bugün

bakiye 0 yazıyordu,

anladım ki ibneler maaşları yine yatırmamış.
Devamlı acılan başlıklardan sonra acılan başlıktır. Burada yazında toplu dursun yazdiklariniz meni vb. Artıklarī uzak tutun bizren.
(bkz: bi sie qo mk)
içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu.
Sizleri fazla bekletmeden hikayeme geçmek istiyorum.

Yaklaşık 7-8 yıl önceydi. Ergenliğin de zirve yapmasıyla adeta yanıyordum. Bütün kızlar ilgimi çekiyordu. Cuma günü öğleden sonra beden eğitimi dersimiz vardı. Öğle arası herkes yemeğe çıkmıştı. Ben nöbetçi olduğum için okulda kalmıştım. Canım sıkıldığından sınıfa çıkmaya karar verdim. Sınıfın kapısını açtığımda bir de ne göreyim deniz içeride bacak bacak üzerine atmıştı. Yavaşça denize yaklaştım halini hatrını sordum. Gözlerime inanamıyordum sütyen giymemişti. Farkında olmadan ağzımdan kaçırdım: "Sütyen giymemiş!" .

Bunun üzerine deniz iyice gerilip ağzımın ortasına vurdu. Erkek adam sütyen mi giyer amuğa koduvun.
Geçen yine vuruyorum hatuna, hiç çıkmadan 9 gittim. En son bi çıkarttım, spermler tavana fışkırdı. Kız bayılmış tabi zevkten. Sonra gittim duş aldım geldiğimde uyanmıştı. Çok güzeldi dedi bu sefer hiç çıkartmadan 15 kere falan gitmişimdir.

Buda böyle bi anımdır.
görsel
Içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu...
sözlük yazarlarının seks hikayeleridir.

--dikkat 25 yaşından küçükler okumamalı--

kuzenim ferhat ile beraber temmuz ayında tatile gitmek istiyorduk. o bodrum istiyodu ben antalya. neyse sonra bu böyle olmayacak deyip ortak karar ile izmir i seçtik.

neyse izmirde lüx hotelimize bavullarımızı bıraktık indik sahile kız kovalamaya.

bu ferhat sapığı bütün kızları avuçladı , ben o gün pek havamda değildim dondurma alıp onu yaladım. sonra otobüs geldi otobüs şoförü kızıyla konuşuyodu.

konuşurken duydum kızın ismi özgeymiş. neyse telefonu kapattı dayıya soyadın ne diye sordum o da soyadını söyledi.

sonra hemen kızın ismini instagrama yazıp buldum , akşam da hotelde o kızla güzel bir gece geçirdik. evet.
gaza gelme mülayim biz bu başlığa yazmıyoruz.
(bkz: odaya girdiğimde x ini sıvazlıyordu)
Sol Elim mini etek giymişti. Sonra birden bana sırnaşmaya başladı...

Diye devam etmesi gereken hikayelerdir.
Benimki çok dramatik. Buralarda yazılmaz.
Her zamankinden farksız bir sabahtı. inanılmaz bir rüzgar vardı dışarıda. incede bir yağmur başlamıştı. Hafif bir kahvaltı için oturmuş, kahvemi koymuş, kibrit kutusu büyüklüğündeki beyaz peynirden yiyordum. “Kahve ister misin?” dedim, istedi.

Kahvesini aldı, yanımdaki sandalyeye oturdu. Yağmuru ve bir türlü gelemeyen baharı dinliyordu. Önümde duran çilek reçeline meyil ettim. Kaşıkla az bişey aldım. Kaşığı ağzıma götürürken, boynuma reçel damladı. Ben kaşıkla almak için hamle yaptım, elimi tuttu, kenara itti. Gözlerimin içine baktı, zamanı bekletti. işaret parmağının ucuyla, reçeli boynumdaki çukurdan sıyırdı. Dudaklarıma götürdü. Yavaşça reçeli dudaklarıma yaydı. Kalanı yavaşça kendi dudaklarına sürdü. Eliyle dudaklarımı ıslattı. Reçeli tattı. Yağmur hızlandı, rüzgara karıştı. Bana doğru döndü, başını bana doğru eğdi, dudaklarını benimkilere değdirdi. Hafifçe dudaklarımdaki reçeli tattı, bende onun dudaklarını tattım. Dudaklarını geri çekmeden önce, elinin ucuyla son kez dokundu dilime. Dudaklarımı yaladı. Ayağa kalktı, beyaz gömleğinin eteği içindeki kısmını çıkardı. Düğmelerini açmadan gönleğini göğüsüne kadar sıyırdı, sütyen giymemişti. Beni kendine döndürdü, yavaşça tişörtümü sıyırdı, kucağıma oturdu. Yavaşça, usulca dilini dilime değdirdi. Göğüs uçları göğüsüme değdi, eteğini sıyırdı. Sonra “noldu?” dedi.
+Noldu?
-Erken boşaldım.

(bkz: mete avunduk)
görsel
(img:#2128996)
Sözlük yazarlarının başından geçen şehvetli anılardır.
2010 yılında açılan bu başlığın hürmetine, bu gece 12'den sonra yazılmaya başlanabilir.
Mesela Sahur vaktini beklerken anlatabilirim ben bir tane.
Tabi ki çok seviyeli şekilde. Bilen bilir beni.