bugün

Sevdiğim bir marvel karakteri ama önceki girdiklerimi kabul etmeyince bunu da kabul etmez herhalde diye öylesine girdiğim bir nick, yapışıp kaldı öyle. Manası şahingöz.
https://encrypted-tbn2.gs...tr7mSLdVY1KQC7NpaO4wuZV4A

ahanda bu bakışlardır. filmin bir çok sahnesinde bu mimiklerden vardı zaten ancak en güzeli bu sahne. robert bruce tarafından ihanete uğradığını fark ettiği an verdiği tepkiler etkilemişti o zaman derinden. çünkü film bile olsa ihaneti ve bünyede yarattığı etkileri daha yeni yeni görüyorduk yaş daha 14 falandı o zamanlar.

burada bazı yazarlar aktörün kendisini makaraya aldığımı düşünüp yazıyor zaman zaman aslında tam tersi böylesine büyük bir aktörden nick türetmek onu hep hatırlama ve hatırlatma gayesinden başka bir şey değil.
Anlamsızdır. Sadece içimden geldiği için aldım.
benimkini bulanın son 5 entrysini artılıycam. hadi bakalım.
Halk eylemlerinde en önde olan kalabalığı coşturan polise satasan ve ilk tasi atan ve sonra da ortadan kaybolan bir adam vardır. Ajan provokatör alsaydım da olurdu yani.

Xxlrose axl rose u haturlatti.
(bkz: maria puder)
(bkz: marla singer)

= (bkz: marla puder)
lisedeyken çok felsefi kitaplar okumam ve bu kitapların başını nietzsche'nin çekmesi. arkadaşlarım önce liseli nietzsche, nietzscheist, türk nietzsche, sosyalist nietzsche( nietzsche ile sosyalistliği nasıl bağdaştırdılar bilmiyorum), zerdüşt diye lakap taktılar. çok okumaktan dolayı lakap takılması ve içinde nietzsche isminin geçmesi hoşuma gitmişti. ve en son takılan lakabım olan nietzschenin torunu nickim oldu sözlükte.
Pazarlik sunnettir.*
Pazarlık sünnet vergi kaçırmak haramdır sevgili fis almazsak kaca olur isimli kullanıcı.

Kdv hakli bir vergi midir tartışılır ama sezarin hakkını sezara tanrının hakkını tanrıya vermek gerekir.
Ay tozu.
Holden caulfield
Frank Underwood.
ikisi de kurmaca karakter. Kurmaca bir dünyaya daha uygun olur diye düşündüm.
Kamyon çarpınca üstünü başını silkeleyip "gardaş kaportayı yaptır gel yarın kahveden parayı al" diyen adam gibi adam.
içerik; öz.
gayet basit.
siyah kelebek işte.

edit: bir zamanlar nicki schwarzschmetterling olan yazar beyanı.
subaru markasının bir araba modeli. (bkz: subaru impreza)
sözlükteki en açık nick.
herkes birilerinin kafasını koparmak istediğimi zannediyor.
hikayesi o değil.
aslında mesajı kendime veriyorum
ömrümün bir yerinde yaptığım kafa kopartan hataları yapmamam için kendime telkin veriyorum.
Açıklamama gerek yok sanırım. Your ego is my lego.
kutsal aile demek. barcelona'daki müthiş kiliseden ve the alan parsons project'in müthiş şarkısından geliyor nickim.
kafasina gore yazar

yazar burda iki anlamda kullanılmış ;

1. olarak fiil olarak düşünüyoruz ve "kafasına göre yazar " olarak bir cümle ortaya çıkıyor

2. olarak "kafasina gore"yi bir sıfat olarak düşünüp "yazar"ı niteleyen kalıp olarak görüyoruz .

Evet bugünlük türkçe dersimiz bu kadar çocuklar , iyi günler .
Hiçkimse..
Bir ara felsefik takılırken gaza gelip aldığım nick. Her şeyi yeterince anlayamamamdan ve kafamda bin tane cevapsız soru olmasından düşünemeyen de ekledim.
Lüksemburg'da lüksemburg vadisi içinde yer alan, çok güzel bir yerleşim yerinin adıdır clausen.
rusca bir isim.
Scilachi: italyan forvet yazılışı farklı
Fibonachi: fibonacci dizisi
And: ve .
Bence gayet açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar