bugün

Söylersem herkes benim gibi seksi seksi kokar o yüzden söylemiyorum. Vazgeçtim söylüyorum çünkü siz über fakirler sahip olamazsınız. (bkz: tom ford black orchid)
Hugo boss kullanıyorum ama önermiyorum kimse kullanmasın amk.
en sevdiklerim:

just cavalli
moschino pink bouquet
kenzo intense
Jimmy choo.
ysl L'homme.
Versace Eros.
Onlarca parfüm kullanan biri olarak

Çok zenginseniz yaz mevsiminde ; allure home sport chanell

Kış için ; dior fahrenheit, guerlain l'homme ideal, dior homme intense.
diesel fuel for life .
Paco rabanne olympea.
farketmez leş kokularınız burnumuza gelmesin kafi.
pino silvestre deneyin.
üzüm özlü, aromalı parfümlere veya kolonyalara bayılıyorum.
üzüm üzüm üzüm diyeceğim başlıktır.
erkekler için jil sander güzel bir yaz kokusu olabilir. fiyatı da çok uçuk değil 200 tl kalıcılığı da güzel.

illa bir sıktım mı bir daha çıkmasın, kızları deli divane edeyim diyorsanız da orjinal creed vetiver i tavsiye ederim. fiyatı biraz üst sekment 900 tl kadar.

görsel
yaklaşık 5 senedir privacy kullanıyorum fakat değiştirme zamanı geldi sanırım.
güzel tavsiyelere açığım.
tavsiyem yok oğlum neyi alırsa onu ortak kullanıyoruz.3,4 tane var ama isimleri aklımda yok.
bulabilirseniz amadeus, bulamazsanız ki bulamayacaksınız muhtemelen o zaman da kenzo ya da rochas man.
(bkz: 212)
FCUK 3126M, piyasada ne sansiro, bargello gibi firmalar üretebiliyo, ne de zenci abilerimiz satiyor. Kesinlikle çakması yok, her şekilde orjinal kokarsin, pek tuzlu da değil 180 tl civarı.
migrosa gidin rastgele bi tane alın. he ben çok titizim dersen jagler, axe filan iyidir. kasmaya gerek yok.
kenzo flower in the air. (bkz: http://www.aynigunkargo.c...-air-100-ml-eau-de-parfum)
he wood rock montana biraz tuzlu ama.
Erkek için 212. Çok hafif ama kalıcı ve harika bir koku.
issey miake .
Biri de hacı yağı dememiş.
Pisler...
Mis gibi mis.
Olmadı limon kolanyası.
O da mis.
Tütüne kadar yolu var.
Fakirler için bimdeki parfümler iyidir.
one million. kızları aşık eder.

dalga geçiyorum tabii ki, kendi kullandığım parfümü söylemem, özel bir parfüm olduğundan ve az kişi bildiğinden.

ayrıca one million için (bkz: dünyanın en kötü erkek parfümü)
güncel Önemli Başlıklar