bugün

Arkadaşlar cidden 12'yi beklemedim.

Kimse yazmayınca ben yazim dedim ehehe.
gerçekten arkadaşım diyebileceğim insan kalmamış gibi etrafımda.hayatımda hep arkadaşlık konusunda yalnızlık çektiğimi fark ediyorum.
Eski çağlarda yaşasam güneşe puta yahveye allah a ay a tanrica ya kadina degil de alkole tapardim.
yapma denildiğinde üstüne giderim. kesin bişey çıkar altından.
Bugün sbarro pizzamdan zeytin çekirdeği çıktı.
Uyuyamiyorum uykum kaçıyor, birisi mesaj atsa da muhabbet edebilsek isterdim.
Isteklerim de hiç kabul olmuyor şu sıralar.
Iyi geceler sözlük...
Bu yıl edebiyat kantininde çok iyi kamufle olmalıyım.
Tam diyorum ki mutluyum bir şey oluyor aslında emanet olduğunu hatıtlıyorum.
itirafımı, itiraflarımı buraya değil de, beni gerçekten anlayacak, dinlediklerini koz olarak kullanmayacak "vay anasını benden de kötüleri varmış, şükür yarabbim" demeyecek, meraktan değil bana gerçekten sevgi besleyen birine anlatmak isterdim.
Allah başka dert vermesin tabii.
Ama bu hayatta, samimi bir "dinleyicinin" yokluğu da üzmüyor değil.
Ama en azından bir kesinliğim var: (O insanı tanıyana kadar)
Anlatmayacağım o gizlilikleri çünkü dinlemeyecekler.
isterlerse "sinsi bu yea" desinler içlerinden. Etiketler yapıştırmaya bayılan bünyenize yenik düşecek değilim.
Dün birisi telefona aşkım msj hkkım btii.s diye mesaj atmış. Şaşırdım bi an ne olabilir diye düşünmeye başladım sonra özür mesajı geldi numarayı yanlış yazmış. Bende önemli değil falan dedim. bu kısa mutluluğu bana yaşattığın için teşekkür ederim esrarengiz kız.
Sıkıldım sen ve senin gibi yüreksiz insanlardan gidiyorum... Daha da gelir miyim bilmem...

Hayırlısı...
insanlara güvenmiyorum daha doğrusu güvenemiyorum. Herkes masum çünkü. Sorsan herkes dürüst. Herkes ihanete uğruyor herkes haklıyken haksız duruma düşüyo herkesin kalbi temiz herkes kalbinin ekmeğini yiyo zaten bi tek ben dengesiz besleniyorum. Bu klişeler işte inanmamı engelliyor.Sırf inat olsun diye masumken dar ağacına koşasım geliyo bazen.
Yapmışsa da vardır bir bildiği diyebileceğim kimse yok. Kafam rahat, dünya güzel, uyku süper, ben tek, siz de kimsiniz.
Sevgilimden ayrıldım, uzun bir süre sevgili filan da yapmicam. Kızı çok üzdüm, başka kişilere bunu yasatamam. Kafamida sikiyim.
Evet bu kadar.

16.09.2015te eklenen edit: Resmen ayrıldık...
Bugün benim doğum günüm. Teoman - Paramparça açtım dinliyorum.
Ha, birde Alex'le aynı gün doğmanın verdiği şerefi yaşıyorum sözlük.*

https://www.youtube.com/watch?v=QRlryY5mJoY
etrafindakilere hala guvenebilenler var. Pes dedirtiyosunuz insana.
kaybolsun, dert değil
kaybolsun taş, benim

kaybolsun, toprak olsun
kaybolsun, aşk bitti.
çok mu güzel ne..?
Icimde bir şey acıyor sen gelince aklıma. Ne güzel.
bütün arkadaşlarımın ya sevgilisi var ya nişanlılar ya da evlilik hazırlığı yapıyorlar.
ayrık otu gibi kaldım aralarında...
gerçi halimden oldukça memnunum ya, neyse.
bir insanın kokusunu, bedenine dokunduğunuzda elinizin hissini, dudağındaki tadı sevmek,mucizedir.
bana gelişin bir sonbahar akşamı mıydı, diye bir ferhat göçer şarkısı dinliyormuşum gibi bir gece.
Bugün bir dost nasıl olur sorusuna cevap buldum.
Bu yüzden sana teşekkürlerimi borç biliyorum dostum. iyi ki varsın, bu yazıyı okuma ihtimalin yüzde sıfır. O yüzden rahatça yazabiliyorum. Belki yüzüne söylesem, ne bileyim çekinirsin falan. Ya da benim mi söylemeye yüzüm yok. Evet, evet aynen öyle. Yüzsüzün tekiyim dostum. Ama seni seviyorum. iyi ki dostumsun lan. iyi ki.
Fark ediyorum da artık entrylerimde çok küfür etmeye başladım sözlük. Acilen dur demeliyim...
Gece 3 sigarasina yetiscem diye, biyigimi yaktim ags.
insidious filmini izledim, yalnızım, tüm ışıkları açtım, bu saate kadar uyuyamadım, kedim boş boş duvara bakıyor sanki orada birşey görüyormuş gibi,
Help me!
Kendimin amk ben.
Kadın başına yapacağın fanteziyi silkeyim.
Korkudan Geber sürtük.
güncel Önemli Başlıklar