlerse değiştiriyorlar, yatır filan yok yani altlarında canım benim, paranoya yapma.
sözlük, forum gibi alanlarda nick değiştirmek çok kolay olmakla birlikte moderatörlere bildirince iki dakika içerisinde yapılabilecek olaydır.
(bkz: jackal)
(bkz: asabisin galiba)
yakında boku çıkacak olaydır. *
(bkz: sözlükte nick değiştirme çılgınlığı)
En fazla bir aylık yazarların yapabildiği eylemmiş, öğrenmiş olduk.
her yazara 1 kez verilmesi gereken haktır. (bkz: alternatif nickleri belirlemek)
yanlış yazdığımı sonradan farkettiğim için bir an önce gerçekleşmesini istediğim durum.
benimde muzdaribi olduğum konudur. vay arkadaş, üye olurken yeterince yaratıcı olamadık diye hep bu nick le mi dolaşacağız. isyanın suyu geldi haberiniz ola...
Güzeldir. Yeniden kendimi buldum âdeta...
yapmayacağımdır yapmayı düşünmeyeceğimdir.
Sonunda değiştirdiğimdir. Beterin bateri pek de iç açıcı değildi kanımca
korkularım yüzünden yapamadığımdır.
Yapılmaması gerekendir. Ne o öyle, zırt pırt değiştirmek.
Çok ayıp.
bıktırdınız be. bu kim bu kim kim bu bu nerden çıktı ulan bunu kim takip etti derken okuma hevesim kaçıyor. şu nicklerinizi rahat bırakın.