bugün

" sozluk bana kari kiz bul lan allahsiz " onermesinin ( onerme cok moda bir laf kullanma firsati buldum , kullandim )uzun uzun yazilmisidir. burasi yonja degil , forum degil. bak kapiya.. baktin mi? hah ne yaziyor? oxford university.. buyur bilgi yaz bakalim. ya da sec, begen sol frame orada. bilgilen bilgilenebildigin kadar. ne karisi , ne kizi?

hala bir sey goremediysen bilgi adina, sana " höh " diyorum.

· dini geri kalmakla ayni sey sanmak ...
· basliklari alt alta okumak (15) ...
· japon kizla evlenen zenci erkek (2) ...
· continue the tour (2) ...
· eksi sozluk (8) ...
· kendini aydinlanmis sanan sozluk gencligi (4) ...

gordun mu? hala kiz miz.. bilgi yuvasi burasi.
(bkz: kızlara yazılma butonu istiyoruz)
kızlara yazılma, kızlarla evlenme, iki iken üç veya beş olma hayalinin sözlük ekranında beklentisel ve cinsel, kısa vadeli varoluş amacının insani alt düzeyde dışa vuran testosteron yüklü taşak sancısı...hayatta zor diye birşey yoktur...
sözlükte kızlara yazılmakla ilgili başlıklar açan kişilerin problemidir. havlayan köpek ısıramaz gibi bir durum yani.
yazılmak, biraz açarsak ya da zorlarsak asılmak, askıntı olmak gibi... bu yonlere de çekilebilir. demek ki neymiş hatun diye seçtiğiniz yazar arkadaş kız değilmiş... erkekmiş!

(bkz: yeter lan atmayın mesaj filan)

böyle abuk subuk sorunların ortaya çıkmasına ya da bu tür başlıkların temeli. lütfen ama , biraz daha irdeleyelim ve bir tanımla "kız lan bu..." diye tanışma faslına girmeyelim. *
(bkz: butun kizlar bana yazilmakta su an)

(bkz: avucunuzu yalayin olm)
bırakın onlar size yazılsın? zor geliyorsa.
(bkz: sözlükte kız ile erkeği ayırt edememek)
(bkz: nereden bakıyoruz lan buna)