bugün

feysi kapattım rahatladım.
sıra sözlükte,
bi' kafa izni şart bana.
uzaklaşmak lazım herşeyden, herkesten..
sırf yaran facebook statusleri başlığına entry girebilmek için feysbuktaki arkadaşlarımın duvarlarına bakıyorum. hiç mi yaran bir şey olmaz ya.
dengesizlik konusunda oscar falan alcam sözlük öle böle değil. şimdi biri var tamam mı hayatımda, yok yok sevgili değiliz. her neyse bu eleman benm için çok değerli beraber süper vakit geçiriyoruz falan geçelim bu klişe cümleleri sonuç olarak birbirimizden hoşlanıyoruz.
bi de o var. o var ki her yerde hatırası çıkıyo karşıma işin ilginç yanı 2 yıl aklıma gelmedi bu yıl zorla düşünüyorum resmen sözlük böyle mallık olamaz şarkılar dinlemeler eski fotolara bakmalar falan, derdin ne senin mal!
işte böyle olunca da yanımda olan elemanı çok üzüyorum, sonra ben de üzülüyorum üzülünce ona daha da yükleniyorum falan. ne bok yediğimi bilmemekteyim son 2 3 aydır.
ha buraya yazınca bi halt oldu mu? hayır bunu da bildiğim halde yazacak kadar hıyarım evet!
dağılın.
ağabeyciğim, dahada niye yazar olduğumu anlamadım.
gitmek istiyorum sözlük buralardan.
ne ankara ne de izmir.
daha uzaklara.
*sevgilime uzun saç aşırı derecede yakışıyo. sanki fönlenmiş gibi dümdüzler ve bayılıyorum onlara . onlarla oynamayı da hiç bişeye değişmem. ama kestirmesi için gaza getirdim ve şimdi ben haftasonu gördükten sonra gidip kestiricek. çünkü ben paranoyak bi insanım. öyle çok yakışıklı oluyo diye kestirmesini sağladım. evet.

*bu hafta binlerce sınavım var ama ben tatilin 7 günü bi sikim yapmadım. ve şu 2 günde hepsini hallediceğimi sanıyorum. yazık bana.

