sevgilisizlik ve sevgisizlik.
Kiz arkadasimin annesi eski telefondaki msjlarimizi okumus. Sanirim artik beni biliyor. Oysa daha soylemeyeceeedik.

Cee eee olduk
Odamın sıcaklığı...
Ve evde misafir olması yüzünden balkonda uyuyamayışım.
o kadar çok şey belirsiz ki, birer birer eksiltmeye çalışıyorum ama kaç tane kaldı hâlâ hesaplayamıyorum.
onun olmaması.
Ders calismalara yarindan itibaren kesin olarak baslayacak olmam . Cok canimi sıkıyor evet .
sırt ağrısı.
bitmeyen yaz tatili.
saçım ıslak, uykum var, deli üşeniyorum. bu saçlar kurutulmak zorunda. bir de çamasır asılacak. gecenin bi vakti olmuş ne bok yediğim belli değil.
her $ey.
mutsuzluk diye bir şeyin varlığı.
ailenin tatilden dönmesi. hayır dönmeleriyle ilgili bir problemim yok da babam saçma saçma sorularla gelmese daha mutlu olabilirim.
Dert işte türlü türlü... Yarın askerim dert değil ama düşünmeye sevk ediyor insanı.
Boğazını yırtarcasına çığlık atarak ağlasan bile bir işe yaramayacağını biliyorsun. Bu yüzden şarkı dinleyip bi şeyleri içine atmaktan başka çaren yok. belki, birgün, farklı bir kurtuluş... umuduyla yaşamak berbat.
80liraya aldığım şeyin 40liraya düştüğünü gördüm. hayatım boyunca kazık yedim be sözlük.
Bana Ya benimsin ya toprağın diyen biri olsun . Mümkünse o olsun .
karşındaki zatı insan yerine koyup yardım isteyince 180 derece dönmesi. (bkz: kendine çalışan adam)
yalnızlık.onu eksikliği.bir daha hiç gelmeyecek olması.hep özlemek zorunda kalacak olmak.
candan erçetinin gamsız hayat şarkısı. ulan gece gece...
tanıdığımı sandığım insanların aslında bana yabancı olması.
konuşacak kimse olmaması nokta.
işsiz kalmaktır. buna bağlı olarak parasız adam gereksiz adamdır cümlesinin en yakınlarım dahil bütün çevrem tarafından şahsıma uygulanmasıdır.
camı açıyorum esmiyo. vantilatör desen hasta ediyor. ter içinde kaldım lan.
bu gece çok duygusalım...
özlüyorum.