bugün

bugün whatsapptaki ses kayıtlarımı temizledim sözlük. ama hatırası vardır ya diyerekten bir kısmını silmek istemedim. oturdum tek tek dinledim hepsini. bazılarına kahkaha atmakla beraber defalarca dinlerken bazılarını dehşet içinde kalıp üç saniyede kapattım. resmen hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti.
Wifi'yi açmayı unutup, mobil veri'den 4 bölüm dizi izlemek.

Tür: Gerilim/Dram

IMDB: 9/10
Her gece kardeşim nefes alıyor mu diye başımı göğsüne dayıyorum.
Elimi burnuna tutuyorum.
Sonra sıcacık alnından öpüyorum.
gurur ne kötü şeymiş.
her gece seks yapmayı hayal ediyorum .
daha önce yazmıştım gitmeye karar verdiğimi.vize işlemlerine başladım sayılır artık ama daha kararımdan 2 arkadaşım dışında kimsenin haberi yok.herkese vizem çıktıktan sonra söylemeyi düşünüyorum ailem dahil.arkadaşlarımdan birisi tamamen bana katıldığını söyledi,diğeri ise burada kalıp her şeyin üstesinden gelebileceğimizi,onları bırakıp gitmememi vs. şeyler söyleyerek beni vazgeçirmeye çalıştı.bugün de şirkette toplantıda doğal olarak bey olarak hitap ettikleri için ufak bir gülümseme geldi o an.çünkü çevremdekiler her zaman yaptığım işlere,başardığım şeylere çok büyük saygı duydular.ben o saygınlığı,o mevkiyi mi desem tam ne denir ona bilemedim,onu bırakıp belki de binlerce kilometre uzakta saçma salak bi kafede falan garsonluk yapıp bulaşık yıkamaya gidiyorum(gerizekalısın sen diyenler olabilir,hak veren de olabilir).kısacası belki bok bir olayın peşinden gidiyorum,yaşayıp görcez artık ama hayalimin peşinden gitmem beni motive ediyo.inşallah vizede bir sıkıntı çıkmaz merakla beklemekteyim zaman neler gösterecek.
sürekli konuşmak istediğim düşündüğüm bir kız var ama o kıza aşıkmıyım bilmiyorum. işin kötüsü kız benim arkadaşım.
işsizim arkadaş iş bulun bana. özelden yazın. işletme lisans malum üniversite. yaş 27.
(bkz: #34143367)

ilk gece hostel yerleştik. gerçekten yürümek, kazıklanmak vs derken acayip yorgunduk. bir oda tuttuk oda 4 kişilik ancak ikimiz kalıyorduk. karşımızda ranzalar, hintliler ve sri lankalı abiler şakalar komiklikler falan. paramızın azlığıyla mcdonalds ta yemeye karar verdik. neyse menüleri söyledik, ketçap mayonez yok. istedik, kız bağırarak ''no ketçap ne mayonez'' dedi. olaylar gitgide iğrenç bir hal almaya başladı. neyse yemeğimizi yedik cebimizde 150 tl artı 30-40 lari var. bir tane pub gördük oturalım dedik. işte ilk defa o zaman güzel bir şey oldu ve dışarıda oturduğumuz yerin yanına bir ufak sahne kuruldu. abi altyapının üzerine saksafon çalıyor. insanlar geldi kalabalıklaştı ortam. gürcü abiler geldi muhabbet ettik falan. 2 şer bira içip kalktık. hostele dönerken de 2 şişe şarap aldık. orada türk arkadaşlarla muhabbet sohbet derken sabahı bulduk. yatmadan yarın gitmeye karar verdik. yani bir gün kalıp dönecektik.

işte olaylar tam bugün patlak verdi. sabah arkadaş sırt çantasını, bende yarı çanta yarı bavulumu alıp yola koyulduk. ortadan geçen nehiri izledik. bir kaç yer gezdik ve derken onu gördük. karadenizli abiyi. '' oo gençler nasılsınız?'' dedi. azerbeycan'a gideceğini söylediğinden bir şaşırdık ilk zamanlarda. çünkü gar da iner inmez havaalanına gitmişti. bir yerde oturalım size kahve ısmarlayayım deyince. ''Bedava-içecek-para yok- oturmak'' fikirleri çok cazip geldi. olur abi dedik. oturduk başladık nerelisin abi, ne işle meşgulsun falan. bu arada benim çocukluğumdan gelen ayak sallama tikim var. artı bateri çaldığım için her 3-4 dk da bir istemsiz olarak yaparım. ilk yaptığımda bana döndü ve; ''onu niye yaptığını biliyorum, yapma!'' dedi. bende sebebini söyledim, ''olsun sen yine de yapma'' dedi. ikinci yaptığımda aşağıda ki diyaloglar başladı.

-onu yapma demiştim sana
+abi farkında değilim ya kusura bakma
-sana onu niye yaptığını söyleyeyim mi?
+söyle abi
-sen deccalin adamıısın ve işlerimi engellemeye seni gönderdi.

o an durumu çaktım tabi ama hiç bozuntuya vermedim.

