bugün

sözlükte aşk acısı çeken bütün yazarları seri eksiliyorum samimi gelmiyor.
ilk defa kızın biri sarhoş bir şekilde arayıp duruyor ahahahaha harbiden çok irite birşeymiş. yapmayın gençler yapmayın kendime not bende yapmayacağım.
queen dinleyen adam nickli yazarımızı tuhaf bir şekilde inanılmaz seviyorum...
Tütün, duman olacağı zamanı bilir.
sanirim uçaklara aşık oldum..
en yakın gibi gözüken, ilgili davranan, değer verdiğini söyleyen insanın bile zamanla ne hale dönüşebileceğini bir kez daha gördüm bu akşam. ne zaman yüzümüz gülecek be sözlük, her zaman en kötü olasılığı düşünmekten artık bıktım.
insanlar aileleri evde yokken eğlenceli şeyler yaparlar ben mutfağa girip annemin kullanmama kızdığı mikseri falan kullanıyorum tatlı falan yapıyorum. Bende tuhafım ailem de tuhaf çok tuhaf.
Saclarimi 1 no siyaha boyattim. Aferin cok guzel oldu her seyin amina koydum.
Bugün kendimi o kadar özel hissettim ki anlatamam.en yakın arkadaşımın tüm akrabaları ile tanışmak o kadar güzel bir şeydi ki.ailecek beni sevdiklerini biliyor hissediyordum zaten bir de üstüne bugün teyzeleri halaları yengeleri kuzenleri anneannesi ile tanıştım inanılmaz bir duygu desem yeridir çünkü bir aileden başka bir aile dahil oluyorsunuz ve size nasıl değer verdiklerini nasıl sizi sevdiklerini görüyorsunuz.
Yarın tatil ulu, onbeş günde bir gün olan tatil yarın evet, üstelik seyahat de yok. bu minvalde bu gece sabahlayabilir, uykumdan bir adım önce kitap okuyabilir, güzel bir güne uyanabilirim.

Yaklaşık 3-4 gün sonra ikibuçuk yıldır çalıştığım şirkette ilk kez yıllık izine çıkacağım. Bugünden hazırlıklara başladım elimde kırmızı mavi finansal analizler, işgücü yeterlilik grafikleri uğraştım durdum, on günlük tatil yapmayı planlıyorum tabiatı ile bu üç günde onüç günlük iş yapmak durumundayım, pek yorgunum cümlelerim düşük olabilir,

Dört mecaz olsun diye yaşıyor, yoruluyoruz be ulu

Hepinize sevgi ile iyi geceler diliyorum, takım elbiseli güzel adamlar.
Hayatımda hiç kimse yok biri girsin istiyorum, yalnızlıktan bunaldim.
gözyaşından türkçeye çeviri yapmak çok zordu.
Patladım patlayacam...ne cins bir gece.
Her seyin -olabilecek her şeyin- en en kötü ihtimalini düşünür; ona göre kendimi hazirlarim. Olursa sevinirim, olmazsa üzülmem mantigi.
Her sözlüğe girişimde acaba bir şey yazmış mı diye bakmadan edemiyorum. Ne yazmasını bekliyorum ki. Eskisi gibi benimle ilgili bir şeyler mi? Unutmanın bi formülü var mı sahiden sözlük, bir yudum da bana ayır bulunca olur mu.
yemeği geç getiren garsonu önce rezil edip sonra kovdurdum. abi yapma etme işimden etme dedi ama acımadım. böylelerine acımayacaksın işini adam gibi yapsın. evet.
bütün bu olanlara dayanamam ama madem öyle "hazırım."
25 Mart 2016'da sevgilim tarafından benim için yazılmıştı aşağıdaki yazı:

"benim sevgilim çok güzel.
siyah kıvırcık saçları, ilk gördüğümden beri aşık olduğum mavi gibi görünüp aslında yeşil olan gözleri, kıskandığım güzellikte burnu var.

sanki ömrümün başından beri hayatımda. zaten belki de çocukken beraber aynı parkta oynadık...
o'ndan öncesi sanki yok.

benim sevgilim utangaç, yanakları kızarır hemen. yanakların kızardı dediğimde daha da kızarır. çok tatlı olur o zaman.

iğrenç espri yapar, iğrençsin derim sonra da beraber yaparız.
aslında komik denebilir, evet sevgilim komiktir.

