bugün

sinirlendireni itin götüne sokup orada bırakmak.
Aglamak.
Ağzına ne geliyorsa söylemek,bas bas bağırmak,eline ne geliyorsa fırlatmak,kıpkırmızı olmak..kısaca beni sinirlendirmeyin ,bu huyumdan nefret ediyorum söylemeden edemicem.
küfür ederim çok rahatlatır.
yaptıklarını bir bir suratına söyleyip bünyesinde şok etkisi yaratmak.
kolay kolay sinirlenmeyen bünyenin göstermediği tepkilerdir. ama tam tersi olursa, bir lafla iç dünyasını çökertmektir.
ben böyle işi sikeyim demek.
dizimi ısırıyorum , genellikle fifa da gol kaçırınca oluyor.
dolaba,kapıya kafa atmak.
dağa taşa küfretmek.
Dişlerimi sıkıyorum, ağzımdan kötü laflar çıkmasın diye.
diş ve yumruk sıkmak, saç baş yolmak, sonra lan ben niye kendime zarar veriyorum ki diyip aklı başa alıp önce deli gibi sövmek akabinde karşıdakine gerek psikolojik gerekse fiziksel şiddet uygulamak.
elime ne geçerse fırlatmak...
bas bas bağırmak ve sonra ağlamak. (bkz: güçsüz olmak)
Ben sadece susuyorum.
susmak. susuyorum sözlük, evet ben geveze- ağzı üstüne gitmeyen şahıs ben...sinirlenince susuyorum. çünkü o sinirle konuşsam, konuşmam bağırırım, hakaret ederim, küfrederim, kalp kırarım. karşımdakiler de hep derler, keşke konuşsan. ah bir konuşsam, daha bakar mısınız yüzüme. ya da bakabilir misiniz? çünkü içimdekileri bir söylesem siz utanır giderdiniz! onun için bırakın susayım.
kulaklarım yanmaya başlıyor, elim ayağım titriyor, yüzümde kızgınlık ifadesi beliriyor sonra birden ağlıyorum.
(bkz: baş ağrısı)
Sinirlendiren adamın karşısındaysam çaktırmadan ellerimi aşağıda birleştirip adamın sağ açığından sol dirseğimle suratını bir güzel dümdüz ederim. Atom bombası sonrası gibi ben dahil herşey sakin ve pürüzsüz olur.
güle güle bir hal olmak.
Rahatlamak.
tireme, kasılma, kızarma ve de en kötüsü ağlama.

şu son olanını genelde kimse benim için bilmez.
ben bir tepki veremiyorum.genelde midem ağırmaya başlıyor.sonra öyle olunca midemin ağırmasına daha çok sinleniyorum ve daha fazla ağrıyo sinirlenince. öyle öyle devam ediyo.en başta neye sinirlendiğimi unutuyorum çoğu zaman.
karşımda birisi varsa açarım ağzımı yumarım gözümü. bu yüzden uzak durmak lazım benden.
söverim.