bugün

güz geceleri her zaman böyle güzel olmaz. her zaman , gecenin sessizliğini bozan lodos sesinden ziyade , yumuşak yumuşak ruhunuza şöyle bir dokunup geçen , adeta kendine has kokusu olan rüzgar olmaz. ama şu anda var. esintiyle kıpırdayan , ağaçların dallarından daha kopmamış nazlı yaprakların kıpırdanışıyla ; sanki bir yaz gecesiymiş havası yaratan cır cır böceği seslerinin birbirine uzak bi yerlerde karışışına şahit olmak. gece kadifemsi , gece derin , gece ferah , gece kapsayan , gece sarmalayan , gece serin. ama o esintinin sesi... içeri dolarak perdeleri dans ettirişi... sadece izlemek , etrafında renk tayfının şölenini izlemek mi yoksa bu melodik esinti mi? hangisi daha huzurlu?
Saatlerce aynı kişinin sesini dinlemek istiyorum.
tedirgin bir balık.
ingilizce yüzünden ingiltereyi haritadan silme planı yapan bir eşkiya .
lunaparkta unutulmuş çocuk gibi.
ruhsuz.
karmakarışık, amaçsız ve saçma.
her insan gibi her yazarın bulunduğu durum ve düşüncedir mesela benim durumum beyinuctu olmaktır.
O kadar rahatım ki bugün.tebdil i mekanda ferahlık varmış bunu anladım sözlük. Sıkıntı varsa şehrinizi terk edin.
yanlış atılmış ritm gibi hissediyorum kendimi an itibariyle, bazı fotoğraflar gördüm de pc min içinde. işte bunlar hep yeni klasör 27 yi bulamamaktan. ama bu kimin sikindeki. kimsenin bi bok anladığı yok ki.
kararsizim. bilemiyorum.
biraz kırgın, biraz sevinçli, biraz üzgün, biraz mutlu, biraz ağlamaklı ve daha biraz daha şey.
an itibariyle ruhsuz.
soğuk havada nefes alır gibiyim...
sıkılmış.
kendimi alto asma aparatı gibi hissediyorum, bana asılanlar, tutunanlar çoktan düşmüş.
Daha yeni eve geldim cok yorgunum.
camı açıp haykırmak istiyorum çok doluyum.
an itibariyle kendimi sözlükten bir kızın seks objesi olmuş gibi hissediyorum.

(bkz: love shop)
görsel
süper hissediyorum yarın güzel şeyler beni bekliyor.*
çok net.
girdaplı , bildiğin girdap... yarını kestiremiyorum.
Allak bullak, her gün bir karıştıran oluyor.
sikilgan. kararsiz.