çok güzel uyur benim sevgilim, izlemelere doyamam. uyandığımda yanımda görme şansını 10 kere yakalayabildim.

elinden iş de gelir, beceriklidir. yemek yaparken yardım eder, çamaşır katlamaya da, yeri bile siler benim sevgilim.

ekmek yer çok, makarnayla pilvla bile ekmek yer. kazandibini çok sever. göbeği çıktı hemde şüşko oldu azcık.

okuduğu bölümü sevmez benim sevgilim, o yüzden de okulu uzadı. seneye mezun olacak umuyoruz. arada ajanslarda çalışıyor, ya da cnr da falan işte.

sakallarını kesince 11 yaşına geri dönüyor benim sevgilim. bebelak diyorum ben o haline. kızıyor çünkü sevmiyorum o halini ben. en çok top sakal yakışıyor, o kadar yakışıyor ki kıskanıyorum. ama o sevmiyor, sırf benim için keserse kesiyor top sakalı.

sesi kötü benim sevgilimin, şarkı söyleyemez ama güzel türkü söylediğini iddia eder. ben türkü sevmem, dinlemedim daha yani.

kendi kendine bakar benim sevgilim, hem de ailesine bakar. bu konuda sorumluluk sahibidir ve onu çok takdir ederim. yetinmeyi bilir.

parası olunca çekinmez, harcar benimle. o zaman bi dediğimi iki etmez, acımaz benim için verdiği paraya.
yoksa da ben öderim. lafı olmaz.

kitap okumayı çok sever, benden daha fazla şey bilir, ben bunu seviyorum. bu kadar kitap okumuş olmasına hayranlıkla bakıyorum.

sigara içer benim sevgilim. bıraktırmaya çalıştım. sonuç: beraber içiyoruz şimdi.

gezmeyi sever benim sevgilim, hem de benimle gezmeyi. çılgınlık da yaparız.

beni sinirlendirmeyi sever, ama ben de çok sinirlenirim.

kavga ederiz. ama günlerce küs kalmayız. barışırız.

anlayışlıdır sevgilim, hoş görülüdür, alttan da alır. tabi hep değil.

binlerce anımız var, hepsini yazamam buraya. kısacık zamana bir ömür sığdırdık biz.

ben sevgilimi çok severim.

ama hata yaptım.
çok çok büyük bir hata.
hayatımda her şey kötüyken bir başkasının beni etkilemesine izin verdim.

bana konuşmayı yasakladıktan 3 ay sonra tekrar konuştum. ilkinde büyüklük gösterdi ve beni affetti. ama şimdi beni bırakacak sanırım.
her şeyi anlattım ama ona, ne olduysa tek tek...

pişmanlıktan ölmek üzereyim, kabuslar görüyorum, ağlıyorum.
kavruluyor içim vicdan azabından.

çok üzgünüm, iki defa aynı hatayı yaptım.
çok üzgünüm, sadakatimden ödün verdim.
çok üzgünüm, hayal kırıklığının en büyüğünü yaşattım.

şeker çalmış bir çocuk gibi başım eğik karşında şimdi.
keşke sadece şeker çalmış olsaydım.

biliyorum bana olan güvenini de çaldım.
geri verebilirim.
var gücümle deneyebilirim bunu.

nasıl hissediyorsun tahmin edemem.
ben dayanamazdım zaten.
şimdi senin de gitmemeni bekleyemem.

ama gitme.
bırakma.
kıyma nolur.

bugün 1 sene 9 ay oldu.
kutlu olsun sevgilim."
------------------------------------
O zaman ben onu bir daha affettim. Ama O Bu yazıyı yazdıktan Tam 3 ay sonra terketti beni. 2. Yıl dönümümüzde. 1 günde ayrılamasada 3-4 günde başardı.

Bu gün 1 ay oldu terkedileli. Tebrik ederim sevgilim.

-burada yorumsuz ve yoruma kapalı-
hayatımdan uzaklaştırdığım kızların hepsi güzelleşiyor ve popülerleşiyor. bense instagramdan attığı resim ve videolarına bakıyorum.

hiç mi yatırım yaptığım kızlar değerlenmiyecek bu fani ömrümde?
Sadece her hangi bir insandan her hangi bir beklentim olmadığında mutlu olabiliyorum.
buraya yazmaktan günlüğümü baya bi boşlamıştım. elime alınca, kalemim satırlara değince tutamadım kendimi. 6 sayfa yazdım. 6 sayfa onu yazdım. yazmak istemedim bi harfi bile. kendimden sakladığım her şey oraya döküldü. korktuğum başıma geldi işte. bugün görürüm onu diyordum görmedim. iyiki görmedim. acıdır anılar, acıtır anılar.
arkadaşlar ben işkembeci kokoreççi miyim de sarhoş olup beni arıyorsunuz ?
Bu saatte Kelle içmek için yirmi dakika yürüdüm.
Hayatım çok boktan bir tarafa yol almaya başladı ve buna engel olmak için benim elimden hiçbir şey gelmiyor.
Her şeye çok sinirliyim. Şarj kablosundan, babet çorabına kadar her şeye saymak istiyorum. Çıplak elle minibüslere,taksilere vurmak istiyorum. Bulaştığım challenge midemi bulandırıyor çok yapmacık ama tılsıma, enerjiye inandığım için devam ediyorum fakat yoruldum. Ailem için çok endişeleniyorum. Yapacak hiçbir şeyim yok. Ve eve kasıtlı olarak yerleşmiyorum sanırım evi sahiplenmediğim için. Bir şeylerin hala beni heyecanlandırabildiğini fark edebilmek güzel ama hayatımın en kötü yazını geçiriyor olduğum gerçeğini değiştirmiyor bu küçük şeyler.