bugün

ağlamak güzeldir. süzülürken yaşlar gözünden sakın utanma. ben utanmıyorum.
son beş yıldır haber bültenlerini dinlemiyorum.
yapmam dediğim pek çok şeyi yaptım.
itiraf ediyorum: Tembellik denen düşmanı içimden atmaya çalışıyorum.
hani böyle önemsemeyip bir kenara attığın şeyler vardır ya onla bir gün mutlaka lazım olur ve üç kuruşluk şeyi bulamadığın süpersonik sinir olursun.işte şuanda tam da öyle bir durum yaşıyorum.
su an en mechul sarkilari dinleyip sarhos oluyorum, yeterince sarhos oldugumda bilgisayar oyunlarinda vietnamli askerlere mermi yagdiracagim.
itiraf ediyorum
ben filiz e aşığım.
hala keşke diyorum.hala istiyorum.
sevgilimin yapmış olduğu iddia kuponunu yatırmadığım için bin pişmanım sözlük. kız tutturdu maçları ve bildiği maçlarda gol oldukça gelip çemkiriyor mına koyim.
Buraya hiç itiraf yazmadığımı itiraf ediyorum.**
evet okul bitince bunalıma girdim çünkü gerçek hayatı gördüm. işsizlik denen illet şeyin pençesindeyim. karadeliğe düştüm sanki ve bir boşluktayım. ev, pc, tv üçgeninden bi hayli sıkıldım ve depresyondayım.
eski sevgilimi attığım mesajlarla facebook'tan taciz ediyorum. çok hoşuma gidiyor ve bol bol egomu tatmin ediyorum. yalnız hala beni blocklamadı, anladım ki onun da hoşuna gidiyor. yeni sevgilisini savunamadığına göre, bu sevgili kalıcı değil.*
çok güzel kek yaparım. öyle bi güzel de kokar ki oturduğum apartmandaki tanıyan tanımayan kızlar kapımı çalar. kimseye farklı gözle bakmadım beste dışında. yirim kız seni. mezun oldu gitti. erirdim yanında da belli etmezdim.
(bkz: anılar düştü peşime)
gülerken çok çirkin göründüğümü düşünüyorum sözlük. hiç gülmek istemiyorum o yüzden ama çok da gülen bi insanım. bi çözüm bulmak istiyorum sözlük.
Dün gece hiç tanımadıgım bir erkeğe sırf sözlüğe benziyor diye merhaba dedim aq.
sözlükte ne kadar çok orospuçocuğu varmışta ben yeni farketmişim hayırlı olsun.
call of duty black ops'un nete düştüğünü haber alınca yerimde duramadım, çocuk gibi bağırdım.
sonunda başardım. sözlükte yazar olduktan sonraki ilk başlığım hunharca hoyratça silinmiş bulunmakta.
sözlük,

23 nisan-19 mayıs da bizi heykeldeki törenlere ordan stadyuma götüren. ışıklar askeri lisesinin öğrencilerii geçerken onların "asker adam" olduğunu öve öve anlatan. milli bayramlara gidemesek bile sabahtan akşama kadar tv de bayramla ilgili programları seyreden syrettiren. istiklal marşı okunurken gülünmeyeceğini ayağa kalkılacağını yürüyenlerin,rahatsız olanların cahil ve basit insanlar olduklarını öğreten,her bayramda sabahtan evin camına bayrak asan annemle gurur duyuyorum. ötesi yok.
itiraf edecek o kadar çok şeyim var ki itiraf ediyorum her gün bu sayfaya bakıyorum.
diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık başlığı sözlüğün en iyi başlığıdır bana göre.
aşı oldum sözlük. tetanoz aşısı. sol kolum iptal olmak üzere. çok ağrıy...
yüzümde çıkan sivilcelerime, beni terkeden eski sevgililerimin adını koyuyorum.. o zaman sivilcelerim de beni sevgililerimin beni terkettikleri gibi hemen kaybolup gidiyorlar.**
mustafa kemal e anıyoruz seni diye anıran eşeklerin ağzına bir tutam karanfil(!) sokup onu anmayın anlayın demek istiyorum..
küçük iken evde kırılan duşbaşlığı nın sorumlusu ben idim. fakat idare eder şekilde yapıştırıp abimin elinde kalmasını sağlamıştım.