bugün

Osmangazi üniversitesinin katkılarıyla ders çalışmak. 29 aralık tarihine sınav koymaları ve benim artık okumaya karar vermem. 2-3 bira eşliğinde kamu ekonomisi çalışırım heralde.
evde bira içip 31 çekerken tam 12 de boşalmaya çalışmak. *
instagramda yilbasi kutlamalarina katilanlarin fotograflarini takip etmek. cok canli olacak cok. *
(bkz: Sana ne lan yarram)
para o güne yetişse olur bişeylerde işte para sıkıntı anasını sattımın hayatında.
çok çılgınca şeyler planlıyorum.

ama söylemem.
Evimde yalniz basima bir kac kadeh yeni raki ile, yunan ezgileriyle icip sabahlamayi planliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=vHNYERoVbuI
evde pineklemekten gayri bişey yapamayacağım kesin. lan ben bu hayattan bi sik anlamadım he! öğrenciyken daha bol bereketliydi her şey yav. şimdi çalışıyorum, eşim de çalışıyor ama para yetiştiremiyorum bu ne lan? var bi bokluk bu işte kitaba bakmak lazım...
Aksam 8 e sınav koymuslar ona girmeyi planlıyorum.
yazarların bu Yılbaşı gecesi eyleme koyacakları planlardır. çalışmak diyerek mevzuya dahil oluyorum.
nasipse tombala.
tanim: anketimsi.
Yılbaşında sakarya da olacağım. Sakarya da olacak yazarlarla güzel şeyler yapabiliriz.
Değişmeyen tek lezzet çekirdek ve kola.
guzel çerez karışımı, 2lik kola, victoria secret.
2015'e girmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa.
(bkz: ben kendim sevgilim)
çekirdek, nescafe ve kitap. fonda da hafif bir müzik. mutfakta ders çalışacağım. *
tv karşısında ayaklarımı uzatıp film izlemek.
evdeyim malesef bu sene canım hiç bir şey yapmak istemiyor.
yastığıma sarılıp uyuycam eskisi gibi nesrin sipahi çıkmayacağına göre...
şimdilerde pek bir şey ifade etmeyen soru. Eskiden olsa hani şu çocukluk çağlarımızda ard arda gelecek cevaplar vardı. şimdilerde "hiç" evde olucam yok yok portakal çerez mandalina keyfide yapmıcam. uyurum ben ya.
Zaman geçtikçe insanın cevap vermek istemediği sorudur da aslında. nesini kutlayalım şimdi 2014 yılı ve öncesinden ne hayır gördük ki 2015 ten hayır görelim. Hem tekli sayıları da hiç sevmem!!!
Büyüdükçe anlamsızlaşan soru.
millet yılbaşının ertesi günü hangover diye twt atcak ben internetten sülalenin piyango biletlerine ne çıkmış diye bakcam hayat işte aq.
Fıstık çerez bira yedigün ve bilgisayar.
Televizyon,çerez,tombala vs. diye gider.