bugün

sabah erken kalkmamak için anneme ne bahane uydursam?
şu an aklımdan geçen şey, bu başlığın sözlük içerisindeki durumudur.

Bakalım bu entry "başlığın sözlük içerisindeki durumu ile ilgili" bahanesi ile silinecek mi.
Lan a.k çok yakın bi erkek arkadaşimla çok yakın bi kız arkadaşim çıkmaya başladılar.

Kız sürekli trip atıyor. Erkek de bana soruyo "sence neye kızmış olabilir" diye. Ne bileyim ben ya. Ben tripmi atıyorum sanki. Salak salak işlerle uğraşıyorsunuz dicem olmucak sözlük. Susuyorum susuyorum. Böyle saçma ilişki mi olur ya? Gidin tek iyi olduğunuz sevişmeleri yapın.
kime mesaj atsam acaba ya.. konuşmaya ihtiyacım var..atmıyorum lan kimseye entry gireyim bari belki sözlukte mesaj gelir.
seks. zaten her 6 saniyede bir seks düşünüyormuşuz. bak yine düşünüyorum.
Olmak yada almamak. Olmak, olmamak, olmak, olmamak...
seks seks ve yine seks. He bir de şu saçları sağdan sola mı yoksa soldan sağamı yatırsam. Evet yatırmak dedik ve yine seks.
bazı insanlar neden anlamak istemez!
eski sevgiliye gecenin birinde niye mesaj attım ki ben şimdi. uyudun mu nedir ya.
şimdi kalkıp dişlerimi fırçalasam sonra dexter'dan bir bölüm izlesem sonra kim milyoner olmak ister başlar zaten onu da izlerim öyle bitiririm bu günü de aman yaa.
lübnanlı kızların hepsi güzel heralde.
ranch sosu evde yapabilirmiyim?
böyle minik, sulu sulu bir şeftali. *
Neden shameless acilmiyor, neden supernatural aciliyor? Yellow fever'i dorduncu kere izleyecegime su diziye bir dogru duzgun baslasaydim ya. Neyse. Gideyim de bir turk kahvesi yapayim kendime, sinirlenmeyeyim. Kalan saglar bizimdir.
hangi ara bu kadar yalnızlaştığım.
oysa oldukça kalabalık bir kişiliğim vardı...
Keşke daha önce sadece takip etmek yerine kayıt olsaydım da şu "onuncu nesil yazar!!!!" sıfatına sahip olmasaydım.
'bi çay mı koysam?'
film bakıyorum netten ama 9 tane film baktım, akabinde youtube ile fragmanına bakarak filmi beğenmemeye devam ediyorum. birazdan onuncu filme geçicem, kısmetse otuzbeşinci filmi beğenicem.
Hakkımda hiçbişey bilmeyen insanlarla tanışmak istiyorum. Bu yüzdende hayat sokaklarda deyip dışarıya çıkmam lazım. Ev kuşu günlerdir evdeyim diye düşünüyordum.
Ulan gidip bi daha konussam mi, konuşsam ne diyecem... Of lan of...
etrafımda bir ton salak insan var, biçimci ve şekilci olanlardan sıkıldım, bu yüzden daha fazla harcanmamak ve kendimi daha iyi tanımak için mekan değiştirmem gerekiyor, bir yer var biliyorum oraya gitmem için olduğum yerden birilerini sikmem lazım illa, başka yolu yok.
son kahveye az şeker fazla kahve, ondan öncekine fazla şeker az kahve koymuştum. Bu durumu üçüncüde düzeltmem elzem.
nasıl açılır bu burun tıkanıklığı .
an itibarıyla yazarların aklından geçenler başlığına ne yazsamdır.
yarın cumartesi
güncel Önemli Başlıklar