bugün

güvenmek.
yazarların yaptıktan sonra pişmanlık duyduğu şeyler.
(bkz: anket açmak) her açışımda pişmanım. sayfa sayfa entry hiç oylayan yok. açmasam daha iyi.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
düz lisede okumak.
birde kız konusu var tabi Eda'yı 2 yıl geçmesine ragmen hâlâ unutamadım. keşke geçmişi degiştirebilsem ama artık imkansız o çoktan gitti ve acısı hâlâ yüregimi yakıyor.
(bkz: duygusal entry giren yazarlar)
(bkz: tülay yalvarıyom geri dön)
kız arkadaşım üniversite de okurken aldığım 2bin tl'den sadece 50TL yollamış olmam en büyük pişmanlığımdır.

cimriliğimden değil, o istemedi. birkeresinde 10 TL istemişti, ben 30 yollamadan olmaz demiştim. 50 yollamıştım. çok kızmıştı bana.

ulen 2 milyar mayışım var bea, ne vardı kafana göre yolla deseydin. ne vardı kafama göre yollacağım miktara karşılık bana küsmesen he.

aylık 300 - 400 yollasaydım da rahat rahat yaşasaydın be.

şu anda bunun pişmanlığını yaşıyorum çünkü artık ayrıldık. ve ben onu mutlu edemediğimi düşünüyorum ki zaten ayrılık sebebimiz de buydu.

sana para yedirmeyi ne çok istemiştim ben ya. günde 10 bira içeceğime 3 tane içip gerisini sana yollasam nolurdu ki?
uludağ sözlüğe üye olduktan sonra uzun süre girmemiş olmak. çok şey kaçırmışım be arkadaş.
işin doğrusu büyümek oldu en büyük pişmanlığım.
bir salı günü.
daha az önce yaşanandır. gs madrid maçı ile alakalı hatunla konuşuyoruz, maçta çok söver misin dedi, ben de evet dedim. hatta yaratıcı söverim dedim. o da ben gülerim o zaman dedi. bir anda aklıma madrid maçının en kritik dakikasında dany deyusunun muhteşem bir hata yaptıktan sonra gol yediğimiz geldi. tam ben afrikadaki kabile reisine totemi sokarken, bana bakıp da hatunun gülebileceğini düşündüm. ben de o zaman sana da küfrederim dedim. 10 dakikadır ses yok. sanırım az sonra sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk tepki başlığına entry giricem.

kuzum ben sana sövmem de o totem de, o kabile reisine girsin ama yani.
trollerin açtığı başıklara yazmayım trolldür ne yazsa yeridir diyorum ama bazen kendimi tutamıyorum.
burası sözlük yazarlarının yaptıktan sonra yada yapmadıkları için olan pişmanlıklarını yazabilecekleri bir yerdir.
(bkz: #19219625)
neden bekledin bu kadar 8 ay boyunca hayatını sikmesine neden izin verdin bu kadar dengesiz, asi, vurdum duymaz.. birisi için değmezdi. işte ''çok güvenip'' seversen böyle yersin hayattan tekmeyi.
hava sogukmus. Keske bu kadar ince giyinmeseydim. Usuyorumm.
Tek pısmanlık ve duzeltılemeyecek bır pısmanlık. Unutmak gerekıyor bu pısmanlıgı yoksa gelecek sadece acıdan ıbaret olacak.
bugune kadar hayatinizda yaptiginiz hatalari buraya yazabilirsiniz.
ders çalışmamak.
''Tek pişmanlığım yanlış kişilere "iyi ki varsın" demiş olmam.''
güvenmek. birine ne kadar güvenirsem o kadar pişman oluyorum. insanlar güvenimi boşa çıkarma da o kadar ustalaşmışlar ki artık ne yapacağımı şaşırır oldum. ne zaman kimseye güvenmicem desem de insan güveniyor işte ve her zaman ki gibi pişman oluyorum.
7 den 77 ye bisiklet turuna kızımı da çağırmadım gelseydi mutlaka kurada bisiklet kazanabilirdi.
yes tuşu yerine no tuşuna basmak.

not: ulaşmak için aranızda sadece bir 'yes' tuşu olan kişileri tereddüt etmeden arayın. benden söylemesi.
'tüylerim çıkmış bi jiletliyeyim de şimdilik' düşüncesi.
o son söylediğimi söylemeyecektim.
cahil adamlara laf anlatırken tükettiğim nefes.