bugün

Vay amına koyayım ya ya anasını ya. Şu sözlükte, bu sikik yerde 2 gün içerisinde herşeyin yalan olduğunu öğrenebileceğimi bilmezdim. Tamam çıkıyorsun bitiyor bu kadar basit bi yer burası ama gerçekten çok zararlı. Eğer üye olmadan önce burayı okuyan bir aptal varsa sakın geleyim falan deme. Keşke geri dönmese miydim?..
böyle hayatın amına koyam.
Arap kızı kalp ben.
Lan mesaj atın dedik, canımız sıkılıyor dedik değil mi ?
Halamın kızı neriman ı çok arzuluyorum.
YAŞAMAK ARTIK DAHA ZOR GELiYOR.
yalnızım en derinlerime kadar yalnızım.
tanımadığım bir eve misafirliğe gitsem. bir yatak hazırlasalar bana. temiz kokulu çarşaflar yastiklar. unutsam bütün günlük dünyalık meseleleri. bogulsam kafamın icindeki dünyamda.
koşar adım yürüyüp geçtiğin sokakların da bir anlamı kalmıyor nihayetinde.
Öyle içten, öyle masum seviyorum ki seni. Ah bir bilsen gecelerimi, ah bir görsen adın geçtiğinde gözlerime yansıyan mutluluğumu.
Iyi kotu hicbir seyi unutamiyorum ulan. Boyle pis bir sey yok, resmen insani zehirliyor. Bir an once alzheimer olsam, hem cocuk gibi saf hem de her seyi unutmus olurum.
Aslinda cok mutlu oldugumu itiraf edecektim. Itiraf edecek kadar abes bir durum degil tabi ki mutlulugum zira bir suredir mutluyum.
Dun dogum gunumdu. Dogdugum gun olmek istiyordum hep ama dun oyle olmadi be sozluk. Iyiki dogdum dedim! Nice mutlu yillara dedim!
yoktur haberiiiin, yaktiiiim yiktiiim demek için güzel bir gece sözlük.
geçen annemle kim milyorder olmak ister izliyoruz. bir yarışmacının 60 bin kazanmasına karşılık bana bakarak ''insan vaar insan var'' dedi. halihazırda üniversite mezunu bir işsiz olarak üzülsemde hiçbişey diyemedim lan. bu yarışmada ilk kez yarışmanın bittiğini belirten itici sesi duyduğuma sevindim. direk odama giderek yaşlı gözlerle bir iki iş başvurusunda daha bulundum.
halbuse o soruyu %50 ve çift cevap hakkını kullanarak bende bilebilirdim lan. nedir yani..
Köydeyim ölesiye sıkılıyorum Sözlük aranızda ki en sıkıcı adam ile bile muhabbet etmeye razıyım bakın Bu bir dramdır.
Bir erkeğe aşık lezbiyenim.
Bu sitede sadece yorum yapmayı biliyorum arkadaslar help me.
Bu gece de beraberiz sozluk. Su an senle olmaktansa uyumayi tercih ederdim ama neyse. sevdicegim uyuyor. Sozluk su an bulundugum yerde hemen arkamda bebek var. Annesiyle oynuyor. Daha birnkac aylik. Kendince sesler cikariyor. Bir erkek bebegi. Topalak birsey. Gidip sevmek istiyorum ama yapamam. Bebegin sesleri beni çıldırtıyor. Benim saçma takıntıları vardır. Misal evlendigimde insanların benim aktif bir cinsel hayatımın olduğunu bilmelerini istemem. Saçma di mi.ama su minik canlilarin bende uyandırdığı hissi bir bilsen. Iste bu yuzden tum dünya evlendigimde sevistigimizi bilse de umrumda değil çocuk doguracagim sozluk. Bu nasıl birşey bilmiyorum ama hormonlarım beni ele geçirmiş halde. Deli oluyorum bebek diye. Inşallah evlenmeden düzenli saati olan bir isim olur da minik yavrumu rahat buyuturum. Tüm yazar anne ve babalara selam olsun. Bu muhteşem hissi yaşayan herkese..
içimde ne varsa dışımda da o var. Çok sevdiğim insanlara sevgimi şakır şakır söyleyip gösterebiliyorum. Aynı şekilde birinden nefret ediyorsam bunu da haşırt diye söyleyebiliyorum. Bugün hiç sevmediğim birine yine "çok iğrenç bir insansın, yüzünü bile görmek istemiyorum" dedim. Yüzümde nefret ve tiksinti dolu bir ifade vardı.

