bugün

çok zorlanmadan istediğinin fazlasini bulacak kadindir zira 10 erkeğe değil 0.7 kadin, 10 erkeğe 15 erkek düşüyor sözlükte.
mesaj atsın yeter. hallederiz.
sözlükte erkek bulursun ama adam bulamazsın.
milletin uçkurunu düşüneceğinize biraz kendinizi geliştirsenize ya?

burda çoğu kişi birbirine yan gözle bakıyor zaten. neyine bu kadar şaşırıyorsunuz allah aşkına ya?
kabullenemiyorsan çek git.
sinirlendim.

çünkü erkek bulamıyorum.
sosyalleşeyim diye geldim,daha da asosyal oldum.teşekkürler ulu
bir durumdur. bana neden kimse yazmıyor? ben saksı değilim! bana da yazacaksınız bende erkeğim.
Fena durumdur.
zannediyor ki ben yada bizler kaç kişi ile aynı anda yazıştığını neler konuştuğunu bilmiyorum bilmiyoruz.

uzun zamandır buradayım herkesi ezberledim kim ne yapar ne eder az çok bilir 10 adım sonrasını bilirim. ki bana da her haber gelir oradan buradan bilen bilir.

her adımınızdan haberdarım.
sözlük kadını : müge apla sözlükte tanıştım kandırdı beni başta iyiydi artılara boğdu fav ladı.

müge anlı : ah be kızım hergün görmüyor musunuz ne konular işliyoruz.

müge apla napıyım yanlızdım biraz da asosyal mesac atmış slm danuşalum mu acep diye. fake foto atmış iş adamıyım dedi.

rahmi hoca : bu devirde bunlar yenir mi kanılır mı be kızım biraz uyanık olun.

arif hoca: ne olmuş kız kandırmış mı ? ( arif hoca yanlış anlamıştır yine )

sözlük erkeği : müge aplacığım kendi kendine gelin güvey olmuş benim suçum yok ehu eheehe.

müge anlı : sana bir çarparım sinirlerimi zıplatma senin karşında sözlük kızı yok dalga mı geçiyorsun. kızım sözlük erkeğinin evi yok anladın mı ?

birgün böyle bir diyaloglar olacak diye korkuyorum.