bugün

O kadar kin tutamiyorum ki bi cok seyi unuttum bile. Ta ki o igrenc yazilari gorene kadar. Ne kadar da iyi yapmisim. Nasil da guzel olmus. Sana her sey mubah allahin gerizekalisi. isler istedigin gibi gitmeyince nasil da cirkeflestin. Sen benim ne durumda oldugumu bilmeden ne hakla konusursun ya? Kimsin ki sen? Benim gondermelerim benim aglamalarimdan sana ne. Tum hepsi yerini buluyordu sen merak etme.

Sen daha cok yalniz kalirsin ukala, kendini begenmis. Kendini bir bok biliyor sanan ikiyuzlu. O kadar insan sana bu sekilde hitap ederdi de, hakkina giriyorlar derdim. Ne hakki, az bile soyleniyormus. Sen o kendi dunyanda kavrul oyle de olup git. Baskasi tahammul edemez sana.

Ayrica, o soylediklrinden birinden biri bile bende yoksa hakkim helal degil. Gorusucez.
işte itiraf gibi itiraf: bir ortamda maksimum sakarlık ve salaklık yapıyorsam, o ortamda kesin hoşlandığım birisi vardır.
Benimle türlü şeytani oyunlar oynayan eski sevgiliye " arama beni " dedikten üç gün sonra arayıp bana neden böyle yaptın demek.
artık ukrayna'ya gitmek istiyorum.
mutluyum be sözlük .
Çıkmazdayım.
Öğrencilik hayatımın ilk başarılı kopyasını çektim.kendimle gurur duyuyorum.
bir anda her şey o kadar sağlam yerine oturdu ki allah bozmasın, şu anda hayal ettiğim her şeye ulaşabileceğimin bilincinde ve hırsındayım.

aslında hayallerimin o kadar da hayal olmadığı günlere uyanmak çok mükemmel bir hissiyat sözlük.

eksik yok değil tabi ama o da olacak... o da tamamlanacak... hissediyorum hem de çok yakında.

kendine çok dikkat et sözlükçüm öptüm çok.
öyle mutluyum ki, anlatsam birisine sanki nazar değecek, sanki bişeyler olacakmış da tüm mutluluğum gidecekmiş gibi, tüm büyü bozulacakmış gibi mutluyum.
Asosyalim cok fena hemde orda burda gördügünüz kendi halinde arkadasi olmayan hic konusmayan yalniz insanlar var ya onlardan biriyim onlara iyi davranin ve rahat bi verin artik lan!!konusmak istesek konusuruz zaten yok neyin var niye konusmuyosun bilmem ne bos muhabbet isinize bakin artik yeaaa..
48 saat sonra bu zamanlar nikah tarihimiz, nerde yaşayacağımız, evi nerden tutacağımız filan konuşuluyor olacak. ulan ne mutluyum lan. hayatımda kimseye anlatmıyorum nazar değcek diye bişey olcak diye, buraya gelip burda dökeyim dedim. tebrik edin lan beni.
millet dışarda arkadaşlarıyla gezerken ben niye bu kadar asosyalim lan dedim gerçeği..
küfür etmeyi sevmiyorum, edenleri de sevmiyorum.

saygılar sunuyorum azizim...
iki sınavı olduğu halde çalışmayan o insan benim.
Ve kafamdaki bu zehirden kurtulmadıkça mutlu olmayacak olan o aptal da benim.
30/09/2015

bu tarihe geri dönmek istiyorum.
tekrar aynı şeyleri yaşamak için değil, yaşamamak için..
keşke hiç yaşamasaydık. tam 1 yıldır konuşma kayıtlarımızı hiç silmedim. az önce geri döndüm.. okudum baktım hadi ben çok mutluymuşum.. ya sen?

sen bile mutluymuşsun ya... bana davranışların ne kadar güzelmiş resmen sevgili gibiymişiz. aşk sarhoşu gibiydim o gün hatırlıyorum çıkıp konak'a kadar yürümüştüm alsancak gardan... mutluluğumu denizle güzel esintili rüzgarla paylaşmıştım.
okulun 2. günüydü yalnızdım kimseyi tanımıyordum.

