bugün

kafasına göre başlık açan, herhangi bir anlam taşımayan sırf başlık açmak için açan yazarlardır. kendilerini komik duruma düşürmektedirler.
gerek sacma salak basliklarla sol frame'i siken, gerekse ayni basligin benzerini 785774. defa acip baslik kirliligi yaratan yazarlardir.

bu baslikta. kendilerini ayri ayri ifsa etmekten onur duyacam.
vallahi beceremiyorum.

(bkz: siz gidin ben size yetişirim)
(bkz: yeni dizin)

"ateizm aslında zihinsel yetersizlik
gerçeğidir" basligini gereksiz yere acip, pekala "ateizm" basligina yazilacak bi entryyi gereksiz bi baslik altinda servis etmistir.
baslik olarak kullandigi cumle bir makaleden alintiymis, bir sanatcinin/dusunurun/politikacinin/liderin beyani olsa eyvallah ama ateizm hakkinda suslu bi cumlenin baslik olmasi bana sacma geliyo. bilgi daginikligi yaratiyo la.

edit: imla.
(bkz: ufkun)

" rojava da katliam var" cumlesi ile bir twitter tagi hakkinda baslik acan yazar. ancak ilgili tagin basliginin "rojavadakatliamvar" seklinde olmasi gerektigini goz ardi etmis.

Acilmayn basilklarin alitna entri girmeyn yarazlarda var.
(bkz: delikeredeli)

" sözlükten uçurulmadan söylemek
istiyorum ki" basligi bildigin inci sozluk basligi la.
zaten bu baslik silinecektir ama yazmazsak olmazdi.
ironi yapmışsın dostum ama olmamış. bu entry de silinir, dostlar me remember.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
Bu tarz yazarlar genelde seks ustune konu acarlar. Kafalar 3 saniyede bir oraya gider cunku.
başlık baştan kokar.
(bkz: worldlike)

" sözlükte başlık açmayı bilmeyen
yazarlar" basligini acamadan millete laf sokmaya kalkmis.
ilk kelimenin gereksizligini gorse cillop gibi baslik olurmus.
(bkz: oscar alan halk stari)

"ölümüne eksileyen mal" basligini acmasi kendi beceriksizligi olsa da bu basligin ilk entrysini gordukten sonra bu entryyi silmeyen moderasyona da hurmetlerimi ilettim kendimce.
diyolar ya oyle gote boyle yarrak diye, valla dogru.
(bkz: hayat bizi 61 yere)

"1 08 2013 fenerbahçe galatasaray
süper kupa maçı" basligi.
tarih formati eklemekten bihaber.

evet başlık açmayı bilmemekle saçma başlık açmak arasındaki büyük farkı anlamadığını başlıkta yansıtmak.
(bkz: bilisiz)

" 4 07 2013 arsenal galatasaray
maçı gezi protestosu" basliginda tarih formatini yanlis vermis.
(bkz: fatsali laz)

" tıp okuyarak en zor bölümde
okuduğunu sanmak" gibi dusuk bi cumleui baslik olarak kullanmis.
"tıp okuyanların kendilerini en zor bölümde sanması" cumlesini kullandaydi dunya daha yasanilabilir bi yer olabilirdi bence.
(bkz: marcelo3)

" marcelo3 ün troll olması" gibi sacma salak bi baslik acmis.
tarihin en iqsu dusuk trollu olarak not edek bi kenara.
o benim efendim , baslik acmayi biliyorum fakat cogu baslik gibi sacma gereksiz olmasin diye baslik acmiyorum bu yuzden baslik sayim hala 0 (sifir)
eğitim alması gereken yazarlardır.

http://inciswf.com/1326003746.swf
(bkz: sen de yedin)