bugün

zor değildir. biraz ortalığı karıştıracak entry girin, biraz da eski ama köhnemiş yazarlarla uğraşın yeter. onlar da size cevap yetiştirmek için kendilerini paralaycaklar ve ortam şenlenecek. hell yeah.
Tek başınıza onu yakalamamaları için dışarıda kadın çorabını başlarına geçirmeleri elzemdir.
galiba başıma gelen şey. bana çok yazar sinir oldu ama 2 kişi var ki, bana çok gıcık. hele bunlardan biri hiç saniye geçirmeden eksi veriyor.

lan ben içimden ne gelirse yazdığım için mi gıcıklar bunlar bana? ben de kibar bir yazarmışım gibi mi yazayım? niye uğraşıyorlar benle lan? beni sevin veya sevmeyin, önemli değil valla ama takip edin. tüm gerçekler bende. yalansız dolansız. gerçek hayat kesiti burda. takip edin dediysem de, oy için değil. sadece okuyun, ufkunuz açılsın. gerçekler acıdır diye troll diyorsunuz.

birinin evine gittim ve sehpasına kola döktüğümü yazdım diye troll dediler. olm, çok mu acayip bu? her şeyi açık açık yazınca, troll sanılıyor. sizin hepinizde benimkine benzer hikayeler vardır. gerçek hayat burada. evet.