bugün

Hayat benim üstüme geldikçe ben de onun üstüne gidiyorum. Kendinize iyi bakın.
Olur böyle şeyler çok büyütmeyin mevzuyu.
- akşam yemeğe beklemeyin.
Hiç düşünmedim ama bir gün denk gelip okuduğum bir sosyolog ablanın kisa ve öz notu beni derinden sarsmisti.
Aynen şöyle yazmıştı :
“Çok acı var, dayanamıyorum. Lütfen beni affedin ve kendinizi üzmeyin, siz elinizden geleni yaptınız. Çok özür dilerim. Çok çaresizim. Özür dilerim. Lütfen çıtçıta iyi bakın. Ve paramı ve her şeyimi hayvanlara bağışlayın.”

Ilk cümlesi o kadar haklı ki. acı hissedilmek ister ve bunu fazlasiyla hissedenlerin basvurdugu bir seçenek intihar .
Önlerden güzel bi yer kapıcam. Çabuk gelin.
size alışamadım. kurduğunuz saçmalıklara..her saçmalığınıza güzel bir isim koymanıza..bir patron için kendini yırtmak sizin için alın teri demekti..benim içinse aptallık. aile kurmak sizin için mutluluk demekti benim içinse gereksiz sorunlara edinmek..alışamadım sizlere. özür dilerim.
Yaşamak istemem artık aranızda.

(bkz: yavuz çetin)
Kimse geri dönmediğine göre çok güzel bi yer olmalı.. Görüşmek üzere öptüm kib bye..
görsel
(bkz: charles bukowski)
Hepinizin amk ben gidiyorum.
Muziplik tamamlandı.

Nox.
Ölücem ölücem dedim esprisini yapmakla yapmamak arasinda kaldim lakin arkada kalanlar bunu hakketmiyorsunuz.
Hoşçakalin.
telefonumu karıştıran, mesajlarımı karıştıran orrrrospu çocuğudur. hadi görüşürüz.
Böyle dünya anasını avradını sikeyim ben öbür dünyaya gidiyorum.
ablan öldü bebeğiiiim hadi byeeeeğğğ.
Güzel güneşli ve parlak gökyüzü hala var mı.. Ölümümün ertesi günü.
Mutlu musunuz orospu çocukları?
imam hatipler kapatılsın.
Eğer intihar edecek olsaydım:

-ölümü beklemektense gitmeyi tercih ediyorum, hoșcakalın.

(egoya bak zirvede bırakıyor sanki kariyerini)
dünyanız sizin olsun, ben işkencemi kısaltıyorum.
hepinizin amk.
Size verecegim acidan cok ama cok üzgünüm umarim beni affedersiniz . Daha fazla katlanamiyorum inanin çok denedim sonunda geldigim nokta her gün ölmektense bir gun ...Elveda hayat Elfida.
noblesse oblige was here.
Şarabımı getirin.
ok. I'm done!