bugün

arti eksiyi umursamiyorsan sorun yoktur.
her türlü destekleyebileceğimdir.

egoları oylarla mı tatmin edeceğiz ?
Uygulanmasının sakıncalı olduğunu düşündüğüm olay.

çok oy alıyım ben felan diye yazanlar hep gıcık insanlardır ve saçmalarlar onu bende tasvip etmiyorum ancak beğenilen entrylerini görme en beğenilen entrylerini görme bakımından iyi olduğunu düşünüyorum.Daha iyi yazmaya teşvik ediyor insanı.Bundan sonraki entrylerinizide o doğrultuda giriyorsunuz , saçmalamadıkça problem yok ama hayatta her yerde olucak bu saçmalayanlar durduramazsınız.
oylamanın, adil olmadığı ve çok işe yaramadığı baz alınırsa bal gibi doğru önermedir...
her entry'e uygulanan beğenenler, beğenmeyenler sorusu gibi, bişi oy sistemi.hoşa gidiş,beğeni herkeste aynı değildirki ayrıca kaç yazar gerçekten okuyarak,okuduğunu anlayarak ya da kayırmadan oy veriyor? bu da tartışma götüren bi diğer konudur.
az önce düşündüğüm ve başlığı gördüğümde imza toplayalım bu iş için diyorum. evet arkadaşlar bence de kalksın bu iş, özellikle taraf entry'lerde bu çok yaşanıyor, insanlar tuttukları takımın bırakın alehine entry lehinede olsa ya da en küçük bir eleştiride bile basıyor eksiyi. aynı şekilde sağ-sol, iktidar-muhalefet, hatta din-atatürk hatta ve hatta din-atatürk-türban diye bir 3'ü bir arada var ki yazarken yoruldum tartışması bile zor. insanlar oy yüzünden yazamıyor yazmak istemiyor. ha oy kimin umrunda hiç önemli değil ama insanın morali bozulur yoksa oyları biriktirince adama uçak bileti vermiyorlar ya da ekstra taksit imkanı sağlamıyor. durduk yere eksi yiyince insanın canı sıkılıyor.
HiÇ MÜHiM DEĞiLDiR.
internet ortamında kişisel blog kullanan, forumlarda üyelikleri bulunan herkes gibi sözlük yazarları da kendisi için değil birileri için yazar/yazmalı. birileri için derken, birilerini bilgilendirmek, fikirlerini paylaşmak babında. hiçkimse "ben entrynin tanımını yapmaktan keyif alıyorum, tamamen kişisel haz" diyip de kendi girdiği entrylere başkalarının yorumunu merak etmediğini söyleyemez.
normalde bu şekil işlemesi gereken bi' hadise bu artı-eksi oylama. ancak egosu eksi oy almayı kaldırmayanlar ya da oylamayı tamamen kişisine göre yapanlar bulunduğu sürece;
kaldırılsın.