bugün

sözlük bel altına doğru gidiyor.
akşamki mangalı düşünüyorum, düşündükçe fenalaşıyorum.
çok düşünmeyin.
aferin mal pay paid. bel altı başlık açtın bravo. şimdi başın göğe mi erdi. iğrençsin.
yanlızlıgım dert ortagı gastirit.
bizim türk kızları ile dünyanın bütün kızlarının taa...ne zamandan beridir bunu düşünüyorum.
godumun veleti.(justin bieber için)
yerdeki halının deseninin nasıl oluştuğu.
''acaba şimdi mi banyo yapsam yoksa yemekten sonra banyoma girip sonra direk yatağa mı atlasam ?''
salak yemin ederim gerizekalı bu kız.
3 gün önce bu saatlerde denizdeydim.
yarın bütünleme çıkışı cökecek moral ya da bozulacak psikolojimi toparlayacak birini bulmak
avrupa şampiyonasından elendik. * nasıl uyuyacağım ben şimdi?
kimsemin olmadığı.

beni anlayacak, "çok büyütüyorsun" yerine "çok haklısın" diyecek birinin olmaması.

bundan sonra kimse bana adaletten söz etmesin. kavanoz götlü dünya ne kadar adil olabilirse o kadar adil bu hayat...
aynı anda o kadar çok şey ki ve hepsi o kadar çıkmaz sokak ki beynim yoruldu sözlük.
ulan yazacak adam gibi başlık bulmak ne zor amk.
evin içinde şalımı kaybettim ya nerde acaba nerde?!
sizi korkutan, heyecanlandıran, üzen veya kızdıran şeyleri yaşadığınızda ya da yaşamadan önce hissedilenlerin üzerinden zaman geçmeden sözlüğe yazılması.

- ölüyorum sandım. dakikada bilmem kaç kere pompaladı kanı kalbim. kirli kan ve temiz kan karışıyordu az daha. durum o kadar feci. öyle çok heyecanlandım bak görüyorsun nasıl saçmalıyorum.
bu başlığa girilen şeylere eksi oy mu veriliyor, yoksa artı mı? Ya da genel bir yargı yok ama bu uyduruk entryim için eksi alacağımı hissediyorum. Ama bu cümleyi kurarak kendimi acındırdığım için artı da alabilirdim. Yine de kendimi acındırdığımı itiraf ettiğim için eksi alacağım. Belki dürüstlüğüme artı verirler. Bu gibi saçma şeyler düşünüyorum sözlük.
http://galeri.uludagsozlu...3%BCnd%C3%BCkleri-221847/
akşam ki kına gecesinde doğuş taklası atsam mı acep. *
fincana kahve koydum gel.
bugün şeytana uydum gel.
(bkz: yarın ne giysem)
kedilerin garip sesler çıkarmalarına sinir oluyorum.
yazarların anlık içinden geçen sözlerdir.

dün bugün ise yarın hangi gündür.
güncel Önemli Başlıklar