bugün

Kocaman bir calisma masasinin ustundeki bir yigin daginik kitapla mucadele ediyorum.
hastayım yarın grip olarak uyanacagimin farkındayım gözlerim yanıyor basim catliyor gozlerimi zor açıyorum uzanmış halde sözlüğe bakıyorum.
x boyda, x kilodayım taliplerimi bekliyorum şeklinde olmayandır zira talip çıkması imkansıza yakın olandır. gözler ile bilgisayar ekranına bakışlar atılan, zaman zaman tepkiler verilen bir haldir.
kadeh bize bakıyor, biz kadehe.
60-60-90
bir göğüslerim eksik.
çıplak oturuyorum. malum çamaşırlar henüz kurumadı. bi aşortman atın lan buraya.
Çok sevgili iettnin çok sevgili bir otobüsünün çok sevgili bir koltuğunda oturur pozisyonda.
gaz formu. ama birazdan kaloriferi kapatacağım o zaman katı hale geçeceğim kısmetse.
Yatakta dizi izliyorum.
köpek oturuşunda laptop'a bakmak.
boy 1 75
kilo 65
biraz özlem yıldız biraz pınar Altuğ.
saçta bandana, t shirt, tayt, pofuduk terlik. şuan ki fiziksel halimden selamlar olsun efendim.
Pijama, hırka, ıhlamur içiyorum.
siyah oje + basimda dolanmis yazma+ pandifler + tisort acayip sekilde oturmaktayim.
Hastayim sozluk. Hasta hasta hasta.
(bkz: hangover) Akşam biranın ucunu kaçırdık tabi.
sol ayağım acayip acıyor, topallıyorum.
düşük omuzlar, ters üçgen vücut, büyük göt.

(bkz: homer simpson)

edit: herkes bu entry ile alakasız şeyler yazmış. fiziksel hal diyince ben bunu anlıyorum hacı. yoksa ben de hastayım yani.
grip, uykusuzluk.
Sol bademcigim vucudumdan daha buyuk su an, oyle boyle degil cok hastayim. ih.
banka tarafından bekletilen kredinin bugün onaylanması için içten içe dua ediyorum.
yeni gelin gibi süzüm süzüm süzülüyorum.
belim ağrıyo la.
uykusuz, 1,73 ve aç.
bi bitmediniz amuaa goyyum.