bugün

evet efendim...

sosyal medyayı birbirine katacak kadar ünlü, atatürk'ten bile hakkında çok yazılıp çizilen, çeşitli şehir efsaneleriyle ve kahramanlıklarıyla ünlü, badem kaslı, ayna suratlı, entelektüel tipli ve adonis kasıyla kızların gönüllerini fetheden ve sözlüklerin en ünlü yazarı olmanın verdiği büyük gururdur.

herkes arkanızda, bütün sosyal mecralar sizle gurur duyarak sizi yüceltirler. siz de arkanızdaki mütedeyyin ve liberal tayfayı alıp medya devi oluşturarak adım adım siyasete doğru ilerler, insanlara daha fazla nasıl gerçekleri idrak ettirebilirim ve namus bekçiliği yaparım diye düşünürken bir yandan da o hayallerinizdeki din mazlumu koltuğuna oturmak için dua sayarsınız.
kendini nimetten saymaya eşdeğer söylem.
haliyle insan kendini mutlaka bir bok zannediyor!
(bkz: hayırlı olsun)
ego güzel şeydir. lakin burdaki olay ego değil tamamen adamın tüm sözlükle eğleniyor olmasıdır. eskiler bilir bu başlığı açan yazarı, o yüzden kimse yadırmaz lakin yeni nasil yazarların çemkirmesini görünce gülümsemeden edemiyor insan. sonuç olarak adam tam da bunu istiyor zaten. bııııravaaa habibi.
zall ın duyduğu büyük gururdur.
(bkz: bir gün o da olucak)
yaşayamayacağım duygudur hüzünlendim lan yapmayın böyle şeyler hem daha yazar bile değilim.
(bkz: hayata dair gurur veren detaylar)
(bkz: hayata dair am göt meme)