*korku filmlerinde kendim kadar korkağını görmedim. en basit efektlerde bile gözlerimi kapıyorum , geceleri uyuyamıyorum. ve sevgilimin kolu hasar görüyo , çünkü bişeyleri sıkıyorum gerilince.
ruhum serseri.
avea senin. neyse.
14 yaşındaki yeğenimin facebook unu bilgisayarımdan açık unutması üzerine yaptığım pisliklerdir.
kendisi "kızlarla aran nasıl?" sorusuna "napayım kızları ya" diye cevap vererek sinirimi bozmuştur.
bir kız hesabı açıp, güzel resimler koyup onu ekledim ve hemen kabul ettim. konuşuyoruz şimdi şerefsizle, sevmiyormuş kızları, pezemenk.
bana rahat batıyor sözlük. ekmek elden, su gölden geçinip gidiyorum. ama hala üzülecek bir şeylerim oluyor. lan diyorum kendi kendime, "aç değilsin açıkta değilsin, ne bu melankolik havalar, ağlayıp zırlamalar; sanki dünyanın tüm dertleri sende"... öyle işte sözlük...
AveaBiDünya'ya bi dünya mesaj attım küfürlü.
bana rahatsızlık batmıyor sözlük. ulan zar zor nefes aldığın günleri hatırla ibne böbrek ağrısından duvarlara vuruyodun kendini hala kolaya biraya devam değişen bir şey yok. ulan gerizekalı deden değil mi senin rakıdan sigaradan ölen onun yolunda ne işin var gavat. lan manyak herif elinde kalmış bir senelik paran onu da har vurup harman savuruyosun seneye bırak ekmek almaya nefes almaya paran yok. biriktirilmişleri böyle kolay harca da ona göre bir şemsiye hazırlasınlar sana hem de girdiği zaman açılanından. daha önce yaptığın hataları yine yapıyosun beynine tükürdüğüm. yık şu tabularını yık kendini ya bu kadar da mal değilsin eğer malsan bir siktir ol git. bırak eski uggly shit maldı senin kadar değildi.
dün ölüm yadigarları'nı izledikten sonra hıçkıra hıçkıra ağladım. etraftaki ergenler "ahaha kıza bak ağlıyo" dediler. ben de o sırada ağladığım için kıçımla güldüm.
harry potter serisinin benim için ifade ettiklerini anlamanızı beklemiyordum zaten gerizekalılar...
kime sevişelimmi desem 'olur sevişelim' diyo. ne acayip.
bunu yazan tosun okuyana kosun.
ironi nedir bilmem ben.
haydar dümen'i ilahiyat profesörü sanıyordum.
görmek istiyodum..
taksitle fotoğraf makinesi alıp, orada burada fotoğrafçıyım diye gezen ergenlere cidden atar oluyorum. hayır mesele taksitte değil, kendini bi bok zannetmelerinde.
sözlük o kadar hitap şekli varken o kadar isimle seslenebilirken sevgilim bana 'hatunum' dedi. o anki surat ifademi görmeliydin sözlük , içtiğim suyu suratına püsküresim geldi ama içip 20 dakika öksürmeyi tercih ettim ben. kader mi bu ne bu şimdi sözlük ? sözlük o lanet adamı bana hatırlatan tek şey kokusu ve hatunum lafıydı , beynimde bu ikisyle öylesine özleştirmişim ki onu , bu ikisini tamamiyle çıkarmıştım hayatımdan. önce babam gitti bu elemanın kokusunu kullanmaya başladı , şimdi de sevgilim bana hatunumm diye diye dolanıyo ortalıklarda. sözlük ilk duyduğumda O'nun o ' hatuuuun ' diye uzatışı geldi aklıma , kıvırcık kıvırcık saçları falan vardı sözlük. ha bide beyazdı , çok beyaz , masum bi suratı vardı sözlük. sevgilim bi daha 'hatunum ' dedi ve bana sarıldı. sonra hissettim sözlük , onun kokusunu çektim içime . ben onun hatunuydum , geçmiş gitmiş bitmişti. ben de sarıldım ona , şimdi sürekli bana hatunum diyen bi sevgilim var ve aklıma O'nu getirmiyorum. çünkü U'ları değil m'leri uzatıyor benim aşkım. ya da ben gereçkten aşığım bu çocuğa. cidden seviyorum onu. seviyorum be sözlük. o yeşil gözleriyle yan yan bakışını seviyorum. güneşin altında sapsarı olan saçlarını seviyorum. sözlük hani ağlıyo ya benim için , üşümeyi göze alıyo ya hırkasını çıkarıp , bana kendinden daha fazla değer veriyo ya ... seviyorum sözlük. yanında güvendeyim biliyorum. hissediyorum. kimse olmasın o olsun bi tek. çünkü ben sadece sevgilimin hatunuyum..
*benden adam olmaz.
*pazartesi anayasa sınavım var, daha kitapların kapağını kaldırmadım. gıcır gıcır duruyorlar öyle.
*canım sıkkın.
*bayramda para topladım, onu da alkole verdim.
*iş bulmam şart ama bu bir iş arıyorum ilanı değildir.
*sözlükte mesaj geldiğinde hiç ses çıkmıyor, mesajları geç görüyorum insanlar alınıyor, nasıl ses çıkacak onu da bilmiyorum.

işte öyle bi' şeyim. çok malım lan. hakikaten bak.
yaş, mesafe,dini inancı vs. umrunda değil, artık onu görmek , dokunmak ,sarılmak istiyorum sözlük . Çok koyuyo böyle.
yalnızlıktan korkuyorum. hemde çok.
YOLDA BiR ÖĞRENCi KiMLiĞi BULDUM işe yaramaz diye de çöpe attım.
sözlük yaa tam da geçen yıl bu zamanlar ne aptalmışım derken galiba yine aptallaşmaya başladım. o mesaja cevap yazarsam biliyorum başa döncez ve yazıcam da galiba. saçmaladığımın farkındayım ama durum bu işte.