Aslında bu durumdan çok memnunum ama sevgimi gizleyebilmeyi isterdim. Tıpkı çok iyi bir sırdaş olduğum gibi, sevgimde de ketum olabilseydim. Ama olmuyor, yapı meselesi. Çok sevdiğim insanlara dayanamıyorum. Sevgimi davranış, mimik, söz, yazı, her şekilde gösteriyorum. Bu yüzden çok yıprandığım oluyor maalesef.

Bir de işin ilginç tarafı, yeterince sabrettiğime ve sevgimin istismar edildiğine kanaat getirdiğim zaman içimdeki her şey tükeniyor. O kişiyi ne kadar sevmiş olursam olayım, bana hakettiğim değeri vermediğine inandığımda çat diye siliyorum. O aşamadan sonra da bir daha yüzüne bile bakmıyorum. Bu çok iyi bir şey. Geçenlerde 16 yıllık arkadaşımı sildim ve hiçbir şey hissetmedim. Çünkü içimdeki her şey tükenmişti.

Sevenim de, nefret edenim de çok. Bu iyi bir şey. Herkes tarafından sevilsem, kendimi çöpe atardım herhalde. Az ve öz sevenim olsun, tam olsun. bir insanı herkes seviyorsa o zaten karaktersiz yavşağın tekidir.

Ama yine de sevgimi gizleyebilseydim keşke, daha az üzülürdüm. Net olmak; net olan tarafı yıpratıyor.
insanlardan korkuyorum. bugün sigara almak için dışarı çıktığımda öylesine içim daraldı ki beni tanıyan biri o an görse ailemden biri ölmüş zannederdi.zaten son 10 gündür sokağa ekmek ve sigara almak dışında çıkmıyorum ne yapacağımıda bilmiyorum en azından buraya yazıyimda biraz rahatlayayım dedim.
Sözlüğe kendi fotoğrafını profil fotoğrafı olarak koyan yazarlardan tiksiniyorum. Ciddiyim neyiz biz yazar mı model mi?
kendimi öldürme konusunda beceriksiz ölüm isteği konusunda mezar gibiyim.

kiralık katil arıyorum.haberim yokmuş gibi öldürecek.öldürsün.çok istiyorum.
sevgilim yarın yunanistana gidiyor. yunan sahillerinde tatil yapacak ve ben yanında olamıyorum. önümüzdeki 10 gün kadar kıskançlıktan çatlayacağım. nolur benim ayıcığıma kızlar bakmasın ya. bir de oradaki kızların hepsi çirkin olsun noluuur.
Bir kac metrelik alanda hava değişimi yaşıyorum bildiğin. Klimanın da bir ayarı olur. Burnumun ucu dondu. Ben de tabi. Hasta olmazsam iyi. Bana bi sal yolla sozluk
bugün havanın serin olmasını fırsat bilip parka gittim güzel güzel sigaramın dumanını tüttürüp hayatımı gözden geçirirken yanıma bir amca oturdu. içimden söylene söylene dayıya tebessüm ettim. nedense konuşmak zorunda hissettim kendimi. havadan sudan konu açayım dedim.

- yağmur da yağacak galiba hava bozdu amca.
-yok. haberler yağmayacak dedi.
şimdiki gençlerde hiç haberleri izlemiyor diye sitem etti birde. işin tuhafı dayının elinde şemsiye vardı.

muhabbet muhabbeti açtı amca öğretmenmiş bir ton nasihat verdi. şu eğitimcilere hastayım zaten oto boka nasihat veriyorlar sanki hayatı bir onlar analiz edebiliyor amk.
her neyse nerede oturduğumu söyledim o mahalleden adam çıkmaz deyip yanımdan kalkıp gitti.

sonra niye eğitimcileri sevmiyorsun diyorlar ulan adamlar kendilerini eğitemiyor bir de insan terbiyecisi edasıyla ortada doluşuyorlar.
Bu kadar şey nasıl üst üste gelir ya ?

Bedeviliğe başladık.