bugün

(bkz: yazarlarin basliklarini editleyebilme hakki)

evet, burada kastedilen her neyse onu istiyorum. mesela, bu başlığın adının "yazarların başlıklarını düzenleyebilme hakkı" olarak değiştirilmesini istiyorum. bir de ferrari istiyorum, tüpsüzünden.
oylama yapabilmek icin nitelikli cogunluk aransin. cogunluk yok ise oylama seysi calismasin.
bitmiş olan zirvelere katılım engellensin.
sözlükte bilgi içerikli bir başlığa tıklandığında eğer bir yazara aitse bu isim bilgisel şeylerin alımı gerçekten zorlaşıyor. buna bir hal çare bulmak gerekiyor. osiris'le ilgi bilgi arıyorum cürretkar pozlar veren yazar çıkıyor. *
''ben'' butonu yerine ''ekmek'' butonu olsun. *
uludag sözlük ile ilgili sık sorulan sorular başlığına soru olarak entry girebilelim. bu entryler moderatörler tarafından entry şeklinde cevaplanıp, soru entrysi silinerek de o başlığa sadece moderasyonun entry girmesi sağlanabilir.
uygulamaların arasına köşe yazısı niteliğinde bilgisel değeri olan yazıların yayımlanabilmesi ki bu sözlüğün değerini artırır diye düşünüyorum.
sözlükte benimle alakalı bir bok yendiğinde, şahsıma bu bokun neden yendiğini ve kimin yediğinin haber verilmesini istiyorum..

(bkz: sozluk gammaz butonumu ver lan allahsiz)
istek no : 1036
ortam'a yeni özellikler eklensin.
başlık içinde arayabilelim.
başlığı içerden fethedebilelim.
(bkz: moderatörlerin başlık içinde yazar araması)
yazarları çaylak yapanların onları değerlendirebilecek kriterde olup olmadıklarını bilmek istiyorum.
bir kez daha;

başlık içinde aramayabilelim.

hep beraber;
başlık içinde aramayabilelim

sadece erkekler;

şimdi de kızlar;
zirvebox baştan aşağı yeniden kodlansın. daha stabil ve ergonomik olsun.
istatistiklere "nesillere göre yazar dağılımı" eklensin.
"faq?" butonunun ismi değiştirilsin. diğer butonlar gibi türkçe olsun.
"resmim" fasilitesi ortadan kaldırılsın. yazarlar forum havasına sokulmasın.
"ben" penceresindeki yazar bilgilerini gösteren küçük linkler açık olarak ekrana gelsin. her seferinde tekrar tıklanmasın.
"sözlükle ilgili istekler" başlığına gerçekten sözlüğe yardımcı olabilecek ciddi entrylerin girilmesi sağlansın. "sözlük bana karı bul, sözlük bana acılı çek" tipi entryler ya bu başlık altında tutulmasın ya da sözlükle ilgisiz istekler başlığına kaydırılsın.
badi butonu gelsin.
"durumum" fasilitesi daha ergonomik olsun. tek tıklamayla offline veya online olabilelim.
sözlüğe, belli bir süre sözlükten uzak durmayı sağlayacak ekşi sözlük'tekine benzer "kafa izni" fasilitesi eklensin. vize zamanı kendine hakim olamayan bünyelerin entry girmesinin önüne geçilsin.
yazar/entry filtresi olsun. tıpkı yazarlar gibi entrylerinide engelleyebilelim.
"nesil" olayı yeniden yapılandırılsın.

mesela ocak 2007'ye kadar kayıt olmuş yazarların tamamı birinci nesil yazar konumuna getirilsin. yani 3-5 ayda bir nesil atlaması yapılmasın. ocak 2007'den sonrakiler "ikinci nesil" ocak 2008'den sonrakiler "üçüncü nesil" vs.
güncel Önemli Başlıklar