bugün

doyumsuzum ve bu doyumsuzluk bir gün felaketim olacak.
Ülkeme sevgim azalınca yaptığım ilk iş youtube yorumlarına bakmak.
O zaman ülkeyi instagram filtresiyle görüyorum.
Aşık değilim ben kimseye de fazla yalnızım. Yalnızlığın gözü kör olsun.
Hiç kimseyi tam anlamıyla taniyamayacagimi bildiğimden, kimseye tam olarak güvenmiyorum. Hep bi yüzde elli ihtimal var.
Siktirip gitmek istiyorum.
Şu an izmir'de üşüyorum.
Ne esiyor be..
harbiden ne bok yiyorum ne istiyorum bilmiyorum. geçen zamana sadece hayret ediyorum.
sana yalan söyledim.aslında samsunlu değilim.
Her zaman değil ama pazar günü öğleden sonraları bi sevgilisi olsun istiyor insan. Balon al falan sahilde o sevinsin sen mutlu ol,evine bırak kapıdan girene kadar da bekle.
çoğu insan boş.
1 gb rami olan telefon aldığım için pişmanım.

şimdi satacak olsam ikinci el olduğu için yarı fiyatına kadar düşer.

2 gb'lik telefon almam için üstüne 200-300 lira para koymam lazım.

bana "sen bu telefonu daha yeni almadın mı niye satıyon" diyecekler..

ah.
ah..
'thinkin about you..'
Aylardır yoktum buralarda. Sinava hazirlandim gezdim dolaştım vesaire. Artık geldim sözlük. Ben biraz artık ondan bahsedeyim sana. 50 gündür konuşuyoruz sözlük tam 50 gün. 5 haziranda sacma bi sebepten dolayı mesaj atmıştım. Cevap verdi. Bana cevap verdi. Sozluk ben 50 gundur cok mutluyum. Bir defa mesajina 2 dakika gec cevap vermedim. Bir defa onu kiracak bisey soylemedim opucuk atmadim kalp yollamadim. Sapıklık yapmadim. Uzmedim sözlük. Bikeresinde sesini çok merak ettim ses kaydi atti 2 tane. Birisinde "cici kuş" deyip gülüyor. Diğerinde "ya sen de atsana şimdi, sesini. Olur mu?" Diyor ve gülüyor. Benim artık 2 tane Yıldızlı mesajim var Sözlük whatsappta. Ben ne oyle guzel ses duydum. Ne de oyle guzel gülüş. Whatsapptaki insanlar onu rahatsız ettiginde vibera beni alıp geçiyor sözlük. O sırada tüm dünyayla bağlantım kesiliyor. Hani derler ya dunya yansa umrumda olmaz, aynen öyle sözlük. Mutlu oluyorum. Sözlük ben aşık oluyorum. Ama gidecek biliyorum. Olsun be gitsin o da gitsin. Kim gitmedi ki...
Su soze denk geldim gezinirken de cok dogru. Cogu olamadi maalesef.

görsel
(bkz: babamı özledim)
(bkz: keşke aklını başına alsaydı)
(bkz: keşke bir arada olsaydık)
Sevdiğim kız yüzünden dayak yedim ve tehdit edildim. Hiçbir zaman bunu kendime yediremedim. Aklıma geldikçe sinirlenirim ve elimden bir şey gelmeyişi delirtir beni.
Galiba eriyoruz sözlük.
Varsa bir başkası düşünmemek lazım hiçbir şeyi.

Mutluluk batıyor galiba .
içime atmaktan en sonunda ağlama krizlerinde buldum kendimi. Ulan hanginiz bir sike derman olabildiniz? Hanginiz az da olsa duygusu var mı diye yaklaştınız? Bot muyum lan ben? Hepiniz çıkarcı, lanet pisliklersiniz. Ne zaman işiniz düşse yanımda, ne zaman işiniz halledilse uzaktasınız.

Cefanızı ayrı, sefanızı ayrı sikeyim.

Bir kere sorun lan, "iyi misin?" diye. Zaten anlatacağımdan değil. Gel bari yanımda ol demi? Kimse birşey beklemiyor. Duygularıma kilit vurmaktan usandım. Neden? Kimse üzülmesin diye.

Ulan karaktersizlikte level aşmış adamsın da hala susuyorum. Az utan da gel.

Harbiden sebebi neydi ki? Niye doğdum. Bir kedi olarak gelseydim şu dünyaya daha çok sevilir, daha çok mutlu olurdum.
sanırım ev arkadaşım bir oğlancı.
Sanırım kuzenim burun bokunu yiyor.
hiç tanımadığım insanlara bile edemeyeceğim itiraflarım var benim.
Şu an misophonia krizi geçiriyorum. Şapırdatma sesi biteli on dk oldu ama hala kafamda o ses dönüp duruyor, kafayı yemek üzereyim.
Dün akşam canım sıkılıyordu. Kuzenimin kitaplığında Ahmet altan'ın aldatmak kitabını buldum. Balkona teyzemlerin yanına gittim. Yüksek sesle okumaya başladım ilk cümlesini, böyle sesimi ve diksiyonumu biraz etkileyici bir hale sokarak. amacım dikkatlerini çekmekti. onlara kitap okumak aklımdan geçmemişti ama ısrar ettiler, ben de okumaya başladım.

Şansıma kitap erotik bi kitap çıktı. Erotik tasvirler falan vardı karakterlere, iç dünyalarına, arzularına dair. şimdi eniştem de yanımızda, okurken duraksıyorum bir yandan ama gerçekten güzel bir kitaba benziyor, onların da ilgilerini çekince boşver oku falan dediler. Ben de umursamadan okumaya başladım. Zaten çok tehlike arz eden yerlere gelmedik Allahtan. Bir de eniştem komik adam, ikinci babam gibi. öyle çok resmi değiliz.

işte bir yarım saat kırk dk falan okudum. Bayağı bana konsantre olmuşlardı baktım sevişme geliyor, yarın devam ederim dedim. Şimdi de hadi devam et diye peşimde geziyorlar asdfjkl. Merak etmişler konunun devamını.

Her gün gel bize kitap oku diyorlar.d

Bir de mal gibi hoşlaştığım beye anlattım bunları o da tutturdu bana da oku diye. Başıma bela aldım*
baskı.

teog.

T.

duygusuzluk.

istemek.

antalya.

babam.

lise.

yazdım ama rahatlayamadım, nedendir bilinmez.