bugün

Annem vefat etmiş.babamlarla yaşıyorum galiba dulum. Bi de hamileyim 6 aylık.
babamı 100 mt ilerde araba çarpıyo koşmak istiyorum ama koşamıyorum karnımda bi ağırlık.tanimadigim biri yanıma gelip sen hamilesin koşarsan çocuğun ölür diyodu zaten lucid dreaming yaşıyorum sonra rüyadan sıkıldım uyandım.
bağdat'a savaşmaya gidiyordum. fakat pasaportumu yanıma almayı unutmuşum, sınırdan geçemiyordum.
rüyamda bizim lisenin en güzel kızıyla karşılaşmıştım(1.50 boyunda mavi gözlü 45 kilo bişey) yanında da tuvalete bile birlikte gittiği kankası (bu da 1.50 boyunda türk çinli kapkara bişey)
ben yıllardır hala bunu dövmenin hayaliyle yanıp tutuşuyomuşum rüyamda neyse bu bana laf atıyo sonra da yanındaki kankasıyla ağzını burnunu dağıtıyorum.

bu bahsettiğim kız lise hayatım boyunca okulun en güzel kızıydı 1.50 boyunda sırf gözleri renkli diye kendini bi bok sanan kezbandı herkes bunun götünü kaldırmıştı bütün herkes bu kiza yağ çekip çekip dururdu.
hayvanlara hastayim. özellikle yırtıcı hayvanlara. bunların arasından da yırtıcı kuşlara. ve en sevdiğim hayvan kartaldir. insan olmasam kartal olmak isterdim. rüyalarımda da ya kartal oluyorum ya da kanatlarim oluyor ucuyorum. kartal olup karla kaplı alplerde yaşamak isterdim.
bir anda içe çekilen bir nefes gibi ayaklarımın yeryüzünden kesilip gökyüzünün hızla aşıp, yıldızları, gezegenleri, galaksileri, hızla evreni de bir aşıp sonsuz karanlığın olduğu bir yere gelip uzakta kırmızı bir ışık gördüğüm, ardından ışığa doğru bir anda istemeden yine yönelip bir kutunun içine girdiğim, kapısının açılırken içeriye bembeyaz bir ışığın süzüldüğü rüya.
(#26096969) buradadır.
Rüyamda hoşlandığım kız eski sevgilisiyle, en iyi arkadaşıyla ve onun da eski sevgilisiyle iddaa bayiisine gidiyorlardı.
Köye giderken dereden bal aktığını görmüştüm. Sonra biraz ilerde yine şelaleden bal akıyo. Balın tadına bakamadan uyanmıştım.
homoseksüel ilişkiye girdiğimi gördüm geçen. kütür kütür vuruyodum. ciddiyim. uyanınca bi tuhaf oldum.
binalardan atlayip atlayip olmemek. ve bunu her ruyada, olmeyecegimi bildigim icin tekrarlamak var.
Gecen gece RTE ile havuzda sırtüstü yüzdük.
az önce kraliçe Elizabeth i gördüm bir konuşma yapacağız birlikte bilgisayarıma bakıyor konuşmanın bazı spelling hataları vardı onları düzeltiyordu, ne büyük onur ama. Hayır yani şu proje ödev teslimi haftası bitsin artık ya. kafayı ingilizceyle o kadar bozdum ki prensesle muhattap olup ona kontrol ettiriyorum , hayret yahu, ya sabır.
"balanslanmamış kalçaların hepsi aynı yatakta ise dengeleme için statik sevişme gerekir. Balanssız kalçalar farklı yataklarda ise dinamik sevişme gerekir." rüyalarım çok hayasız. millet rüyada dünya starlarını görür benim rüyalar makine teorisi dersine giriyor sanki. cibilliyetsiz bilinç altı.
Dün çok saçma rüyalar gördüm sözlük. Hoşlandığım çocuk en yakın arkadaşımlaydı. Ben gidip arkadaşımla kavga ettim. Sonra nefret ettigim insanlar hep oradaydı her zamanki imalı bakışları üzerimdeydi. Arada korkunç yerler var ama oraları anlatamam. Sonra da çok eski ve gereksiz biri vardı. Tüm bunlar neden gecemi mahvetti?
Tanımadığım bir insanla, elektrik süpürgesi hortumunda indirim olan bi dükkanda kasa sırası bekliyordum.
Bokumla oynuyordum.
bi tane evin cati katinda egleniyoruz 6-7 kisi. obama ankaraya gelmis, cok yuksek bi binanin en ust katinda eglenence duzenlemisler, kopuyorlar. once bunu televizyondan goruyoruz, sonra fark ediyoruz ki bu bina bizim cati katinda eglendigimiz evin biraz ilerisinde. terastan o binayi ve icerideki eglenceyi durbunle gorebiliyoruz. bizim kafalar super oluyor, bi anda obama'ya suikast duzenlemeye karar veriyoruz. ben bizim cati katinin penceresinden obamalari izliyorum durbunle. iceride operasyon planlari yapiliyor. obamanin adamlari onlari gozledigimin farkina variyor ve durbunlu tufekle uyari atisi yapiyorlar. ama vuramiyorlar ve biz yilmiyoruz. adam eksigi oldugun farkina variyoruz, ben adam toplamak icin disariya cikicam ama terasa cikmam kazim once. ve obamanin adamlari var. tam cikarken terastan babaannem geliyor. lan gir iceri vurulcan diyorum, kapinin esigine oturuyor, iyi boyle diyor. tutup kolundan cekiyorum. tam kalktigi sirada ates ediliyor. benim cikmam lazim. elime yastik alip kapidan uzatiyorum. keskin nicanci yastigi parcaliyor. ates kesilince firliyorum kapidan terasa, diger daireye gecip kaciyorum. 30 kadar adam topluyorum. semih adinda bi arkadasin odasina gidiyorum. uyuyor o sirada, uyandirip suikast var geliyor musun diyorum, antimilitarist biraz, gelmem diyor. pantolonun got cebinden cuzdanini alip cikiyorum. adamlarla beraber giderken semihin kredi kartintan savasta lazim olur diye 120 lira cekiyorum. tek taksit. harcamazsak geri vericem ama. o sirada bi santiyeye giriyoruz. santiye sefi eglenmek ister misiniz diyor. kabul ediyoruz. 30 kisi daire yapiyoruz. birisinin sol eline buyuk elektrik akimi olan bi metal veriyor. herkes de sag eli ile sagindaki kisinin omuzuna dokunuyor. elektrik devresi olusturuyoruz. sulalemiz bellenecek haberimiz yok. sonra telefona bildirim geliyor uyaniyorum iste.
Kuzenim bonzai kullanıyordu. Şu an ağlıyorum...
Sevdiğim kızın babasıyla soygun yapıyorduk tabirine hala bakmadım.
Erdoğan'a sarılıp seni seviyorum diyorum.

