bugün

sucuklu gözleme.
1 büyük bira bardağında soğuk su,

1 litre buz gibi elma suyu,

2 beypazarı soda

Alkolü fazla kaçırdık, yanmışım vallahi.
standrat sert kahve. (bkz: that s all)
Kısa parliament...

Kahvaltı yapmayı seven biri değilim.
domates
salatalık
peynir
zeytin
haşlanmış yumurta
kızarmış ekmek
bal
tereyağından müteşekkil harika bir sofradır.

tamam tamam kızmayın raporlu olduğumdan evdeyim de böyle yoksa nerden böyle kahvaltı yapmak.
ton balığı konservesi. yeterli.
saat 7 buçukta, köfte ekmekle ayaküstü kahvaltı yaptım. çalışıyorum abi, öyle peynirli zeytinli kahvaltılara muhtacım ben.
pastırma yatağında sütle tatlandırılmış peynirli omlet; van'dan otlu peynir, kars'tan gravyer, erzincan'dan tulum çanakkale'den ezine peynirleri; gemlik ve marmaris'ten iri etli hafif siyah zeytin ile yeşil zeytin; kayseri'den, antrikot etinden yapılma tuzu/baharatı kararında ve makinayla değil, bıçak vasıtasıyla elle dilimlenmiş pastırma; iyi baharatlanmış, çok olmamakla birlikte hafif kurumuş kasap sucuğu; mis gibi kokulu, tam zamanında olgunlaşmış ve dalından yeni koparılmış çeri domatesleri ile salatalıklar; trabzon'dan özenle getirtilmiş kahvaltılık tereyağı; rize'den binbir çaba ile getirtilmiş anzer balı; afyon'dan manda kaymağı; ege'nin taptaze havası katılarak kaynatılmış enfes kokulu meyve reçelleri; katkı maddesi kullanılmadan özel olarak mayalanmış, fırından yeni çıkarılmış taptaze, sıcacık köy ekmeği; bergamut ile kokulandırılmış, seylan ile renklendirilip buruk/acı bir tat verilmiş 20 dk kadar demlendirilmiş siyah çay..

ya da;

iki tane poğaça ile bir büyük boy çay..

kahvaltı sofrası diyorsun bre acımasız.. hangi ara sofra kuracağız da kahvaltı yapacağız güzel güzel.. sofrayı değil, anca hayalini kurarız*..
köfte, peynir ve tereyağı.
köfte, peynir ve tereyağı.
yalova yaprak pidesi, yalova peyniri ve zeytin.
sahanda teryağlı yumurta ve aperitiflar.
Bal, tereyağı, çay ve azıcık da ekmek . Bu aralar hep bu kombinasyonla güne başlıyorum.
simittir.
üç poğaça ve meyve suyu.
ülker rondo (muzlu) ve bir kupa çay.
çay ve 2 adet peynirli poaça ***
http://galeri.uludagsozlu...B1-sofralar%C4%B1-610866/
sigara böreği ve meyve suyu.
Su böreği, çay.
diyetteyiz de.
frappuccino kafi.

(bkz: ironic smile was here)
simit ve çaydır. çalışma hayatı = sağlıksız yaşam. 2 + 2 = 4

(bkz: o kadar)
Çay, simit with camel black.
yumurtalı ekmek, peynir, zeytin, tahin pekmez ve çay.

Edit: t9.