bugün

karakteristik yalancılar.
Saat alarmları benden habersiz kurulmuşsa o saati kırarım ve silgilerin ilk başta olan poşetini çıkartılırsa kullanamam .
kulaklığımı takarken üstünde r yazanı sağ kulağıma, l yazanı da sol kulağıma takmaya dikkat etmek. karanlık bile olsa ışık tutup bakıyorum doğru mu taktım diye.
Ses ve koku..
uyudugum odanın kapısı kapalı olmalı kesinlikle. duş almadan evden çıkmam. gece 4 olmadan uyumam.
Otobüs bileti alirken koltuk numarasini asal sayilarsan secmek.
Biriyle yürürken asla sağ tarafimda yürütemem kimseyi.
çakmağın gaz hanelerinin ikisini de aynı hizaya getirmek.
Simetrik opmek ve opulmek. Yanaklarimdan birini yetim birakiyorlar sinir oluyorum.
başkalarının nefes alış sesleri. ciğerlerini sökesim geliyor.
hep bir takıntım olmasını istedim. ama olmadı. çift sayılarla tek sayılar arasında kararsız kaldığım için kendime bir takıntı yaratamadım. bu da bir takıntı mıdır?
çamaşır asarken mandalın rengiyle astığım şeyin rengi aynı olmazsa çok üzülüyorum hatta kahroluyorum.
sağımdan yürünmesine tahamül edemiyorum birde bacaklarıma dokunulmasına gelemiyorum.
erkek öldürmek. bir gün yapacağım ama taktım gerçekten.
kulaklığımı birisi kulağına takarsa derhal yenisini almak,
tarağımı kim kullanırsa derhal yenisini almak,
ayakkabımı bütün ayakkabıların üstüne koymak,
ayakkabımın üstüne ayakkabı konulursa ayakkabımı silmek.
Duyduğum her önemli bilgiyi, sözü not almak.
O yüzden Her zaman not defterimi ve kalemimi bulundururum yanımda. Biraz da unutkanlığımın beni zora sokmasından dolayı gelen alışkanlık aslında.
büşradır. takıntımsın büşra.
Rüyalarımı hatırladığım kadarıyla yazmak.
Insan hergün rüya görür mü be.
Peki kelimesine takıntılıyım. Nerede görsem elim ayağıma dolaşıyo. Sinir katsayım artıyo. Trip dışında kullanılsa bile sevmiyorum amınakodumun kelimesini tdk ya dava açıcam! Sikeyim böyle takıntıyı ben gidiyorum!
Bir şarkıyı beğendiğimde bıkana ve bir daha dinlemek istemeyeceğim noktaya gelene kadar sürekli onu dinlemek.
boxer çorap aynı renkte olacak ! lütfen yani olmalı da bence..
Kazak ya da benzeri giyecekleri iki dişlerinin arasına sıkıştırıp çenesini yere paralel olarak hareket ettiren birini görmek tüğlerimin diken diken olmasına gıcık olmak diye tabir ettiğimiz şeyi en dibine kadar yaşamama sebep olur. Ahhh anlatırken bile garip oldum.
sevdiğim bir şarkıyı yanımdaki insana dinletiyorsam o şarkı can kulağıyla dinlenecek, yok sen eline telefonu alıp zihnen oradan uzaklaşırsan ben kızarım. çünkü sevdiğim şarkı o, seninle paylaşmak gelmiş içimden sende de benzer etkiler bıraksın diye.
gelecek gelecek gelecek .
Zırt pırt deodorant sıkmak.