Derken altıma işemişim.
Genelde cin içerikli rüyalar görüyorum.
Bir keresinde ablam salonda saçımı örerken bir şeyi çağırıyorum ama simsiyah, kapkara. Salonun köşesinden çıkıp onume geliyor. Elimdeki kitapla okuyorum okuyorum onu gonderemiyorum kovamıyorum. Hatta dalga geçiyorum ben senden daha ustunum şeklinde, yine de gitmiyor aynı yerine giriyor.
Uyandıktan sonra o gece bir fısfısın içine okuyup evin duvarlarına sıkmaya başladım. Neden bilmem, elim o köşeye gittiğinde sebepsiz bir ağlama geldi, elimi duvara surdum, simsiyah bir leke.
Bu ilk de değil efenim, beni hiç rahat bırakmazlar..
bugün gördüğüm rüyadır. sıcağı sıcağına aktarıyorum.

peşin not: takım tutmuyorum.

--spoiler--
rüyamda ben gökhan töre'yim. bir beşiktaş-sivasspor maçı. hakem fırat aydınus.

devre arası oldu, herkes tünele doğru ilerlerken gizlice hakemin cebinden kartların olduğu cüzdanı yürüttüm. aklımca hakeme şaka yapacaktım. ikinci yarı başlamadan önce hakeme iade edecek ve gülüşecektik. bu durumdan bir tek takım arkadaşım olcay şahan'ın haberi var. sarı kart bende, kırmızı kart olcay'da, birbirimize soyunma odasında kart gösterip duruyoruz.

neyse ikinci yarı için sahaya çıktık ama hakeme kartları iade etme fırsatı bulamadan ikinci yarı başladı. olcay telaşla, oyun durunca hakemin yanına koştu ve elindeki kırmızı kartı iade ederek durumu anlattı. hakem çok sinirlendi ve eline aldığı kırmızı kartı olcay'a göstererek onu oyundan attı. sonra ben yanına gittim ve elimdeki sarı kartı ona verdim. o da beni sarı kartla cezalandırdı. şaşkın bir şekilde "kırmızı olması lazım." dedim ve hakem de sarıyı iptal ederek bana da kırmızı kart gösterdi.

soyunma odasında ben ve olcay gergin bir şekilde bekliyoruz, televizyondan maçı izliyoruz. oyuncular moralsiz ve stresli, kenarda slaven bilic bağırıp çağırıyor. 9 kişi kalan takımımız son saniye golüyle maçı 1-0 kazanıyor. onlar da soyunma odasına gelince oyuncular biraz şaşkın biraz kızgın bir ifadeyle bize bakıyorlar. biz suçluluk duygusuyla yüzümüz kızarmış, başımız önde, bekliyoruz. slaven bilic çok sinirli, bağırarak azarlıyor, küfürler savuruyor. ama siniri geçmiyor ve kemeri çıkarıp bize allah ne verdiyse vurmaya başlıyor.

neyse ki daha fazla dayak yemeden uyanıyorum.
--spoiler--
babamla seks yaptığımız rüya.
evimizin mutfak penceresinin camındayım. (baya bildiğin camın üstünde duruyorum) ve camdaki sinekle çiftleşiyoruz.
Tanrı olduğum rüyalar.

Birinde ellerimle denizi şekillendiriyordum, birinde kalabalık bir kabilenin üzerine yağmur yağdırıyor, "kullarım!" diye sesleniyordum. içimde bir yerlerde bir poseidon yatıyor ve çok eğlenceli.

Hocam öncelikle selamunaleyküm ben istanbuldan geliyorum, sorum poseidon olmak günah mı hocam ve haç tutsam etkisiz hâle gelir mi.