bugün

Sevgiliye giden otobüs saatini bekliyor..
gereksiz mutlu olmakla birlikte, bilinçli olarak umutlu.
Dengesiz. Işte en kötüsü. Bataklıktan göklere goklerden bataklığa saplanan tarzda bir ruh hali. Araya iki endişe gerginlikte serptik mi öyle bir şey.
Gerekli gereksiz bir mutluluk içerisinde.
inanılmaz derecede mutluyum lan. Böyle bir şey mümkün değil. Mutluyum yani, bildiğin mutlu. Çok enteresan.
Klozetin üstündeyim ama içinde hissediyorum.
inönü deki son derbiye karaborsadan bilet alıp biletim sahte çıkmış gibi hissediyorum.
görsel
Uyusam uyanmasam. Hem zaman gecmez babam da gitmemis olur.
Kendimi saçma sapan uğraşlara vermek istiyorum. Amaçsızca oyun oynamak ya da bir şeyler okumak. Gerçeklerden ne kadar uzak o kadar iyi.
mutlu ama mutsuz. heycanlı ama mutsuz. istekli ama mutsuz. unutkan ama mutlu. bir tarafım hep mutsuz, sadece bazı şeyleri unuttuğum zaman mutlu olabiliyorum. haftada bir kaç saat. hatta iki haftadır hiç.
Mutsuz ama gururlu :/
şuan kendimi gerçekten bir bok gibi hissediyorum.
tam olarak "bu da mı gol değil?" modundayım...
Sabahtan bari binbir duyguyla sarmalandım sevgili sözlük. Şimdiyse kafamda ayrı ayrı her biriyle boğuşuyorum.
https://m.youtube.com/watch?v=sH9iudba8l4

şu sıralar tam tom gibiyim. bedenim uykusuz gözüküyor ama ruhum mışıl mışıl.
hep pozitif hep mutlu hep neşeli ışık saçar cinsten mutluyum. sevgiler..
görsel
görsel
Şu ve an gibiyim; luzumsuz yere lüzumsuzlarla birleştirilmiş,

Ek olan -Ki gibiyim; yersiz canımdan ayrı düşmüş.

Ühü, türkçe öğrenin olum ya.
Garip bir rahatlik var uzerimde, bana yabanci duruyor ama sevdim gibi de bunu. Sanki o cok sarilmak istedigim beden yanimda gibi, sariliyoruz. Oyle bir huzur, oyle bir haz aliyorum aldigim her nefeste. Boyle uzanmisiz yatakta da saclariyla oynuyorum gibi. Cok rahatim ve cok mutluyum. Ama degersizim de, onemsiz ve sevilmeyenim de bir o kadar. Fakat umrumda degil, yabanci oldugum bu rahatlik bedenimi o kadar sarhos etmis durumda ki hicbir sey umrumda degil. Gece cok usudum hala isinamadim fakat vucudumun titremesi bile rahatsiz etmiyor beni ve Gozlerimin sismesine sebep olan goz yaslarim sanirim bir ise yarayip rahatlamami sagladi. Gozlerimin sisligini ve goremememi bile umursamiyorum, gormek istedigimi goruyorum boylece. Icmeden sarhos oldum sanirim, umarim kendime gelmeden sizar kalirim ya da bir mucize olur ve iyice mutlu olup mutluluktan olurum.
Felaket.
Boş kaleye gol kaçırmış umut bulut gibiyim şuan. Çaresiz.
Mustafa keser'in kaşları gibi birşey sanırım.
bugünde ruh halimin icine edenler ayni kisiler. ne anlatabilirimki sana sözlük.