bugün

saçıma dokunulması. ayar oluyorum.
salağa yatmak
Okumadan eksi basan üye.
Tiksiniyorum :@
uludağ sözlükte sadece aptalca başlıklara entry girilmesi mesela.
emperyalist sistem ve onun yadanlaşları.
iğrenç başlıklar.
bilgisayarın başına başkasının oturması.
ısrarcı davranışlar ve çocuk taklidi. *
şu an ne olmak istediğimi sorup bununla dalga geçen koca memeli, fındık beyinli komşumuz.
fadakarlik etmekten bi haber insanlar. aslinda sinir olmuyorum nefret ediyorum. killarini kipirdatmayan insanlar baskalarinin yaninda car car konusunca sinirlerim tepeme cikiyor iste!
bu sinirimi belki belli etmemem gerekir ama belli ettigim icin memnunum. kisi hissettigini yasamali.
serviste ön koltukta oturan insanın neredeyse hoplayarak sırtını koltuğa yaslaması ve koltuğun sürekli dizlerime çarpması.
galatasaray'ınn 1-0'ın üstüne yatması. gol attıktan sonra oynamaması, maçı stres içinde izlemek.
pazarı pazartesiye bağlayan gecenin bir an önce geçmesidir.
otobüste / minibüste / trende 6 kişilik yer kaplayan teyzeler ve kolları. Bir kol bu kadar yer kaplayamaz dediğiniz anda karşınıza çıkarlar, 'allahım n'olur yanıma oturmasın' dediğiniz anda nokta atışı yapıp yanınıza otururlar. Bu 'yanınıza oturmak'tan kasıt; sadece burnunuzun sığabileceği bi' alana müsaade etmektir. Yoksa nereye oturuyorsunuz, mümkün değil.
(bkz: teyze naptın)
türkçe bir sözlüğe, yabancı isimle yazar olunması.
-bir şey söylemek istiyorum.
+dinliyorum.
-neyse boşver.
+hay senin....
çıkar arkadaşlığı.
kendilerini ideal insan gibi göstererek kritik yapmaları.
sıkılmak.
başkalarının olanaksız bulduğu ya da yanlış bildiği fikirleri, gerçekleri etraflıca anlattıktan sonra karşı tarafın şunu demesi:
-senin beynin yıkanmış.

o an sinirden onu da kendimi de öldürmek istiyorum!!
Olumsuz tepki alacak başlık ve entry giren yazarların 1.entry ardına hemen stepne entry girip, tepkiler aldıktan sonra ilk entry'i silip (yada sildirip)

-demekki ben yapmadığım için nasıl yapılıyor bilmiyorum-

Sonradan olumsuz entry girenlere, ayar verdin ama keklendin anam diyerek açıkça dalga geçmesi olayı muazzam sinir bozucudur.
biryere gitmeye hazirlanmisken bir sorun cikmasi ve gidememek.
bir şeye gıcık olmam aslında yani bu kelimeyi kullanmam. sinir olurum derim; gıcık kelimesinde bariz bir fitnelik var ama şu dünyada bir şeye gıcık oluyorsam o da tartışmasız şudur ki; evde paspal bir halde saçımı gelişigüzel yaptıktan sonra çok beğenirim. ondan sonra da derim ki dışarı çıkarken hep böyle yapsana sezzo. öyle bir şey olmuyor. imkansız yani çaba harcamayın boşuna. o anda saçınızın resmini çekin ve hatırladığınızda sadece resme bakıp iç geçirin. * * *.
(bkz: emo)

(bkz: klavye delikanlısı)
sakız çiğneyen birini görmeyim. kafa göz dalarım. aklıma gelme halinde bile beni çıldırtıyor.
güncel Önemli Başlıklar