bugün

sürekli isidle alakalı baslık acan yazarların olmayan beyinlerini sikmek istiyorum. evet sikmek istiyorum. ulan politikacı ya da siyasetci olacaksan siktirgit okulunu oku. buraya yazınca ne degisiyor hayatında. amına kodugumunun klavye siyasetcileri sizi. sözlük lan burası meclis degil. ac siir yaz hikaye yaz deneme yaz bir seyler yaz ama isid yazma kobane yazma. tamam mı.
galiba şu dünyada bir tek ben haklı değilim lan. olamam da herhalde,şu itiraflara da bakıyorum da herkes kendini en çok acı çeken insanlardan görüyor.

ne demek istiyorum ? şuraya yazan insanların hepsi de kuvvetsizliğinden kudretsizliğinden yazıyor bunları. aslında ellerinize birazcık güç versek siz de millete aynı şekilde kan kusturacaksınız. siz de milleti sırtından vuracak,ezecek ve aşağılayacaksınız. şunu okumanın nesine gocunuyorsunuz ? sizi hep güçlüler siktir etmedi mi ? onlar kadar güçlü olmak istemediniz mi hep ? neden istediniz,siz onlar kadar güçlü olsanız şefkatli mi olacaktınız ? bu ayakları bir kere boşverin.

ezikliğinizi şuraya kusmayın artık cidden yeter. hayata dair güzel şeyler okuyalım diyoruz,kuvvetsiz özgüvensiz adamların yazılarını okuyoruz.

dost kazığıysa yedim,ama benim kudretim olsa aynı kazığın on katını sokacaktım. dolayısıyla ben de kötü bir adamım. bilmem anlatabildim mi ? vicdan denen şey kalmadı artık insanlarda siz de insansınız bunu neden anlamıyor kendinizi neden melek göstermek gibi bir şeytanlık peşine düşüyorsunuz cidden anlamıyorum şerefsizlikse insanoğlunda sırttan bıçaklamaksa insanoğlunda hiçbirimiz saf doğmadık saf da ölmeyeceğiz bir ortamda yükselebilmek için üç kuruş fazla para alabilmek için sürekli yalanlar söyleyecek adamlar satacağız bu devran böyle gelmiş böyle gidecek. kanuni bile doymadı da gitti kaç yaşındaki çocuğu boğdurttu şu kudret hırsı uğruna,sen ortam yapmak için adam mı satmayacakmışsın ?
Bazen kisliklarini ayirirken dolabinda buldugun 2013yilbasindan kalma kucuk boy viski insani cok mutlu edebilir.
En buyuk itirafi yapiyorum. 4 meme ile dogmusum. 2 si gelisti sadece fakat diger 2 si suan sadece kucuk bir noktadan ibaret.
Ben hiçbir zaman bi koltukta uyuyakalamicam. Halbuki en sevdiğim şey. TV izlersin böyle karşısında dalar gidersin tatlı tatlı uykulara. Ama ben lens gözüme yapışır mi, acaba bisey olur mu diye düşünmekten hic dalamiyorum o tatlı uykulara. Sonra kalk lensleri çıkar tekrar yat derken uykum kaçıyor zaten. Ne kötü ya. Gözüm gibi bakarım sözünü de kullanamiyorum zaten kimseye. Komik oluyo. Oy oyy.
Of şu an hayatımda beni sinirlendiren kimse yok çok efsane bir olay. Ya hepsinin üstüne sünger çektim ya da artık gözümün önünde değiller. Kafam rahatlıktan takla şpagat falan atıyor, çok mutlu.
Sozluk benim dokunmaya kiyamayacagim insanlari sikiyorlar ya cok ayip ediyorlar cok.
düşünüyorum, pek düşünüyorum. ben biliyorum da, insanlar bile farkına varınca, korkuyorum. daha bir korkuyorum.
Ne yaptigim hakkinda hic bir fikrim yok.
"seni anan benim için doğurmuş " diyebileceğim bir yiğit arıyorum artık sözlük. şaka maka armuta saplı üzüme çöplü diye diye yalnızlıktan dik giricem mezara. aşık olmak istiyorum, böyle aşktan saçmalayayım istiyorum biliyorum bir çoğuna saçma geliyor hatta ara sıra bana da öyle ama artık krizden değil aşktan çarpsın şu kalbim istiyorum.
2 saat 22 dakikadır şarkılar türküler dinliyorum ve bazı fotoğraflara bakıyorum.