"seni bildim bileli kaçırdım şu aklı başımdan.. elleri ellerime; gözleri gözlerime; saçları saçlarıma karışan bir sen olsan"

bugün daha entry gireceğime eminim. girmem gerek yazmam gerek. sakinleşmem gerek. mantıklı düşünmem gerek.

dün doktorumla bütün seans senden bahsettik.
ilk kez birine seninle ilgili aramızda geçen şeyleri anlattım. komikti ama içim acıdı. cinsel ilişkiler hakkında konuştuk.
seni sevmesede önemli olan senin onu sevmen değil mi dedi..
birde narsizm hakkında mitolojiden bir hikaye anlattı narkissostan bahsetti fakat hikayedeki narsist ben miydim yoksa seni mi kastetti anlamadım? neyse.

"dermanım yok ben ölüyorum; ayrılırken ben içiyorum.."

haha daha saçlarımı sarıya boyatmamışım... burukluk.
daha gelmedin yanıma az kaldı devam;

hahahah "bizim çocuğumuz tazmanya canavarı olarak doğabilir" demişim sende "çocuğum hakkında doğru konuş" demişsin.

bide buraya yazmak istemediğim komik bir espri yapmışsın teşbih olmuş... şimdi bile güldüm okuyunca acı acı.
sonra kavga etmişiz biraz ben sana bencilsin dediğim için ama 20 dakika sonra acımıssın herhalde barışmışız.

imza istemişsin boş kağıda bende kağıdın fotorafını atıp "ee bunun sözleşmesi ne?" demişim sende "mühim bir şey değil ya çocukların vesayeti için" demişsin... biraz güldüm şimdi.

21:30 a bilet almışsın bende alsancak' a gitmek için giyiniyorum biryandan kent kartımı arıyorum.
ikimizde aynı anda evden çıkıyoruz sen bana çıkma gece gece diyorsun. bende enerjimi boşaltmam gerek diye söyleniyorum.
daha alışveriş yapmadığım için yemek olarak 2 gündür fındıkla beslendiğimi söyleyince sen banada yedir demişsin bende ellerimle yediririm demişim sende ellerinden yiyiim yazmışsın.. sağ gözümden bir damla yaş düştü.

gelmişsin gece 2 gibi "geldim ben haberin olsun" yazmışsın. o gün okul nasıldı hiç hatırlamıyorum hemen eve gelip hazırlanmaya başladım 4 5 gibi.

"y mouth like mouth of sauron.u cant shut mu mouth easly"

hahhahahaah komik yine benzetmeler şakalar.

saat 7 olmuş artık hazırım çıkmaya senin gel demeni bekliyorum..
çık diyip evi tarif ediyosun saat 9 a ceyrek varken geldim kapıyı aç yazıyorum...

burdan sonrasını kendim anlatayım kapı açık içerden sesler geliyor ev kalabalık değil
bir iki kişi var tanımadığım onlarda tam çıkıyormuş...

yalnız kalıyoruz yan yana yerde oturup fakerı izliyoruz.
sonra nasıl olduysa öpüşmeye başladığımızı hatırlıyorum.
sonrasında da bir takım yaşanamayan yarım kalan olaylar gelişiyor. arkadaşları geliyor birlikte oturup gülüyoruz. ben sana bütün gece herkesn içinde sarılmanın mutluluğunu yaşadığımı hatırlıyorum.
birlikte yatıyoruz galiba uyuyoruz inan hatırlayamadım şimdi ya.
sabah 7 8 gibi senin kollarında uyandığımı 11 e kadar uyumadığımızı hatırlıyorum. saatimi 12 ye kurmuşum ders için ama çoktan geçmiş saat 4 gibi arkadaşların bizi uyandırmaya geliyor.
nedense gitmem gerektiğini düşünüyorum. hazırlanıyorum sen yatarken yanımda kalkmıyorsun kapıya gidiyorum arkadaşların sana söyleniyor öküz uğurla kızı diye. o kapıdan çıkarken arkamı dönüp çıktığım kapıya bakıp bir daha konuşmayacağımızı düşünüp bir iki damla yaş akıtıyorum gözümden. apartmanın ışığı sönünce kıpırdayıp asansöre biniyorum.

