bugün

Seviyorum asigim asla vazgecmem diyenler bugun baska insanlarla beraberler. Sevgine sadik degilsin ki bana sadik olasin.
bazı röportajları abartılı yazdım.
itiraf ediyorum, rahat rahat 1 hafta çalışırım diye bütünlemeye bıraktığım derse yine son gün çalışacağım.

not: n'apiim tabiatım böyle.*
Yine bir bursa dönüşüydü.
Esra Erol izliyorum, kaçırırsam açıp yutuptan izliyorum.
Sevdiğine uzak bir o kadarda yakın bir melankolide yaşayan bir deliyim sanırım.
görsel

ılık ya da ibne değilim ama kral burak yılmaz bana bi kere çakabilir miyim dese arkamı dönüp hay hay derdim. dünyanın en karizmatik ve en yetenekli futbolcusu. evet.
sırf günün ilk entrysi olup on birinci nesil eziklere kapak olmak için buradayım. evet.
Bugün yine kırgın çiçekler izledim. Baktım hiçbir şey yok yine nefsime yenik düştüm amk. Cemre diye bir kız var. Anasını, babasını, sevdiği çocuğu kaybetmiş. Sevdiği çocuğun halüsinasyonlarını görüyor. O derece kafa gitmiş. Neyse sonra psikologa gitti bu. Gözünü sevdiğimin psikologu nasıl bir şeyse 1 kere gitti, psikolog dedi ki acılarınla yüzleşmelisin. Sonra kıza bir vahiy indi. Birden düzeldi. Tüm psikolojisi süper oldu. Bir de balon almış onu gökyüzüne bıraktı acılarını unutmak için.
Vay amına koyim hangi psikologsa ben de bir gideyim. Tek seansta halloldu lan her şey. Bir de 10 tanesi 1 tl olan balonlardan alıcam. Şişirir şişirir havaya salarım artık.
hayatımın özeti bu şarkı sanırım,böyle avutuyorum hep kendimi;

Ben böyle biraz deli, sen de bir an öyle kal
Nasıl olsa,
Geçer geçer daha öncekiler gibi
Bu da geçer neler neler geçmedi ki.

https://www.youtube.com/watch?v=1PTBH3Tk-4I
Uyku düzenim iyice allak bullak oldu ve uykum gelmiyor.
bi yerden haber bekliyorum. cok yakın çevrem hariç, çoğu kişiden saklıyorum bu haberi. eğer olursa "cool" bir şekilde ortadan kaybolacağım.
Okul tatil olur olmaz kendi kendime kilo vereceğim, tüm test kitaplarımı bitireceğim gibi sözler vermiştim ve 7/24 internetteyim şuan da sözlükteyim evet.
itiraf ediyorum eski aşkım. o çocuk vardı ya hani.
sadece telde konuştuk demiştim.
yalan söylemiştim
sarıldım. ama inan kardeşim gibi sarıldım.
düzenli aralıklarla bir şeyler karaladığım ağlama duvarı olarak kullandığım yer burası.

merhaba sözlük garip zamanlar arada umutlu zamanlar geçirmeye bol bol yalanlar söylemeye, söylediğim yalanları not tutmaya devam ediyorum. doğru yol çıkacak karşıma bekliyorum. çok mu zor sayın sözlük sahil kasabasına yerleşip otelin birinde kendi işimi yapmaya devam edip eşime de bir küçük sevimli dükkan açıp 60 yıl yaşamak çok mu zor. çok mu basit çok mu.
Mutlu olmak bir hayal sadece hayallerim gerçek olcak mi ilerde merak ettigimden yaşıyorum.
Birincisi Nasıl oluyor mıknatıs gibi birbirinin aynısı insanları çekiyorum kendime inanılır gibi değil.ikincisi de şans eseri bile olsa bir şeyleri görmek,duymak Mutlu ediyor insanı.kendi kendini ikna edemedikten sonra gerisi boş ...sanırım ama artık ikna oldum, o yüzden artık özgürüm.
Yaşadığın şeye bi kez alışınca hep oluyo inanın,istediğiniz kadar acı çekin yapamadığınız şeyler oluyo.. Ya beceremiyosunuz yada o şey gerçekten imkansız işte . Beynimin içi de ağrıyo ya patlıcak gibi ...düşünmekten nefret etmek kötü bu çok kötü ama vazgeçiyorum önemi yok ya beceremiyorum ya imkansız ne farkeder sonuç değişecek mi... Sadece derin bi nefes almayı başarabilmek istiyorum çünkü çok ağrıyor.
Kucukken konyayi trakya bolgesinde saniyor idim. Kucuk dedigim lisede idim. Neyse iyi aksamlar hayirli isler herkese...
Bağırsaklarımdan ötürü evlenmeyi dusunmuyorum.. Kimsenin hayatını mahvetmeye hakkım yok.
Hayatimda hic kimseye akrostik siir yazmamistim yine yazamadim Allah beni kahretmesin.
edit : akrostik degil akrostis imis.
bugün abime abi sözlüğe seninle ilgili şeyler yazıyorum dedim.
ne sözlüğü lan rezil etme beni dedi.
canım çok odunsun.
insanların birbirlerine sevgilerini ifade etme şekilleri çok samimiyetsiz gelmeye başladı. özellikle abartılı süslü cümleler direk yalan söylüyor diye düşündürüyor.
bu sebepten karşı cinsi etkilemek için yapılan her şey itici ve gereksiz geliyor.
Uykum var ama uyumayı halen düşünüyorum.
Ygsye ikinci kez gireceğim için korkunç derecede korkuyorum. ikincisi Ömer Koça aşık oldum. Şaka değil.