Siz siz olun bu moda girmeyin baylar bayanlar.

bu mod adamın mına koyuyor.
30 yaşındayım...

Farkettimki sosyal ağlarda yada sosyal medyada kendi resimleri mi yüklerken arşive bakıp eski resimleri ekliyorum. O zamanlar olan enerji kalmamış bende ve yüzümde...

Şimdi daha yorgun yüzümdeki ifade... Sanırım artık büyüdüm...
mastürbasyon yapan kızlar hakkında kamu bilinci oluşturdum. içim rahat. artık uyuyabilirim.
bok gibi bir hayatım var.
Bugun cok samimi bir arkadasimla tanistigimizdan gunden bu yana ne cok zaman gectigini,ne cok seyler paylastigimizi,birbirimizin ne cok seylerini gordugumuzu konsuyorduk.gecmise dair hic bir seyden pismanlik duymadigini,icinde kalan hic bir sey olmadigini soyledi.bense pismanliklarimi saymaya basladigimda bi baktim ki is doguma kadar gidiyor, ulan dedim ne kadar loserim.adam benden 8yas buyuk, icimde kalan bisey,pismanligim yok diyor benim dogmam hata.en sonuna dedi ki hic bir sey icin pesin hukum verme,bunca yillik arkadasimsin ben hala senin hakkinda yeni bir sey ogreniyorum,sen benim bunca rezilligimi gordun beni birakmadin,hic bir sey icin vazgecme.nerdeyse aglicaktim.tuttum kendimi,sarildim ne diyebilirdim ki,
bir gerçeklik olduğuna inanmıyorum. daha çok yanlışlar, yanılgılar ve doğrular var. gerçeklik bir ütopya... medyanın, insanların sürekli değiştirebildiği bir şey gerçeklik değil olsa olsa kabuslarımızdır.
milliyetçilik hastalıktır.
bugün onun doğum günü sözlük. Bir zamanlar hayatımın ta kendisi olan o insanın bugün doğum günü. Ben hiçbir şey diyemiyorum, işin en kötü tarafı artık eskisi gibi acıtmıyor canımı onsuzluk. Unutuyor muyum yoksa alıştım mı bilmiyorum. Unutmak istemiyorum, her ne kadar canımı yaksa da ben o acıyla devam etmek istiyorum kalan hayatıma. O olmasa bile ondan bir şeyler olsun istiyorum. Kimse bilmesin ama aslında içimin en derinlerinde, sol yanımın acısında hissedeyim onu. Onu unutmak, terkedilmekten daha çok koyuyor şimdilerde. Gördüğümde boğazımın düğümlenmemesi, gözlerimin buğulanmaması daha çok koyuyor. Neyse sözlük, sabah sabah siktim yine buraları, ben gidiyorum.
bakirim.
Alengirli işler döndüğünün çok farkındayım. Fiilen bir girişimde bulunamamak çok canımı sıkıyor.
ben onun yokluğunu düşünürken bile gözlerim doluyor, göğsümün üzerine filler oturuyor, iÇime bir sızı düşüyor. peki o? ben olmasam da olur onun iÇin..........
Eski sevgilim biseksüel.
Kendime çok kızdım sözlük. Onu nasil bu kadar üzdüm ve nasil ben bunun farkina varamamışım. Tanimadiğim bi insanin dahi kalbini kırmaktan çekinirken sevdiğimin kalbini kırmışım. Çok kızıyorum kendime çok....
bayramın son günü. doluluk oranı yüzde yüz! yerli misafir para biriktirip gelmiş belli. anasını skim ortalığı pic ettiler gorgusuz köpekler.

kurban olduğum Allaha'a vermesin bunlara para

ölüyorum yorgunluktan uykuduzlultan seninde bakardi kola yanında alkolsüz mohito isteyen ağzını sikeyim.

allahım bu gün de bitsin ölüyorum...
boğazim şişmiş ve aciyor sozluk, napcam ben.