üzerinden geçtiğimiz 11 gün içinde kısa ve öz konuşmalar yapıyoruz kimse olanlardan bahsetmiyor. eski samimiyet yok.
arkadaşlarınla samimiyim ama o günlerde sürekli onlarla konuşuyorum. konuşmam gerek seninle ilgili bir şeyler yapmam gerek yoksa üzüntüden çökerim biliyorum.
kızıp engelliyorsun beni heryerden arkadaşlarınla da konuşmamı kesmem gerektiğini söylüyorsun.
üzüntüden gece 10 da ağlayarak metroya atlayıp konak' a gidiyorum.
denizin yanında titreyerek ağlarken yürüyorum. ettiğin hakaretleri düşünüyorum.
yoldan bir çocuk kulaklıklarım olduğunu bildiği halde bana bir şeyler soruyor. market hakkında falandı sanırım. 3 yıldır yürüyüş yolunda ilk kez birine cevap veriyorum ve konuşmaya başlıyoruz çimlere oturup. seni anlatıyorum ona. o sürekli bana iltifat ediyor saçlarımın renginin kendimin mi olduğunu soruyor "hayır daha dün boyattım sarıya depresyondayımda" diyorum.
gözlerimin içine bakıyor iltifat ediyor, inanmayacağım türlü yalanlar ve şaibeli konuşmalar yapıyor ben hala sana ağlıyorum. sigara içmeyeceğimi ve alkol teklifinide reddediyorum.
sonra 1 tane sigarasından içiyorum sonrasında ara sokaklardan metroya giderken beni öpmeye başlıyor. çok ısrar ediyor boynumu sıkıyor istemeyip ittriyorum dokunmak istiyor yapamıyorum ittiriyorum nedenini soruyor salak. ittirip metroya biniyorum.

6 ay aralığında o zamandan bu zamana konuşsakta mesajdan; senin yüzünü ne görüyorum ne de duyuyorum. taa ki geçen aya kadar...
Icimden sürekli "cansel get back over here! Cansel!" diyorum.
Tuvalette bişeyler okumaya bayılıyorum.
kendime kiralık katil tutmayı düşünüyorum. ama çok yakışıklı olması gerek.
bacaklarım ve karnım ağrıyor . nasıl ve nerede üşüttüm acaba .
çok dert ettiğim şeyler var ama hata kapatayım Rabbim de benim hatamı kapatsın diye anlatmıyorum...
neden anlattığıma gelirsek hata kapatın beyler-bayanlar.
acık kapak ve çekmecelerden nefret ediyorum ,cidden sinirlerim bozuluyor görünce.
Sürekli başım ağrımaya başladı son zamanlarda. Ve sebebinin nazar olduğunu düşünüyorum. Bi de bugün gözlerim çok yaşardı o da kesin nazardan.
itiraf ediyorum nazar değecek kadar güzel veya başarılı olduğumu düşünmüyorum ama benimle derdiniz ne be kardeşim. Yetti artık bana bu.
Taktım yine kafayı uyuyamıyorum deli gibi uykum olmasına rağmen. Şu kafamı duvarlara vurasım var.
Artık senden nefret ediyorum. Ve gitmiyorum lan vazgeçtim. Seni düşünüp bir karar alacak değilim, o kadar değersiz, o kadar iğrençsin. O kadar aymaz, o kadar arsızsın.
Yokluğununda yokluğunu özledim zalımın kızı..