bugün

Yoğun kar yağışlı bir kış mevsiminde açan papatya gibi hissediyorum. insanların merakla bakIP incelediği fakat ilgisiz, soğuktan üşüyen bir papatya gibi...

Biri gelse koparsa da seviyor sevmiyor falı baksa diye bekleyen, en azından bir işe yaramak isteyen...
hüzün.
çok fazla masum insan ölüyor.
burası kötü bir dünya, vicdansız bir dünya, acımasız bir dünya..
sen?
-ben hiç.
Hüzünle karışık mutluluk. çok acayip.
Böyle bir gecede hayattan bezmiş, değişik bir his.
Ya hani olur ya böyle anlaşılmaz bir kasvet. Hah işte o.
lan vallahi iyi değilim.
with her i die.
Boyle boslukta gibi, kararsiz duygularinda, huzunle karisik yalnizlik gibi.
hissedebiliğim tek şey sahurda içtiğim beş bardak suyun sebep olduğu şişkinlik.
Bi siir dinlersin aglarsin öyle.
sükut etme nazlı yar.
beni mecnun edersin.
vuslatın başka alem,
sen bir ömre bedelsin.
kimsesiz ve erken unutulmuş. içimdeki çocuğa sarılırken onu öldürmüş gibi tuhaf bir his.
Adeta hislikten öte, bir hissiyat denebilecek arapça'lık düzeyde.
acımak. sadece kendime acımak ama bu hayatta. ders çıkaramadığım için kendime kızmak bile değil sadece a cı mak! 'ya insanlar neler yaşıyor seninki de dert mi' demicek kadar kendime ait hayat felsefem var başkalarının dertlerine bakıp avutamam kendimi nasıl başkaların fevkalade hayatlarına bakıp yakınmıyorsam. ha bide şey var 'aşk acısı' denen şey çok acıtıyor şu an onun acısını çekiyorum ağlayıp zırlarken gün boyu 'yuh' diyorum 'senin ailen var kendini düşün bi aşk için değer mi' diyorum sonra tam rahatlıcakken bunca şarkı bunca şiir bunca hikaye boşa yazılmamıştır. o kalem o şiiri yazarken o müzisyen o notayı hissederken ve o insan o hikayeyi yaşarken yanılmış olamaz demek ki aşk geçekten çok ciddi bir acı imiş ağlamakta hakkın var diyorum. Saçma hissediyorum bi o kadar yalnız bi o kadar acınası ve bi o kadar çaresiz.
uykulu hissediyorum. gözlerim yarı açık yarı kapalı. üzgün desen değilim, mutlu desen hiç değilim. saat dört olmuş ama uyuyamamış gibi. sıradan.
Tuhaf icimde bir his var aci,ask,sinir.merak,sevgi,merhamet,kin,nefret hepsini barindiriyor sonuc ise sabirsizlik.
seksin afrikası türkiyede yaşadığım halde ne zaman toplu taşıma araçlarına binsem , grup seks partisinden çıkmış insanlarla gidiyor gibi hissediyorum , herkes mi ter korkar be sözlük.*
ayrılmış.
Tam olarak göt hissediyorum.
Şişkinlik ağırlık yorgunluk küçük baldir ağrıları ve boyun ağrısı.
umutsuzluğa kapılmamam gerektiği.
Tanımadığın insanlarda aynı şeyi hissedebiliyor.
çiğ köfte yemekten mideye hasıl olan bir ağırlık hissi fuck.
her gece davul davul davul. Bıktım ulan . Yoruldum patron.
saldırı altındaymış gibi.
Komşuya gidip bir fincan sevgi dileniyor gibi.
Hafif bir mutluluk.