bugün

o kadar çok ki.
hayatın geriye dönüşleri yoktur...
dipsiz kuyu gibidir bazen ''keşkeler''
olacak olan olur oysa.
harbiden keşke denecekse tövbe edilmelidir. belki allah katında kabul olur, fayda sağlar.
öteki türlü hayıflan, dizini döv, nafile...hiç bir halta yaramaz.
Hayat keşkelerle yaşanmaz, her daim ileriye bakin.
keşkeleri azaltmak için aldığınız kararın sorumluluğunu üstlenmeye hazır olmalısınız. kimse geleceği bilemez ama karar vermekten de kaçınamaz.
Keşke bazı insanları hiç tanımasaydım.
keşke okulu bırakıp çalışmaya başlamasaydım. onu hiç tanımazdım. hayatım bu kadar tepetaklak olmazdı.

belki boş gezen bir bebe olmaya devam ederdim ama, hala yaralanmamış olarak kalabilirdim. bir bütün olabilirdi ruhum. hiç parçalanmamış ve tüm parçalarıyla bana ait. şeytana satılmamış.

amına koyayım yaptığım seçimlerin.
keşke, karamsar bir patates olmasaydım.
keşke 26.09.2007 tarihinde ona hayır diyebilseydim.
Keşke zamanı geri alabilseydim, keşke istediği şeyleri yedirebilseydim.
keşke demeye değecek şeylere keşke demek. "Keşke değseydi."
keşke ağladığıma degseydi.
keşke demeyecek şekilde yaşamaya çalışıyorum. başarılı olduğum söylenemez.
keşke o mesajı atmasaydım.
Keşke daha güzel bir hayatın mümkün olduğunu bilmeseydik.
keşke büyümeseydim.
Benim ki olayın en başı. Keşke doğmasaydım.
keşke bu kadar üzülüp ciğerlerimi çürütmeseymişim, değmezmiş...
Keşke tamamen başka biri olsaydım.
Keşke insanların tam alnında bir kamera olsaydı, hafızası hiç bitmeyen. istediği zaman çıkarıp izlemek istediği anılarını izleyip, izletebilselerdi.
Keşke o son böreği yemeseydim.
hepsini yazamam ama gizli kapaklı işler yapmak konu başlığı altında istediğini doldurabiliriz...
Keşke güçlü durduğum kadar güçlü olabilseydim.
keşke diğer sperme yol verseydim.
hayata dair çok ilginç planlarım vardı. her şeyi tadında bırakacaktım. yaşamın kendisini de cılkı çıkmadan bırakmayı düşündüğüm hatta randevulaştığım bir gün olmuştu. ne oldu ne bitti bilmiyorum, hatırlamıyorum. günü geldi ve ben hatırlamadım. keşke hatırlasaydım.
aldatan kız arkadaşa oklava sokmasaydım. zaten başka bir şey sokmadım diye oldu biliyosunuz demi. soksam böyle olmazdı. sokmadık diye böyle oldu.