bugün

(bkz: zeka ne arar la sözlükte)
tanım: sözlük yazarlarının zeka ( sanırım zekadan kasıt ıq) seviyelerini merak eden anketimsi önerme.
(bkz: 404 not found)
söz konusu sözlük uludağ sözlük ise cidden yüksek olmayan bir seviyedir.
(bkz: pas)
illuminatinin ibrahim tatlıses e suikast planı başlığını anlamayacak kadar düşüktür. ironi yaptıktan sonra "ironiden anlamayan nesle bıdıbıdı" diyen insanlar ironiyi anca "ironi was here" vâri yazı olmadan çözemezler.
her geçen gün düşen seviyedir. sözlük yazarlarının otu boku hakkında başlıklar açılması, forumsal oyun tarzı başlıklar açılması, futbol, seks gibi konularda girilen entrylerin toplumsal olaylardan, duyarlılık gerektiren konulardan fazla olmasıvb. konular şunu göstermektedir ki sözlük yazarlarının bir çoğunda sike sürülecek akıl yoktur.
sözlük yazarlarının zeka seviyelerini itin g.tune sokmus yazar tesbitidir. Alacagı muhtemel cevaplar asagıda maddelenmistir
1- insanlar gündelik hayatın stresinden bir nebze de olsun uzaklasmak icin kendilerini can havliyle buraya attıkları icin oturup atomu parcalayacak halleri kalmamıstır
2- doktora tezini henüz uludag sözlükte yapan yazarlar olmadıgından mütevellid, insanlar tez yazım kurallarını göz önünde bulundurmadan entry giriyorlardır. Ne kadar ayıp oysa ki, diplomalarını alacakları yegane egıtım kurumudur burası.
3- hede hödö napacağıdık entry de mi girmiyah gardas.
(bkz: dram içerikli entri ye üzüldüğünü belli etmek için eksi veren yazar)
(bkz: bakınız veremeyen yazar)
az daha zeki olsalar gerizekalı olacaklar kıvamdadırlar...
* amerikan güreşi
bazı sik kafali japon askerlerinin feyk olduğunu iddia ettiği ama her şeyin gerçek olduğu tv programı.

edit: harbi harbi buna atlayan mallar görüyorum.31.07.2014 05:47

harbiden geri zekalı çok adam varmış la buna atlayan adamlar var.
50 saniyede pkk başlığındaki entry'ler ile gözler önüne serilmiştir.
(bkz: sözlük yazarlarının zeka seviyesi)
Aramızda ciddi ciddi okuduğunu anlayamayan ve derdini anlatamayan yazarlar var. Bunun zekayla bir ilgisi var mı bilmiyorum ama bir sıkıntı olduğu kesin. Salağa yatmıyorlarsa durum çok vahim.
pek de akıllı sayılmayız.
Zeka derecemi bilmem ama bugüne kadar işimi gördü. Bundan sonrada görür herhalde.
(bkz: zeki ama çalışmıyor)
(bkz: makina mühendisi)
13 yaşında iken einstein deniyordu. şimdi bilemediğim seviye.
(bkz: Zekalıyım ama amele olmak istiyorum).
Kendime yetecek kadardır.
(bkz: bende sıfır zannedersem sizde de yok)
Güldürmüştür.
(bkz: sidik yarıştırır gibi zeka yarıştırmak)
çıkış yap da yükselsin seviyesidir.
%15'i türev ile hesaplayıpta mı buldun amk. o nasıl zeka seviyesi ölçmek.
Sözlükten biraz çıkayımda ortamın iq su yükselsin.