bugün

Ivedilikle sormak gerekir.
bir gemiyle uzaklaşmak istiyorum bu hayattan. unutmak istiyorum. mutlu olmak istemiyorum ki. sadece gitmek istiyorum...
mutlu edebilecek kişiden haber almak.
loading...
bir türlü gelmeyen sebeplerdir.
Sevgilimm..
cumartesi gecesi oğlunu evde yakalamış annenin meyve soyup odanıza getirmesi bi de eliyle yedirmesi sonra ağzınızı silmesi. yok tamam o kadar değil ama meyveyi soydu aro.
(bkz: yok ki)
Stalkladığın kişinin online olup entry girmesi başka da bir şey yok.
Allah c.c
Canfezadir. Reistir.
Dakika SMS paketinin yenilenmiş olması.
çünkü mutlu olmak zorundayım.

iktidar sahiplerine göre zorla mutlu olmalıyım. eleştirme hakkım yok. aksi halde sürülebilirim. hakaret edersem mahkum olurum. hergün şehit haberinin gelmesine ve ülkemin bazı bölgelerinin yakılıp yıkılmasına üzülmeye hakkım yok. çünkü o iktidar sahibi namaz kılıyor. duble yol yapıyor. bu yüzden mecburen mutluyum. düğünüyle eğlenmek zorundayım. düğün yapmasını eleştirme hakkım da yok. o düğün yapılacak ve ben de mecburen mutlu olacağım. işte bakın nasıl da hayvan gibi mutluyum. siz de mutlusunuz da haberiniz yok aslında.
Sigaram yok sanarken cebimden dal çıkması. Sen yaşa be yaşa. Tenks gad der susarım.
(bkz: yok ki)
sevgilim.
Odamda sinek yo...

Varmış. Az önce koluma kondu kevaşe.
Mekanda rap açmaları.
az önce bir kelebeğe vuracak iken vazgeçtim. insanlar bu tip kelebekleri pek sevmezlerdi çünkü renkleri yoktu ve soluktu. aptal bir şekilde ortalıkta dolaştıkları için nefret edilirdi kendilerinden. elimi yaklaştırıp parmağıma ve sonra da avucumun içine aldım. ardından balkona çıkıp demirlerin üzerine koydum ama gitmedi. tamam beni sevdiğinden değil ama beraber sigara içtik onunla. sonra gitti zaten. "konuştuklarımızı renkli kelebeklere de anlat tamam mı" dedim ve içeri girdim.
yediğim tüm haltlara rağmen ''canım oğlum'' diyebilen bir anneye sahip olmak.
(bkz: yok)
Mutlu olsam yazacam.amk.
Işıkları kapattım gece lambasını taktım. Sonra gece lambasını arkama aldım dans edip gölgeme bakıyorum. Çok eğlenceli.
diğer varlıkların mutlu olması.
no man's sky'nin çıkmasına az kalmış olması.
Uyuyacak olma düşüncesi.