bugün

sıcak.

tüm kışı grip geçirdim.
Yoğurt ve pekmez karışımını özledim. Çocukken biz nutellalar falan yoktu tabi.
kendi işim.
çalışmak zorunda olmadığımız zamanlar. Hani şımarıklık değil aslında bu dediğim. Ama işte çalışmak zorunda olmak kötü be.
şöyle gözümden yaş gelecek kadar gülmek.

sonra onu yine gülerek birikerine anlatmak. karşındakinin aenin anlattığına değil gülmene gülmesi.
Üni zamanında gecenin bi yarısı yaptığımız salçalı makarnayı özledim.
üniversitedeki en yakın arkadaşımı özlüyorum. ilk üniversite arkadaşımı. onunla yemek yemeyi özlüyorum. kafamız derslerden bunaldığında istediğimiz saatte çıkıp sinemaya gidişimizi ve hep ödül alacak olan filmleri hiç bilmiyor olmamıza rağmen saati uygun diye seçmemizi özledim. hatta büyük budapeşte oteli izledikten sonra trafikte saygı duruşunda durduğumuzu özledim. bence benzemiyor oluşuma rağmen beni Fransızlara benzetişini ve parisien hediyeler almanı özledim. beni saatlerce bekletmeni özledim. 5 sene boyunca her yeni yılı birlikte kutlamayı özledim. ne bileyim gidip senin masana oturup tanıştığım zamanı özledim. keşke o günde olsaydık yine. yine kız arkadaşların beni sevmese hepsi gelip gitse de bizim dostluğumuz kalsa... okulda şu koridoru geçip seni görsem... gel artık Türkiye'ye! özledim !
Tek derdimizin, sahte bal, balkaNlardan gelen soğuk hava dalgası, manyas kuş cennetine uğramayan göçmen kuşlar, Hande ataizi' nin, sevda demirel' den yediği tokat olan günleri özledik.
Ne günlermiş beee!
paten kaymak.
üçlü grubumuzda dönen Sohbetleri, kahkahalarla gülüşlerimizi, bir sorun olduğunda hayat üzülmek için çok kısa deyip içmelerimizi çok özledim. ikisini de çok özledim.
Şu hırsı şu yüreği özledim be.

görsel
Geçmişe dair hic bişeyi ozlemiyorum.
Taso oynadığım yıllar.
Nerede o eski bayramlar ah ulan ah.
3 korner 1 penaltı.
--spoiler--

--spoiler--
Babamı..
Lisede aşık olunan kızın masumiyeti.
meybuz yemeyi özledim be.
karpuz ve kavun.
annem...
1999, yaz ayları.
Eskişehir
taso
cilli(misket)
leblebi tozu
atari
25 kr süt tadı veren dondurma
incirli biskrem.
üniversite yıllarım ve evim.
Cüneyt arkın ve jackie chan filmi izleyip küçük kardeşle karate yapmaya başladığım günler elbette.