bugün

ağustosta önce şantiyeye gidiceğim orada 5 saat kaldıktan sonra ofise dönüp buradan diğer şantiyeye gideceğim. toplam 16 saat.
karadeniz turuna katılmak istiyorum ama önce şu sınavların açıklanması lazım.
yunanistan & malta ya onunla gitmek...
Ramazan'dan sonra Bursadır.
ramazan' da annemde olucam.. sonra güneş, deniz, sıcak kumlar * tırtıllarım ve tatlı sıpam *
Selamun aleyküm.
Arkaaşlar ben dün sezonu açtım. Kıçım dondu ama olsun.
görsel
16-21 haziran arası kısa süreliğine fethiyede olacağım. Orda olacak kızlar varsa slm.
yazarların yazın deniz kenarında, kışında kayak pistlerinde hayalini kurduğu planlardır. şu sıcak yaz günlerinde, karavanımızı alıp da gideydik ya o hayal ettiğimiz kıyılara diye iç çekilesi hayali planlardır. (bkz: çalışmak güzeldir)
hiç tatil planım yok. deniz kenarı oteller filan. ne bileyim miskin adamın tekiyim. oraya gitmeye bile üşeniyorum. bakalım ne yapacağız.
Bu perşembe başlayacak bayramdan sonra sonlanacak olan sabah deniz güneş kum gece club ve barda geçirilmesi planlanan olay.
yatağa yapışayım kafi.
bayramda çalışmamayı planlıyorum.

resmi tatil malum, boşa işe gitmeyeceğim. ohh.
Cumadan itibaren yine yine yeniden Mersin.
30 günlük schengen vizesinin bokunu çıkarmak.

edit: boşa mı gitsindi?
Çarşamba günü istanbula gidip en az 12 saat gezip hafiften seyyah olmaya yol almaktır efendim. Para var meslek iyi inş kariyerde yapcaz bi daha mı gelcez dünyaya, bi de seferilik var 2 rekat namazı kıl çık.*
Yatmak. Plan yapmaya bile üşeniyorum.
Uyumak sonra bir daha uyumak ve bir daha.
Alsancak.....
orta asya bozkırlarında at binip kımız içmek.. ahhh ahh nerede o günler?
once bi kuşadası,sonra istanbul sonra izmir sonra olimpos araya ek olarak bodrum da girebilir o belli degil.
Bi yazlık kiralama niyetindeyim.
Eylul ayi icerisinde, es ile guzel bir bodrum ve ya cesme. Yayla turizmi asigi biriyim, karsi taraf deniz, gunes, kum uclemesinde israr edince yapacak pek bir seyde kalmiyor, soz dinlemek lazim bazen.
Cikilacak tatilin planlamasidir. Bu yaz, didim'de bir otele rezervasyon yaptirdim. Umarim guzel bir tatil olur.
iyi tatiller. hayırlı forumlar.
Geçmişte kalmış ve gercekleşmiş planlardır. voyage sorgun diyorum, two thumbs up.