bugün

gözlerinin içine baktıkça sonsuza kavuşuyor insan.
güneş saklanıyor bulutların ardına, bir o gözler aydınlatıyor alemi.
1 yıldan fazla oldu kimseye yazmadım, kimseden hoşlanmadım, üstüne gitmedim. ama geçen hafta birine tutuldum galiba. bir haftadır plan proje yapıyorum nasıl yapsam diye kararsızım ama aklıma gelen en mantıklı şey doğaçlama. o an ona karşı ne hissediyorsam, nasıl ifade etmem gerektiğini o anki ruh halim belirlesin istiyorum umarım başarılı olurum. çok heycanlıyım lan ya hadi lan ordan derse? korkuyom ya la ben !

edit:hadi lan ordan demedi ama evet de demedi.sağlık olsun.artık bir yıl daha beklerim heralde.

(bkz: wish me luck)
çabuk değişiyorum. üzgünken bir günde mutlu moduma geri dönebiliyorum.
kafam güzel değil, dünya güzel değil, sen güzel değilsin. şaka maka böyle sıçmık bir şarkı vardı eskiden, eskişehir budada falan oynardık. çok içmek gerekirdi böyle saçma şarkılarda dans edebilmek için. arada ayılınca kendıme "ne bok yiyon lan ..."diye sorardım. fenaydı şarkılar ama eğlenmek de lazımdı. zorunlu eğlence bır nevi. gençlik sen nelere kadirsin...
beyazın tee oralardan kalkıp üniversitemize gelmesine bile * ** kıpır kıpır olamıyorum. nolacak benim bu halim?
saat 00.00 ı geçmiş. hemde 5 dakika. ve hala bu başlığa entry giren olmamış.
bunu hiçbir zaman olabileceğini tahmin etmiyordum. itiraf etmeliyim göt oldum.
babam beni hortumla dövüyuordu. *
hiç kimsenin bilmediği bi' tikim var..
bildiğin aşık oldum sana, özlüyorum seni sürekli ve bunu okuyacağını da biliyorum. gerçi pek itiraf olmadı ama seni seviyorum!
anlık gaza gelip gönderilen 'dön' mesajından sonra yanlışlıkla atıldığı öğrenilen 'askm olur mu öyle şey' metnini görmenin nasıl g.t ettiğini öğrenmek ister miydin sözlük ?
sanmıyorum, istemezdin.
evet sözlük öğrencinin doğal davranışı olan ödevleri son güne bırakma eylemini yaptığım için 7 sayfa dolu dolu işlemli mişlemli deney raporu yazmaktayım ve sona ulaşmak üzereyim işte sona ulaşmanın hazzı ile sözlüğe dönüp neler oluyor bi bakayım kafam dağılır düşüncesi ile bakma isteği beni sözlük yazarlarının itiraflar başlığı ile karşı karşıya getirmiş ve dur bende itirafta bulunayım dememe sevk etmiştir. tabi raporu yazdıktan sonra iş bitmemekte daha bir sonraki yani saat 09:15 deki deney için ön hazırlık (ezber) yapacak olmam şahsımın bu gece uyumama kararı almasına sebep olmuştur. şimdi diyeceksiniz ulan her şey güzelde ititraf bunun neresinde. evet biliyorum itiraf yok ama ya nereye yazsaydım söyleyin hadi. her neyse sonuç olarak daha yapılacak bir yığın iş beni beklerken burda sizlerle lak lak etmem anlamsızca.

gelmişken itirafta bulunmadan gitmek hiçte yakışır bir davranış olmayacağında bir itirafta bulunup öyle çekilmeye karar vermiş bulunuyorum şu an itibariyle.

evet itiraf ediyorum kafam bir milyon ve gözlerimden uyku akarken deli gibi rapor yazıyorum. inek bir öğrenci miyim tabi hayır eğer öyle olsaydı şu an bu entry yerine rapor yazıyor olurdum.

son bir itiraf daha bu yazdıklarımdan hiçbir şey anlamadım. okuyup okumamak size kalmış bir şey. haa okuyupta bir eksi oy verirseniz ayıp etmiş olursunuz.
sigaraya yeniden başladım bil bakalım neden?