+abi aslında içimde böyle bir kötü enerji var.
-olmaz mı? senin rütben çok yüksek, gürcistan, azerbeycan, ingiltere dahil 8 ülkeyi sen kontrol ediyorsun.
+napcaz abi?
-yapacak bir şey yok dua etmen gerek.
+ama abi ben böyle olsun istemedim ki?
-biliyorum çocuğum seni kurtaracağız

dedi ve gözlerimi kapattım. ne renk görüyorsun deyince siyah abi dedim. söylediklerimi tekrar et dedi. tiflis'in ortasında ''allahım deccalin şerrinden beni kurtar'' diye bağrıyoruz 3 kişi. ardından benim nasıl bu yollara düştüğümü anlattı. rothschild soyundan geliyormuşum. bir tane çok güzel bir kız beni seks yaparak kandırmış. tam zevkin doruklarında ''biat ediyor musun?'' diye sorunca ben de ''evet, evet'' diye bağırmışım. ardından tayyip erdoğan'ın türkiye sorumlusu olduğunu ama onun ilk zamanlar anlamadığını. parti kapatma davasını onun sayesinde kazandıklarını. gerçeği daha sonra bir meleğin yanına gelip ''ilk zamanlar sana söyleyemedik, çünkü 100.000 melek ölecekti, bizi affet'' dediğinden bahsetti. sonra isa olduğunu söyledi, kurtarıcı ve mesih. sonra gözlerimi kapattığım da ki renk ilk beyaza sonra yeşile döndü. allah'ı gösterdi. peygamberlerle konuşmasını anlattı. cenneti gösterdi vs.

neyse bunlar yaşanırken abi peşimizden ayrılmıyor. bir yerde yemek yiyoruz falan ama gerçekten acayip sıkıldık yapacak bir şey yok adam gitmiyor. tam o sırada arkadaş döndü ve dedi ki ''abi bir melek geldi, ayrılmamız gerektiğini söyledi. Çok dikkat çekiyoruz.'' deyince abi dönüp ''bende fark ettim'' iyi yolculuklar arkadaşlar. dediğim duaları unutmayın. bir gün yine görüşeceğiz'' dedi.
Hijyenle ilgili bazı sıkıntılarım var.
muzu çok yiyoruz bu aralar .
hemcinsimle sevgiliyim.
Biyolojik saatim iyice mahvoldu. Saat 3 de uyanıp bir daha uyuyamıyorum.
insanlığa çağ atlatacak bir buluşa imza attım. ama bunu kimseyle paylaşmaya niyetim yok.
Rakı içerken konuştuğum kıza aşık olduğumu sandım etkisi geçti şuan saçmaladığımı düşünüyorum.
Ben Ölmekten korkmuyorum, yaşayamamaktan korkuyorum..
Trafikte kalan ve randevuya yarım saat geç kalan kadına sövüyorum. Ancak geldiğinde "hiç sorun değil rica ederim ah istanbul trafiği başka bir şeye benzemiyor" gibi samimiyetsizlikler yapacağım sanırım.
Gece saat geç olmuştu. Işıkları kapatıp yatağıma girdim ve uyudum. Gecenin bir yarısı uyandığımda odamın ve salonun ışığı açıktı. Işıkları ben yakmadım. Oysa ben tek yaşayan bir insanım...
Stajımı yakacağım.
Ulan bir ara kız benle çıkmak istiyormuş, 3. Bir kişiye söylemiş. Ben emin olamadım, herkesle hemen olsun çıkayım diyen biri değilim. Evet ya da hayır demedim. Kızı gözlemleyip hoşuma gittiğini anladım. Sonradan kız bir gün bana kanka dedi. iş işten geçmiş yeni birini bulmuş bile. iyi ki beklemişim. Yanlış kişiymis
Evlenme teklifimin götümde patladığı o gün, 3700 yazıyla üç bin yedi yüz tl, verdiğim yüzüğü kutusuyla beraber denize attım sinirden. Akabinde yaşadığım vicdan azabından dolayı mart ayazında denize girip yüzüğü çıkardım, ayrılık acısından değil zatüreden ciğeri elime alıp geberiyordum az kalsın.
Evde hastalıktan ölüp acile gittiğimde daha doktoru görmeden bişeyimin kalmaması kadar iğrenç bu hayat.
Mutlu ciftleri gordukce keske diyorum evet.

Imreniyorum.
keşke benden bir tane daha olsa çok güzel anlaşırdık.
Kiz olduğumu itiraf etmek istemezdim. Gerçekten. Ama ana itirafimi edince bu da otomatikmen aciga cikiyor zaten. Evet kizim. Kiz olmanin bu kadar zor olduğu bir dünyada kizim maalesef. Ve evet, kapaliyim. Türkiye deki kapalilarin yarisindan fazlasi gibi ailemden görüp kapanmadim. Annem bana sadece tavsiye etti. Ben de der demez kapanmadim tabi. Annem de olsa hatalari vardir dedim ve kuran in kapanmayla ilgili ayetini okudum. Zaten dinimi önemseyen bi insandim ayetin de ne dediği ortadaydı. Evet annem de basin kapali olsun istediğini giy makyajini yap kafasinda. Kendi yapmiyor ama ben genç olduğum için mubahmis gibi davraniyor. Ben annemin istediğinden çok daha fazlasini yaptim. Allahin istediğini yaptim. Tam manasiyla kapandim. Kapali olmamin her alanda zorluğu var evet ama bana en çok koyan şey, her kapaliyi cecelist idealleri olmayan aksama kadar çocuk bakip esra erol izlemeyi seven olarak görüyorlar. Bu insanlara kendimi kanıtlamak zor olacak.
güncel Önemli Başlıklar