bugün

Ben bile bilmiyorum.
çünkü kur'anda adı geçen tek kadın ve en hayırlı dört kadından biri.
ona benzemek isterdim.
iskandinav mitolojisine duyulan hayranlıktır ancak temel sebebi tabiki de leman dergisidir...
Anlatayım.
Soğuk bir kış günüydü. Caddeler karla kaplanmış. Yürüyorum sonsuzluğa doğru. Birden onu gördüm. Yalniz ve bedbaht bir haldeydi. Yanına gittim . Bana
:efendim olur musun? Dedi.
işte o gunden sonra yalnizlarin efendisiolduk.
nickimde ince espri var zekileri ayırt etmek için bunu seçtim.
uyku düşkünlüğüyle tanınan birine uyan en uygun nick olduğu için olsa gerek.
yaptığım iş olduğu için.
komik kedi videoları yüzünden
Bulduğum her şeyi okuyup, gerekeni yazan biri olduğumdandır.
devlet sırrıdır açıklamam. bu sır benimle mezara gidecektir.
(bkz: polat alemdar)
çünkü benim adım cino, ben bu oyunu bozarım.
ilk kısım: ilerideki mesleğim olacağı için.
ikinci kısım: entrylerimde siyasete de değineceğim için.
Solcuysam demek ki ben.
kendime güvenimin olduğu zamanlardı heralde. yoksa şimdi bu nicki almam ama seviyorum ulan nickimi. *
Aslında balkabagı gibi bi izlenim versede alakasi yok. Kaba ve buna ragmen birazda olsa bal gibi olusumdan kaynakli bu nicke sahibim.
(bkz: pixies)
gittiğim mekanın wi-fi şifresiydi.
duslerinizdeki kadinim ben. saka saka otu boku dusunen bi insan oldugum icin. ve arkadaslarimin surekli ne dusunuyorsun dedikleri icin oradan esinlendim.
ben hep leonor'dum.
Geçen yine peygamber kurtarıyorum...
denizliliyiz gardaş. sormaya gerek var mı?
uyumadan önce hesabı açtığım için.
' hep sonradan gelir aklım başıma , hep sonradan sonradan.'
eğitim sistemi yüzünden. durun lan "her siki de eğitime bağlamayın" diye tepki vermeyin hemen. vallahi de eğitim sistemi yüzünden. ilkokulda i, you,we ile ingilizce derslerinde başladık; bu ortaokulda i go, you go, we go oldu; lisede i go, you, go, we go oldu; üniversiteye başladık hazırlıkta i go, you go, we go oldu; en son ygs kurslarında i go, you go, we go diyorlardı artık gerisini bilmiyorum. takibi bıraktım anılarını nick im ile yaşatıyorum.
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)