edit: ehli gider ayak kaşınma. *
duygusal ergen gibi gözükmek istemem ama, bazen annemi bir kaşık suda boğasım geliyor.
cavit sigaraya başlamış çok merak ediyorum sözlük nedenini ama soracak yüzüm yok. *
karma hangi seviyede olursa olsun umrumda değil. karma düşmesin diye de gerçek düşüncelerini yazmayan yazarlardan tiksiniyorum.
çok sıkıldım. itiraf ediyorum ama kabullenmek istemiyorum. bu ne şimdi... böyle itiraf mı olur diyerek itirafımın da çok skıcı olduğunu kabulleniyorum.
üniversitedeyken her şeyi başarabileceğimi, her şeye vakit bulabileceğimi sanıyordum. iş hayatına atılınca bunun o kadar da kolay olmadığını gördüm. yine de hedeflerimden vazgeçmeyeceğim. yoksa kendimi saksıdaki çiçekten farksız hissediyorum.
aklımdan çıkmıyorsun.
kendimi yaratıcı hissetmiyorum bugün. bugün ben bir travma yaşadım.*
o kadar istiyorum ki bir hz. ömer(r.a) daha çıksa. imanının büyüklüğü heybetine yansımış, bakışlarından adalet ve iman fışkıran bir hz. ömer daha...
islama en ufak saygısızlığa bile tahammülü olmayan, o saygısızları pislik içinde yuvarlanan domuzları kestikleri gibi kesecek bir islam kahramanı..
bir hamza daha çıksa diyorum. bir halid bin velid, bir hz. ali çıksa. ah keşke.
çünkü bende ne o iman ne de onlardaki cesaret var. yok işte. ancak bir temennidir elimden, dilimden gelen.
O kadar zamandır yanına gidip konuşamadığım kıza, facebook denen zamane arkadaşlık sitesi aracılığıyla siktiri boktan bir arkadaşlık daveti gönderdim sözlük. Mesaj bile attım fotoğraftan belki tanımaz diye. Yok başka türlü yapamayacaktım çünkü.
sözlükte yazar olduğum için, nedense bugün pişmanlık duyuyorum.
tüm itirafları artılayasım var.
bugün ayva istiyor canım. sulu, dilimlenmiş ve üzerine tuz serpiştirilmiş. aklıma gelince bile ağzımın suları şelale gibi çağlıyor amk. bu ne ya.
itiraf ediyorum telefon rehberine birini doğum günü çocuğu diye kaydeden sonra da kaydettiği kişiyi unutan bir salağım.
zaten elektrikler kesildiğinde bunu bile bile önce televizyona açamayınca da bilgisayara yönelen o salak da bendim.
itiraf ediyorum türkçe öğretmenliği okumaya başladığımdan beri cümle kurma yeteneğimi kaybettim. çok düşünüyorum lan en ufak bir şey yazarken bile. o yüzden kendimden utanıyorum.
itiraf ediyorum bugün sınavım vardı ve nerdeyse bomboş bir kağıt verdim. yarın da sınavım var ve hiç çalışmadım büyük ihtimalle yine boş kağıt vericem. derslere de nadir giriyorum zaten. ama cuma günü arayıp öss de gösterdiğim başarıdan dolayı pc vericeklerini söylediler. iki ay önceki halimle iki ay sonraki halim ortada içler acısıyım.
itiraf ediyorum aslında sevmediğim biriyle birlikteyim ve bana her seni seviyorum dediğinde içim acıyor ama buna rağmen bırakamıyorum onu. sıkılıp beni bırakmasını bekliyorum ama bırakmıyor o da. böyle giderse evlencez korkuyorum.
itiraf ediyorum bütün günümü evlilik programı izleyerek geçiriyorum önce zuhal sonra esra. kendimden utanıyorum.
bir de 20 entry girdikten sonra yazar olan insanlara imreniyorum. beni 200 küsür entrymde anca dikkate aldılar.